KAZNA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

VIRGINIJA

Iskusan
Poruka
6.439
ne znam da li je bila neka pricha na ovu temu,
ali interesuje me kolika je kazna u gsp-u kad te uhvati kontrola?

nisam ovaj mesc. kupila markicu, ali mi doopizdilo da idem do trafike kupim kartu onda me svi izguraju dok dodjem do automata da je otucam, kad to obavim nemam vishe gde da sednem...

tako da sam se smorila po pitanju toga pa me interesuje kolika je kazna da me uhvati kontrola?
 
kazna je na licu mesta jedno 5 puta veca nego je cena karte na kiosku...ako ne,das LK,pa ti na kucnu adresu stize jos veca kazna...
ali,virgy,sta ti je?tema ti je extra gloopa kad znam koliko si pametna....
aaa,mora da te je neko/nesto smorilo...ili ne ides na leovanje...otud pad koncentracije.

@Lideru,ova tema je za lock,obzirom da mi se cini da negde postoji tema o prevozu gsp-a
 
kazna je na licu mesta jedno 5 puta veca nego je cena karte na kiosku...ako ne,das LK,pa ti na kucnu adresu stize jos veca kazna...
ali,virgy,sta ti je?tema ti je extra gloopa kad znam koliko si pametna....
aaa,mora da te je neko/nesto smorilo...ili ne ides na leovanje...otud pad koncentracije.

@Lideru,ova tema je za lock,obzirom da mi se cini da negde postoji tema o prevozu gsp-a

Aj sto nisi odgovorila na temu nego jos pametujes da se zatvori:lol:
1 500din
 
a ima i nastavak: :mrgreen:
Putnik je dužan da u roku od 8 dana od dana uručenja opomene plati iznos od 3.000 dinara, u suprotnom svoje potraživanje ostvarićemo u sudskom postupku, čime se osnovni dug uvećava za administrativne i sudske troškove :lol:
 
izlaprdah se na `putovanja`,ali me neki mood tamo sasece...kaze zbog neprikladnog recnika...
loopa,bas sam bila fina,a recnik primeren kvalitetu boravka na cg primorju
 
ih, steta, ne mogu da procitam, verovatno je obrisano
meni je bas bilo dobro u cg, ma ko da nisam bila u cg - kulturno, cisto, precisto, sve kako treba
 
to mi ja bas drago da cujem,jer je to redak dozivljaj.
ako si bila u budvi,kazu ok je skroz...ali preskupo,jer te samo da se `spustis` do mora kosta 5 jevreja..plaza,lezaljka,suncobran..
 
bila sam na jazu pored budve - ma kao druga drzava! apartman veeelikii, cist, lep, na samoj plazi, lezaljke i suncobrane nismo placali jer smo tu imali smestaj. parking takodje besplatan za goste, ogradjen, cuvar je tu 24 h. plazu ciste svako vece, nema ni dj od djubreta. ma stvarno je sve bilo ok. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top