Slushke. U chemu je problem?

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
Ovo su mi vec trece koje sam kupio u zadnjih par meseci, i koje jednostavno izgube zvuk...
Ne kupujem one obichne, tanke, sto zuljaju... nego sam puk'o nekih 12ak evra, i pre 2 nedelje uzeo Gigatech HM-5000....
Udobne, jake, kvalitetne.... bas kakve mi trebaju...
Medjutim, prosle nedelje zvuk je prestao da se cuje sa leve slushalice....
A malopre i sa desne....
U cemu je stvar?

Proverio sam dzek...konektor... dobro je ukljucen...
Pazim na slushke... znaci nema sanse da sam nesto "prekinuo" i sl...
Jednostavno su lepo radile... i odjednom prestale da rade...
Zapravo, kad ih stavim na glavu i krenem da se blago "udaram" po ushima... zvuk dodje na par min... al' se o5 izgubi...
I stvar ne bi bila toliko cudna da ovo nije treci put da mi se deshava.... i stvarno pocinje da mi ide na zivce...

Kako da resim ovo?
 
problem je u dzeku tj kablu kad izlazi iz bananice i to crkava na svim budzet slusalicama, bubicama u zavisnosti kolko se drka taj dzek..i tu nema leka...ili da se pazi kako se i kolko savija taj deo ili da se pukne 50 e za slusalice...
ali opet dzaba ako se ne pazi..
pozdrav
 
sad sam malo bnolje procitao rvoj post, ako udaris i prorade onda su se lemovi na zvicnicima syebali, u principu rasturis tu stranu koja zeza, uzmes lemilicu, kalaj i zalemis lepo obe zice..
to je mene isto zezalo na ms industrial slusalicama isto oko 15-20 e placene, i na kraju ih otvorio, zalemio i cao..:)
 
Logitech CLEAR CHAT PC WIRELESS CUFF.CON MIC uzmi ove ako nadjes ja ih koristim super su ako vec volis vise bezicne platis malo a traje puno a ovako ces potrosis vise para i gubis vreme za te sto traju i treba se lupaju da bi radile .........
 

Back
Top