Rovinj '09

O Boze

Da li je moguce da na svakoj temi isti ljudi pisu iste stvari? Kako vam ne dosadi?

@tema - idi slobodno u Rovinj, ja nisam bila ali se moja sestra vratila pre tri dana (ovo joj je trece letovanje tamo za redom) i odusevljena je - isli su kolima ona, muz i dete i sve je bilo super
 
Da li je neko već bio u Rovinju ovo godine, ili planira da ide? Ja sam u dilemi pa bi mi vaši saveti i iskustva dovbro došli..Unapred hvala!

Ја бих ишао, али немам "времена". Па је.би како ће бити било је екстра пре рата сад је сигурно 100 пута боље. Што се политике тиче Истра је нешто друго. Имаш аутопут да се ука.киш. Ко има "времена" треба да иде, ова моја препорука не важи за испод Задра, мада ће ти доста њих овде рећи да је то предрасуда - за испод Задра, осим ако не идеш баш код некога....
 
Nisam bila u Rovinju sigurno jedno 18-19 god. ,ali prethodno sam svako leto i to celo leto provela tamo i fenomenalno je....Planiram sledece godine.......Stvarno fenomenalno mesto...
 
Vratio sam se iz Rovinja pre dva dana, predivan gradić, stvoren da se opustiš i odmoriš.
Nema klasičnih plaža, već stena ili betonskoh ponti na kojima se sunčaju ljudi. More je predivno. Ljudi su jako prijatni, niko me ni popreko nije pogledao zbog toga što sam iz Beograda. Moja topla preporuka u svakom slučaju.
 
da, lepo je more, malo ladnjikavo, ima i šume. uskoro se održava trad. medijski festival, pa će biti i dosta naših ljudi gore...ali ako hoćete odmor tog tipa i betonske plaže, zelenilo, šetate kroz ogromne parkove, tišinu i mir..možete da skoknete gore do susedne drž. i do umaga....
 
Vratio sam se iz Rovinja pre dva dana, predivan gradić, stvoren da se opustiš i odmoriš.
Nema klasičnih plaža, već stena ili betonskoh ponti na kojima se sunčaju ljudi. More je predivno. Ljudi su jako prijatni, niko me ni popreko nije pogledao zbog toga što sam iz Beograda. Moja topla preporuka u svakom slučaju.

Da li ima nekih opuštenih plaža, tipa nudističke i sl?
 

Back
Top