Ja.....

Nista ti to nece dobro doneti.
Moras izaci iz opne koja te okruzuje, iz ljusture zvane telo, iz gomile vode i kostiju koje non stop nosis i pokreces tamo-amo.
Na zalost, niko se odatle nije vratio pa ti niko ne moze garantovati uspeh.
Cena je, slutim, previsoka s obzirom na neizvestan ishod i uspeh.
Treba trgovati, ali u svoju korist, pametno.

ili prihvatiti surogat-resenje: ja sam telo; moras malo poraditi na umrtvljivanju logike, i kada uspes da se odreknes tog dela mozga, mozes osetiti srecu.
 
Kako pronaci pravog sebe?Kako pronaci ono sto je zivan domena kostiju i mesa?:think:

Ako si dovoljno hrabatr - jer takvo saznanje nije za plašljive.
Upoznati pravog sebe ili istinito Ja znači dobiti na samopouzdanju, sigurnosti, razumevanju života, sebe i svog odnosa sa životom.

Snovi su tajni prolaz do najviše istine života i do spoznaje sebe. Upoznati sebe znači otisnuti se na put stalnog i bezgraničnog duhgovnog izrastanja i razvitka.
Put i način, poštovani Eric, nisu nepoznati niti sakriveni. Ako si dovoljno odvažan reći ću ti da je to najprirodniji način življenja života i saradnje sa samom suštinom života.

To je put svesnog napretka ka istinitoj i najvišoj sreći. Za tako nešto treba biti spreman odricati se ukopanih shvatanja i ukalupljenih verovanja.
Kako bi bilo poći od lagane duhovne vežbe. Naći ćeš je pod "Duša Putovanje" (Kultne teme).
 
Ako si dovoljno hrabatr - jer takvo saznanje nije za plašljive.
Upoznati pravog sebe ili istinito Ja znači dobiti na samopouzdanju, sigurnosti, razumevanju života, sebe i svog odnosa sa životom.

Snovi su tajni prolaz do najviše istine života i do spoznaje sebe. Upoznati sebe znači otisnuti se na put stalnog i bezgraničnog duhgovnog izrastanja i razvitka.
Put i način, poštovani Eric, nisu nepoznati niti sakriveni. Ako si dovoljno odvažan reći ću ti da je to najprirodniji način življenja života i saradnje sa samom suštinom života.

To je put svesnog napretka ka istinitoj i najvišoj sreći. Za tako nešto treba biti spreman odricati se ukopanih shvatanja i ukalupljenih verovanja.
Kako bi bilo poći od lagane duhovne vežbe. Naći ćeš je pod "Duša Putovanje" (Kultne teme).

Hvala ti,pogledacu:hvala:!
 
Ako je tema
Kako pronaci ono sto je izvan domena kostiju i mesa?

Ovako su me ucili svuda, pocevsi od osnovne: Ne cujemo mi vibracije vazduha, nego dogadjaje u culno-nervnom aparatu, za koje sud o tome da u njima ucestvuju dejstva vibracija vazduha na neke stvari u uhu donosimo putem oka, iako istim tim okom ne vidimo te stvari u uhu kada otvorimo coveka (cak ih ne vidimo ni kroz vazduh) nego dogadjaje u culno-nervnom aparatu, koji nit vidimo nit cujemo kad tresne o pod,...

Po tome sto su me ucili ispada da su kosti i meso, ali i sam put kojim ih saznajemo nesto cija egzistencija je pod znakom pitanja za svakoga ko dobro pameti sve te lekcije, vjeruje u istinitost svake i sposoban je sve to da poveze, tako da iz toga nebih znao iz cega bi to trebalo da izadjem, odnosno- koji je to domen.
 
Poslednja izmena:

Back
Top