Sony Vaio

Bles@v@**

Početnik
Poruka
20
Treba mi pomoc!! Svi vi koji se razumete u komjutere nemojte se smejati, ali ja hocu da uzmem rozi lap top - notebook! I htela sam da to bude Sony Vaio (cula sam negde da je sony odlican).. E sad, ne treba mi bilo kakav racunar, nego bih da kad vec kupujem kupim sto vise u jednom proizvodu! Za posao kojim se bavim uglavnom mi je potreban excel i word i puno memorije.. a plus jos bih htela da ima bluetooth, card reader, dvd citac-rezac, puno memorije na HD, mozda 3g kameru (nije preterano neophodno), naravno zvucnu karticu (pa jos i stereo zvucnike), da nije veci od 15-16 inca i da nije tezak, i neki solidan procesor.. mozda sam nesto i zaboravila..

Ima li neko ideju da li to postoji i gde moze da se kupi? Molim vas pomozite vec pola godine lupam glavu :(
 
po meni bezi od tog sony-a sto dalje taj mali neznam ali znam da su ovi veci neznam sada koji model ali uglavnom smo ga bili platili 2400eur pre 3god ja mislim tako nesto....znaci brzi je bio pentium 2 od tog em se grejalo nesto vedntilator radio ubivao itd itd mozda nesto u tom bio problem ali po meni uzmi hp i uzivaj
 
Apple ne opravdava cenu, a i Sony teško da opravdava cenu. (Mada su nekad pravili sjajne laptope, koji su bili najskuplji i najbolji. Sad prave laptope koji su najskuplji, ali se kvalitetom ne izdvajaju posebno)

Za to što tebi treba dobar je svaki, uzmi onaj koji ti se najviše dopada a nije preterano skup. MSI ima neke jako lepe i dobre nove reoze laptope. Većina proizvođača ima modele u bojama, uključujući i roze.
 

Back
Top