hitno!

E da debelom bi svakako trebalo jos rekreacije, samo ko ce da se klatari do NBG-a :roll:
Mozda nekom zgodom i bude nesto, za sad mi ipak vise odgovara "individualan rad" :wink:
 
MA znam da se bavis sportom i to mislim da bese neki borilacki ako se dobro secam, ali ne znam koji.
A pitam onako ... cisto da znam koje bi ti vezbe odgovarale.
 
Meni svakakve vezbe odgovaraju, talentovana sam za sve :wink:
Imam iskustva u mnogim sportovma a sada sam se usredsredila samo na razvijanje kondicije jer kondicije najmanje imam :( i na jacanje gornjeg dela misica.
Zato mi je potrebno trcanje i sve ono sto sam navela.
 
Majche ja za to praktrikujem teretnu jedno sat, pa onda aerobni trening-trcanje od jedno pola sata. Tesko cesh bez teretane da dobijesh na znazi, moze neshto u pochetku a i to treba odlicno znati vezbe...Ali u svakom sluchaju treba mi partner za trchanje. Koji je kraj u pitanju?
 
Isla sam vec u teretanu i posle dva meseca sam shvatila da sve te vezbe mogu da radim kuci jer imam i tegove i zgibka.......sto i radim!Ali vise volim vezbe u prirodi - prirodnije je :wink:
 
Pa dobar deo vezbi mozesh da radish ali isto tako dobar ne. A i te koje mozesh da radish sa tegicima, radish sa istim tegicima, a napredak u snazi bez povecanja tezine je samo na samom pochetku....Ali da ne pametujem "pametnici" :lol: , i priroda ima svojih prednosti
:wink:
 

Back
Top