Decji fras

doktor Pavel

Zainteresovan član
Poruka
115
Zabrinuo sam se iz razloga sto u zadnjih deset dana troje dece iz mog sela je zavrsilo u bolnici zbog frasa ... otac sam troje male dece , stoga me zanima o cemu je problem i kako protiv njega . Unapred hvala !
 
Koliko male dece? Je l Vasa deca imaju neki problem i koji? Fras se ne prenosi, nije zarazan, nisu mu podlozna deca koja mu nisu podlozna...pitanje je i sta su imala zapravo komsijska deca. Zivitie normalno. Ako deca dobiju visoke temperature preko 38.5 vodite ih lekaru, rashladjujte tusiranjem u mlkakoj vodi i lekovima protiv temperature kod dece itd, ponasajte se kako Vam lekar kaze. U medjuvremenu, ponasajte se uobicajeno
 
Poslednja izmena:
Koliko male dece? Je l Vasa deca imaju neki problem i koji? Fras se ne prenosi, nije zarazan, nisu mu podlozna deca koja mu nisu podlozna...pitanje je i sta su imala zapravo komsijska deca. Zivitie normalno. Ako deca dobiju visoke temperature preko 38.5 vodite ih lekaru, rashladjujte tusiranjem u mlkakoj vodi i lekovima protiv temperature kod dece itd, ponasajte se kako Vam lekar kaze. U medjuvremenu, ponasajte se uobicajeno

Pozdrav ! Deca su mi u uzrastu dve i po - pet godina . Nekih vecih zdravstvenih problema nemaju sem onog standardnog , curenje nosica , kijanja , kasljanja , ... Za jedno od te troje dece znam da je imalo upalu krajnika . Hvala Vam na objasnjenju . Pozdrav !
 

Back
Top