Strah prije braka!

A

Anja5

Gost
Nadam se da ce te naci malo vremena da prokomentarisete i napisete sta mislite o ovome. Naime ja sam sa svojim momkom oko 2 godine i planiramo da se uzmemo za jedno 6 mjeseci. Sve polako planiramo, sve je to tako veliko uzbudjenje sve je super. Nisam zabrinuta da on mozda nije covjek za mene, super se slazemo, stvoreni smo jedno za drugo. Samo mene je neki strah uhvatio. Nije strah od toga da je on zadnji sa kojim cu da budem, zadnji kojeg cu da poljubim, vec to "kako uspjeti u braku". Iz dana u dan gledam ljude koji se razvode cak nakon i 10 godina braka. Dal je to normalno za zene da ih uhvati ovakav strah? Hvala svima koji su nasli malo vremena da prokomentarisu.
 
ali pre braka ima jer ti ne vidish STA ON RADI a znash da je zgodan i da ga devojke jure!

Zashto toliko sporo planirate?
Sto ne ubrzate malo, vreme prolazi.
Da niste mozda mladi.
 
Zdravo.
Sasvim je normalno što se tako osećaš, i meni se to desilo pre par meseci (venčali smo se u oktobru). Prođe već na dan venčanja, a već sutradan te stigne novi osećaj žaljenja što ti svadba nije protekla onako kako si maštala još kao devojčica. Srećom, i to brzo prođe.
Posle par dana bude sve u redu, i ono što je u svemu najbitnije- zamisli samo kako se on oseća. Ja sam pre veridbe (živeli smo godinu dana vereni) otputovala na 7 dana zbog tog osećanja, kao da vidim jel mi to najpametniji potez u životu. I ništa mi nije pomoglo. Opet isto pred svadbu.
Pitaj njega, reći će ti da umire od straha, a u stvari ne zna čega se boji, baš kao i ti.
Predpostavljam da niste u ranim dvadesetim, jer se ovaj osećaj javlja kod ljudi koji i razmišljaju o budućnosti (mlađi u budućnost idu samo srcem). Tako se osećalo i par mojih drugarica, pa zato, nek vam je sa srećom.
 
laza19:
Zdravo.
Sasvim je normalno što se tako osećaš, i meni se to desilo pre par meseci (venčali smo se u oktobru). Prođe već na dan venčanja, a već sutradan te stigne novi osećaj žaljenja što ti svadba nije protekla onako kako si maštala još kao devojčica. Srećom, i to brzo prođe.
Posle par dana bude sve u redu, i ono što je u svemu najbitnije- zamisli samo kako se on oseća. Ja sam pre veridbe (živeli smo godinu dana vereni) otputovala na 7 dana zbog tog osećanja, kao da vidim jel mi to najpametniji potez u životu. I ništa mi nije pomoglo. Opet isto pred svadbu.
Pitaj njega, reći će ti da umire od straha, a u stvari ne zna čega se boji, baš kao i ti.
Predpostavljam da niste u ranim dvadesetim, jer se ovaj osećaj javlja kod ljudi koji i razmišljaju o budućnosti (mlađi u budućnost idu samo srcem). Tako se osećalo i par mojih drugarica, pa zato, nek vam je sa srećom.
dali je nick laza samo koincidencija?!
 

Back
Top