E ovo je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!

Obešeno 20 zatvorenika zbog šverca droge

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=71292&sectionId=40

Da vidimo ko ce sad da diluje ???
Samo na ovakav nacin se resavaju ovakve i slichne (silovanje dece, pedofilija , itd.) stvari u drustvu :ok:

Podrzavam,ovakve postupke nezavisno u kojoj se drzavi to radi.

Da bogdo hoce i kod nas uvesti takav zakon,za trgovce narkoticima,ubistva,pedofiliju,(a posebno za pedofiliju),a ove konzumatore narkotika bih kaznjavao drustveno korisnim radovima od 5 pa navise godina,zavisno od vrste koriscenih narkotika.
 
Da da, vama na Balkanu bi taj zakon bio super, kao nemate dovoljno primera kako se namestaljkama uklanjaju politicki ili ekonomski protivnici, jos im dati i ovakav zakon, pa k'o sto je pre UDBA, uvale ti ruske novine pa ih k'o pronadju i posalju te na odmor - destinacija Goli Otok....sada bi pun pansion zamenili vesalima :roll:

Taj zakon bi bio super na svetskom nivou , a ne samo na Balkanu.:ok:
 
Podrzavam,ovakve postupke nezavisno u kojoj se drzavi to radi.

Da bogdo hoce i kod nas uvesti takav zakon,za trgovce narkoticima,ubistva,pedofiliju,(a posebno za pedofiliju),a ove konzumatore narkotika bih kaznjavao drustveno korisnim radovima od 5 pa navise godina,zavisno od vrste koriscenih narkotika.

...i sta sad, uhvatis ga da duva vutru i posaljes ga na 5g robije :roll:
 
Da da, vama na Balkanu bi taj zakon bio super, kao nemate dovoljno primera kako se namestaljkama uklanjaju politicki ili ekonomski protivnici, jos im dati i ovakav zakon, pa k'o sto je pre UDBA, uvale ti ruske novine pa ih k'o pronadju i posalju te na odmor - destinacija Goli Otok....sada bi pun pansion zamenili vesalima :roll:

aaaaaa...druze...za lopovluk..ja ne bi...smrcu kaznjavao..ne....ne...vako bi ja..lepo ti meni reci s kojom si rukom..ukrao..eeeeee..onda lepo....ruku na panj..i cak..eeeee....sad ...tu bi svi bili sretni i zadovoljnoi..ali ..ne i ja..nego da nastavimo....s kojom si nogom to nosio...pa opet ljepo..na panj...eeeeeee..:)..
 
aaaaaa...druze...za lopovluk..ja ne bi...smrcu kaznjavao..ne....ne...vako bi ja..lepo ti meni reci s kojom si rukom..ukrao..eeeeee..onda lepo....ruku na panj..i cak..eeeee....sad ...tu bi svi bili sretni i zadovoljnoi..ali ..ne i ja..nego da nastavimo....s kojom si nogom to nosio...pa opet ljepo..na panj...eeeeeee..:)..

:ok: .............i za kratko vreme nema droge na ulicama :klap::klap::klap:
 

Mustafa, jesi li to ti :mrgreen:

..ima nesto u tom serijatskom..zakonu..vjeruj...svidja mi se to sto nema cile-mile..jes kriv..jes..eeeeeee...sad ces da fasuješ...pa ko voli nek izvoli...a Čajnezi..oni su tek "zakon"..
..rok..izvrenja kazne..za dilere...3 dana i to ako je sudac...slucajno bolestan..ili...na odmoru..ako se preoduzi rok...ode sudac.....e....to je zakon..
 
Ne na robiju,a primoro bih ga da radi 5 g. negde na nekom poljoprivrednom dobru,za hranu i vodu.Sve bi bilo isto kao da je u radnom odnosu sem sto bih im postavio cuvare,koji bi ih po potrebi ponekad onim kaubojskim bicem motivisali na rad :per:

...znaci CZ bi bio u Visokom...

building_pyramids1m.jpg


:hahaha: :rotf:
 

Back
Top