Orao pao,orao pao!

Ужасни коментари..ми смо у рату са америчком администрацијом..а не американцима...шта да је био Православни Хришћанин....кога су оборили мухамеданци...
Жао ми је сваког човека који оде пред Господа...а није се покајао...

Све дакле, што хоћете да чине вама људи,
чиите и ви њима

(Мт.7, 12)

-------

Злоба никад неће уништити злобу.

Ава Пимен Велики
 
Poslednja izmena:
Meni bogami nije,ipak su orlovi ugrozena vrsta:mrgreen::hahaha::hahaha:

A amerskih pilota ima k'o pasjih repova,samo ih ''stancuju'':mrgreen::hahaha::hahaha:

Mozda i gadjali po C.Gori '99-te,pa ih stigla ''bozja kazna'':mrgreen:

Pa kad smo vec kod bozje kazne, prije bi trebala da signe naredbodavce, nego pilote. Sta ce jadni, rizikovali sopstvene zivote zbog interesa pojedinaca koji sjede na fotelje.
Sve sto se parama moze kupiti, moze se nadoknaditi, a ljuski zivot bogami ne.
 
Ужасни коментари..ми смо у рату са америчком администрацијом..а не американцима...шта да је био Православни Хришћанин....кога су оборили мухамеданци...
Жао ми је сваког човека који оде пред Господа...а није се покајао...

Bona od mene.
 
Vidi ti ''bozjih ljudi'' na planeti Zemlji!


Ipak je kriv ''Top Gun''!:mrgreen::hahaha::hahaha:

A,jadne pilote je neko bio po usima da se uvaljuju u posao,znajuci unapred cije su orudje i da su potrosna roba!

E,bas mi ih zao!:mrgreen:
 
amerikanci i englezi ginu nikad vise u avganistanu

u poslednjih mesec dana poginulo je najmanje 300 NATO vojnika

izmedju ostalog i 1 pukovnik engleske vojske

rokaju ih talibani samo tako

jos kad bi rusi bili dobri pa da prodaju talibanima sofisticirane rakete za obaranje helikoptera tek tad bi ga NATO zlikovci ugasili
 
amerikanci i englezi ginu nikad vise u avganistanu

u poslednjih mesec dana poginulo je najmanje 300 NATO vojnika

izmedju ostalog i 1 pukovnik engleske vojske

rokaju ih talibani samo tako

jos kad bi rusi bili dobri pa da prodaju talibanima sofisticirane rakete za obaranje helikoptera tek tad bi ga NATO zlikovci ugasili

Де реци...што би ПРАВОСЛАВНИ РУСИ...продали мухамеданским фанатицима коју су ратовали са њима у Чеченији и истом том Авганистану а и са нама Србима у Србској Босни и Херцеговини и на КиМ-у..ракете?
Којом логиком идеш...па нама је админситрација из вашингтона послала исте те мухамеданце да нас кољу...сада нека се са њима зезају...а ми треба да гледамо своја посла..
 
I jedni i drugi su ljudi od krvi i mesa, i jedni i drugi imaju porodicu i prijatelje koji danas zale za njima.

А што би их ја жалио?
Да ли су они жалили српску нејач и свеколики народ док су бацали бомбе по нама?
Да ли су те породице дигле свој глас против таквих дешавањ?
Нешто се не сећам.
На крају крајева шта Амери и НАТО тамо траже.
Кад су тако добри нека седе код куће, и светске проблеме нека решавају у сарадњи са ЖЕНАМА У ЦРНОМ.
Ма Талибани.
Само рокајте говна.
 
А што би их ја жалио?
Да ли су они жалили српску нејач и свеколики народ док су бацали бомбе по нама?
Да ли су те породице дигле свој глас против таквих дешавањ?
Нешто се не сећам.
На крају крајева шта Амери и НАТО тамо траже.
Кад су тако добри нека седе код куће, и светске проблеме нека решавају у сарадњи са ЖЕНАМА У ЦРНОМ.
Ма Талибани.
Само рокајте говна.


:ok::ok::ok:
 
Де реци...што би ПРАВОСЛАВНИ РУСИ...продали мухамеданским фанатицима коју су ратовали са њима у Чеченији и истом том Авганистану а и са нама Србима у Србској Босни и Херцеговини и на КиМ-у..ракете?
Којом логиком идеш...па нама је админситрација из вашингтона послала исте те мухамеданце да нас кољу...сада нека се са њима зезају...а ми треба да гледамо своја посла..

da bi amerikancima naneli sto vece gubitke i samim tim da isti ne bi imali vremena/$$$ da se bave subverzivnim delovanjem protiv Rusije i Srbije
 
gledam sad na wikipediji u ratu SSSR-a i Mudzahedina iz Avganistana Pakistana i Saudi Arabije 80tih je poginulo 14.000 ruskih vojnika i 1.200.000.000 mudza :lol:

rusi su mnogo bolji ratnici od amerikanaca. ocigledno.
 
А што би их ја жалио?
Да ли су они жалили српску нејач и свеколики народ док су бацали бомбе по нама?
Да ли су те породице дигле свој глас против таквих дешавањ?
Нешто се не сећам.
На крају крајева шта Амери и НАТО тамо траже.
Кад су тако добри нека седе код куће, и светске проблеме нека решавају у сарадњи са ЖЕНАМА У ЦРНОМ.
Ма Талибани.
Само рокајте говна.

Kao sto se i ja ne sjecam da je iko u Srbiji digao glas protiv ratova 90-tih (cast izuzecima) nego su svi uzvikivali parole tipa NOZ, ZICA, SREBRNICA i komponovali pjesmice o klanju muslimana.

Ako su Amerikanci stvarno takvi kao sto ih ti smatras, onda ti nijesi nista bolji od njih, sto potvrdjujes sa ovom zadnjom recenicom u postu koji sam citirao.
 
А што би их ја жалио?
Да ли су они жалили српску нејач и свеколики народ док су бацали бомбе по нама?
Да ли су те породице дигле свој глас против таквих дешавањ?
Нешто се не сећам.
На крају крајева шта Амери и НАТО тамо траже.
Кад су тако добри нека седе код куће, и светске проблеме нека решавају у сарадњи са ЖЕНАМА У ЦРНОМ.
Ма Талибани.
Само рокајте говна.
:sad2::sad2::sad2:
haha tebe ko da je Vucela stancovao , zaboravio si i da pomenes vekovna ognjista :mrgreen:
a sto se tice teme -ko ih yebe , ako su jos pri udarcu u zemlju pogodili i nekog muju jos bolje :D
 
I jedni i drugi su ljudi od krvi i mesa, i jedni i drugi imaju porodicu i prijatelje koji danas zale za njima.

Дал су ова два бизгова размишљали о талибанским породицама док их гађају са 10000 метара... Нису, стога нек труну у брдима Авганистана десетина хиљда километара далеко од куће. :klap: :klap: :klap:
 
Дал су ова два бизгова размишљали о талибанским породицама док их гађају са 10000 метара... Нису, стога нек труну у брдима Авганистана десетина хиљда километара далеко од куће. :klap: :klap: :klap:
i o talibanskoj nejachi ,nek im Allah dao vecni rahmet u dzenemu :sad2::sad2: krvnici jedni !!
 
Kao sto se i ja ne sjecam da je iko u Srbiji digao glas protiv ratova 90-tih (cast izuzecima) nego su svi uzvikivali parole tipa NOZ, ZICA, SREBRNICA i komponovali pjesmice o klanju muslimana.

Ako su Amerikanci stvarno takvi kao sto ih ti smatras, onda ti nijesi nista bolji od njih, sto potvrdjujes sa ovom zadnjom recenicom u postu koji sam citirao.

a sto ne kazes da su i muslimani komponovali i pjevali Pjesme o klanju Srba??? toga nije bilo jeli, sto si tako bezobrazan???
 

Back
Top