Neuspeh

Banini

Obećava
Poruka
52
Ma strasno...Mi smo u kres semi ali evo vec drugi put kako smo se nasli i decko je posustao,jednostavno kaze premoren je...a,ja se taman sva razradim!!!I sad dodjoh kuci tako nezadovoljena sa utiskom da cu da eksplodiram!On je dobar ljubavnik ali vec je drugi put posrnuo i znam da mu nije lako zbog toga.A, ja sta ja da radim sad?
Da li da trazim drugog?,ma frustrirajuce je da se zivi ovako nezadovoljeno...Ej, ljudi ma samo sam htela to da podelim sa vama,osecam se kao vulkan...
Ma, da li da trazim drugog ili da nadjem razumevanja za njega?
 
divlja-u-srcu:
Polako sestro, daj coveku sansu ako ti se dopada, al' prvo se opustite oboje, inace nista od posla! :wink:
Ma znam da treba polako,ali trenutno sam bas iznervirana...Ne znam da li ti se to nekad desilo,na pola posla i kako sad da spavam ili bilo sta drugo radim?puna sam energije,a on umesto da predlozi da se vidimo sutra,samo je meditirao o svom spavanju!UUU GRRRRR!!!Da li da ga ja zovem sutra ili da cekam na njega?
 
Banini:
Ma strasno...Mi smo u kres semi ali evo vec drugi put kako smo se nasli i decko je posustao,jednostavno kaze premoren je...a,ja se taman sva razradim!!!I sad dodjoh kuci tako nezadovoljena sa utiskom da cu da eksplodiram!On je dobar ljubavnik ali vec je drugi put posrnuo i znam da mu nije lako zbog toga.A, ja sta ja da radim sad?
Da li da trazim drugog?,ma frustrirajuce je da se zivi ovako nezadovoljeno...Ej, ljudi ma samo sam htela to da podelim sa vama,osecam se kao vulkan...
Ma, da li da trazim drugog ili da nadjem razumevanja za njega?

Muskarac pocrveni 2 puta u zivotu:
!. put kad ne moze drugi put, a 2. put kad ne moze ni prvi put!

Mnogo sam grozan, ali ova je sala napisana da te malo razgali i razvedri. U svakoj stvari pronadji smeh.
Ma bice bolje.


:D :D :D :D :D :D :D :D
 

Back
Top