SlobodaLiman net

milena12

Početnik
Poruka
15
Dobar dan,
da li neko zna ili je cuo za SlobodaLiman internet? Zivim u studentskom domu Slobodan Bajic i hvatam taj AP, ali naravno ne mogu da koristim net dok ne uplatim, pa da li neko zna gde se oni nalaze i kome da se obratim? Hvala.
 
FTN je dok sam ja studirala bio skup bubuljicavih strebera, zatim tipova koji su bili u dark fazonu, a na zidu sobe su garant drzali poster Nikole Tesle, umesto Playboy-a...sto i nije lose...:) Bilo je tu i lepih zurkica povremeno na Masincu ili dobre kafe u internet kafeu ...a da, i pekara i prizemlju...dobar burek...Interesantno je bilo sve to gledati i biti deo toga...Verovatno su ove normalne klince zamenili likovi sa isfeniranim siskicama, frizuricama koji posecuju Dva galeba...Eto gde nam idu intelektualci...Recite mi da gresim....molim vas...
 
FTN je danas skup promasenih slucajeva koji su se tu upisali misleci da ce to nekad zavrsiti...naravno strebera ima i dalje, al mi prvi smo u vecini :lol:
Burek u prizemlju je sve losiji i losiji, a Masinac nije vise mesto gde ima svirki i dobrog provoda.
 
FTN je dok sam ja studirala bio skup bubuljicavih strebera, zatim tipova koji su bili u dark fazonu, a na zidu sobe su garant drzali poster Nikole Tesle, umesto Playboy-a...sto i nije lose...:) Bilo je tu i lepih zurkica povremeno na Masincu ili dobre kafe u internet kafeu ...a da, i pekara i prizemlju...dobar burek...Interesantno je bilo sve to gledati i biti deo toga...Verovatno su ove normalne klince zamenili likovi sa isfeniranim siskicama, frizuricama koji posecuju Dva galeba...Eto gde nam idu intelektualci...Recite mi da gresim....molim vas...

:eek: a nisi zvala
 

Back
Top