SAD/EU!?

lycon

Početnik
Poruka
6
Do pre neki min sam sa cimerom vodio debatu o tome da EU nije isto sto i SAD! Do duse nisam imao diplomatske argumente tako da trazim pomoc od vas! Nadam se da ce se neko naci strucan da objasni da SAD i EU nije isto?!
P.S. Da li imaju isto funkcionisanje parlamenta? Da li imaju isto funkcionisanje izmedju drzava kao u EU?
 
Poslednja izmena:
Do pre neki min sam sa cimerom vodio debatu o tome da EU nije isto sto i SAD! Do duse nisam imao diplomatske argumente tako da trazim pomoc od vas! Nadam se da ce se neko naci strucan da objasni da SAD i EU nije isto?!
P.S. Da li imaju isto funkcionisanje parlamenta? Da li imaju isto funkcionisanje izmedju drzava kao u EU?

znas li ti razliku izmedju cigle i masine za pranje vesa??
jok ja - kaze upitani
e boga mi mogu te lako zahebati kada budes kupovao perilicu
 
Prijatelju,jasno je meni da nije isto EU i SAD ali ne mogu da mu dokazem! Znam ja da se ne mogu sabirati babe i zabe. I tako da sam mora da trazim i vase misljenje da pokazem idiotu da nije u pravu!
 
Ma nije vazno odakle je on...vazno je da je na trecoj godini vise turisticke skole u BGu! Daj,molim te,reci mi razliku da mu nabijem objasnjenje u ... ... usta!
 
Отприлике то овако функционише. Америка ти је мушки полни орган, а ЕУ ти је куртон. И тако Америка силује све редом, док тебе лажу како није исто бити силован са и без куртона, а дупе боли и овако и онако. Значи ЕУ је Америка завијена у куртон.
 
Отприлике то овако функционише. Америка ти је мушки полни орган, а ЕУ ти је куртон. И тако Америка силује све редом, док тебе лажу како није исто бити силован са и без куртона, а дупе боли и овако и онако. Значи ЕУ је Америка завијена у куртон.

ide bona Najbolje objasnjenje:ok:
 
ЕУ и САД наравно нису исто али ЕУ се труди да свим снагама и у свему имитира САД. У ЕУ у ствари командују Германи тј.римокатолици који имају тежњу да се прошире (због тржишта и ресурса) на Исток и то чине исто као и САД са Индијанцима на силу. Непослушне народе УБИЈАЈУ на разне начине од бомбардовања па до психолошког рата и тровања генетски модификованом храном, те народе држе у ОГРАЂЕНОМ РЕЗЕРВАТУ убрзано их уништавајући и убијајући на све могуће начине па и специјалним тј.психолошким ратом. У САД живи преко 50 милиона Немаца тако да данас ЕУ и САД чине нови 4.Рајх у модификованом облику али са
истим циљем. Да ли ће тај циљ коме теже ради личног опстанка и задовољавања
својих потреба у облику профита постићи - зависи од снаге Русије, Кине, Индије и Индонезије.
 
Ermita, covjek trazi razlike u organzacionoj strukuri sad, i eu, u ekonomskoj politici, krivicnom i drugom uredjenju, kaze se za eu da je ekonomski dzin, a politicki patuljak, jer su politicke sluge SAD. Govna i jedni i drugi, al zavisimo i od jednih i od drugih, nazalost
 
Do pre neki min sam sa cimerom vodio debatu o tome da EU nije isto sto i SAD! Do duse nisam imao diplomatske argumente tako da trazim pomoc od vas! Nadam se da ce se neko naci strucan da objasni da SAD i EU nije isto?!
P.S. Da li imaju isto funkcionisanje parlamenta? Da li imaju isto funkcionisanje izmedju drzava kao u EU?

Pa nije isto...Alfa i omega je sto se u evropi koristi XY razlicitih jezika dok Sad koristi Engleski i ponegde Spanski...Druga razlika je sto EU postoi zvanicno od 1993 ali bilo je i pre organizacija za saradnju a SAD kao drzava postoiji neznam 200-300 godina...Sad je drzava a EU zajednica.....
 
Do pre neki min sam sa cimerom vodio debatu o tome da EU nije isto sto i SAD! Do duse nisam imao diplomatske argumente tako da trazim pomoc od vas! Nadam se da ce se neko naci strucan da objasni da SAD i EU nije isto?!
P.S. Da li imaju isto funkcionisanje parlamenta? Da li imaju isto funkcionisanje izmedju drzava kao u EU?
PA VALJDA SE ZNA GDE JE EU A GDE SAD, KAKO MOGU BITI ISTO.
Svaka debata na tu temu je izlišna.
 

Back
Top