Faler-maler...

Black_star

Elita
Moderator
Poruka
23.054
svidi vam se cura/chkode (za one bi-mozze i oboje:zper::D)
kad ono..`pa ta/taj ti vec fura,bate,sa tom i tim...:roll:
ok..nista.ajmo dalje...
ista prica..opet !
moje pitanje,znaci, u ovakvom jednom sluccaju bi bilo,ono:dokle??

drugim recima..koliko su vam cesto okolnosti ili zvezde `naklonjene`,pa se ispaljujete i redovno se nalazite privuceni zateceni i navuceni -zauzetom robom.?
Nisu to tantalove muke nego...sta ?:):think::lol:
hm,podpitanje:nalazite li tada razlog za ovako nesto i u sebi?.....
 
Poslednja izmena:
A sto cackas mecku kad znas..odma kazi znam da imas nekog mojne nista pricas..vidjamo se povremeno i mirna backa..bas juce gledam na kalishu parove u prolazu..sve to ko drveno..on je grli..oce je poljubi..ona ga ni ne vidi..namontirala se i glumata..kao ljuta oce da vidi kolko se on nalozio..znaci ceka nekog ko ce je vitla da ne zna sta je snaslo
 
Hmm... Znam da nije lepo, ali ako bi mi se mnooogo svideo zauzet decko, nijedna devojka mi ne bi bila prepreka, samo ako je vredan truda... Imala sam srecu da su svi bili slobodni :) Ali da sam sadasnjeg upoznala kao zauzetog, diskvalifikovala bih doticnu, jer, ljudi moji, NE DA VREDI TRUDA! :)
 
Hmm... Znam da nije lepo, ali ako bi mi se mnooogo svideo zauzet decko, nijedna devojka mi ne bi bila prepreka, samo ako je vredan truda... Imala sam srecu da su svi bili slobodni :) Ali da sam sadasnjeg upoznala kao zauzetog, diskvalifikovala bih doticnu, jer, ljudi moji, NE DA VREDI TRUDA! :)

Hm..ok da se treba boriti..ali nikako ponavljam nikako ne mozes doci do toga da li je neko vredan ako se u startu postavi prema tebi kao da je zauzet..tako da iako procitas izmedju redova on ce prevariti devojku i opet nije vredan;)
 
A sto cackas mecku kad znas..odma kazi znam da imas nekog mojne nista pricas..vidjamo se povremeno i mirna backa..bas juce gledam na kalishu parove u prolazu..sve to ko drveno..on je grli..oce je poljubi..ona ga ni ne vidi..namontirala se i glumata..kao ljuta oce da vidi kolko se on nalozio..znaci ceka nekog ko ce je vitla da ne zna sta je snaslo

Ima istine u tvojim recima mudri covece!
Sve se prave fine ko da su sa Bechkog dvora.
 
A sto cackas mecku kad znas..odma kazi znam da imas nekog mojne nista pricas..vidjamo se povremeno i mirna backa..bas juce gledam na kalishu parove u prolazu..sve to ko drveno..on je grli..oce je poljubi..ona ga ni ne vidi..namontirala se i glumata..kao ljuta oce da vidi kolko se on nalozio..znaci ceka nekog ko ce je vitla da ne zna sta je snaslo

Ceka nekog da je prevede zednu preko vode.
 
svidi vam se cura/chkode (za one bi-mozze i oboje:zper::D)
kad ono..`pa ta/taj ti vec fura,bate,sa tom i tim...:roll:
ok..nista.ajmo dalje...
ista prica..opet !
moje pitanje,znaci, u ovakvom jednom sluccaju bi bilo,ono:dokle??

drugim recima..koliko su vam cesto okolnosti ili zvezde `naklonjene`,pa se ispaljujete i redovno se nalazite privuceni zateceni i navuceni -zauzetom robom.?
Nisu to tantalove muke nego...sta ?:):think::lol:
hm,podpitanje:nalazite li tada razlog za ovako nesto i u sebi?.....

Dopada mi se ovaj pojam..roba..

A svaka roba ima cenu...
 
cesto mi se svidi neko ko je zauzet.. ali tome ne pridajem vaznosti.. ispitam situaciju i onda odlucim sta cu da radim..

obicno se ohladim, jer mi se bas nesto i ne trudi da razdvajam doticnog od te devojke...

ali desilo mi se par puta da sam sasvim slucajno razdvojila nekoliko njih... ustvari oni su raskinuli kad su mene upoznali i posle bili sa mnom...

jesta da kazu da je tudje-sladje, ali... taj princip mi bas i ne odgovara... jer znam da je to sve na kvarno.. a i "sve se varaca, sve se placa", tako da...
 
svidi vam se cura/chkode (za one bi-mozze i oboje:zper::D)
kad ono..`pa ta/taj ti vec fura,bate,sa tom i tim...:roll:
ok..nista.ajmo dalje...
ista prica..opet !
moje pitanje,znaci, u ovakvom jednom sluccaju bi bilo,ono:dokle??

drugim recima..koliko su vam cesto okolnosti ili zvezde `naklonjene`,pa se ispaljujete i redovno se nalazite privuceni zateceni i navuceni -zauzetom robom.?
Nisu to tantalove muke nego...sta ?:):think::lol:
hm,podpitanje:nalazite li tada razlog za ovako nesto i u sebi?.....

......staro pravilo (dokazano u praksi ) je da lako dostupne devojke one sa kojima brzo ostvarujete prichu ,sa kojima ne morate da igrate igrice i da se folirate ,sa kojima mozete prichati i o ozbiljnim stvarima su zauzete ,njihovo zadovoljstvo emotivnim zivotom chini ih da vishe zrache da su otvorenije za kontakte jer ne moraju da tvrde pazar jednostavno prichaju,uvek su nasmejane jer znaju da su emotivno ostvarene ,jednostavno to je tako ................sve je obrnuto sa zenama i devojkama koje nisu u vezi ..........:whistling:
 
Hm..ok da se treba boriti..ali nikako ponavljam nikako ne mozes doci do toga da li je neko vredan ako se u startu postavi prema tebi kao da je zauzet..tako da iako procitas izmedju redova on ce prevariti devojku i opet nije vredan;)

Ne ako se postavi kao zauzet, to ne moras da saznas od njega... A nikako ne bih bila druga... Sto ne zelis sebi, ne cini ni drugima :) Decko koji vara devojke mene ne moze da privuce, ja to shvatam kao kompleks kod momaka, a ne kao odliku frajera... :thumbdown:
 
svidi vam se cura/chkode (za one bi-mozze i oboje:zper::D)
kad ono..`pa ta/taj ti vec fura,bate,sa tom i tim...:roll:
ok..nista.ajmo dalje...
ista prica..opet !
moje pitanje,znaci, u ovakvom jednom sluccaju bi bilo,ono:dokle??

drugim recima..koliko su vam cesto okolnosti ili zvezde `naklonjene`,pa se ispaljujete i redovno se nalazite privuceni zateceni i navuceni -zauzetom robom.?
Nisu to tantalove muke nego...sta ?:):think::lol:
hm,podpitanje:nalazite li tada razlog za ovako nesto i u sebi?.....
Као прво, не могу то да знам ако ми сам не каже.
Ако ми каже, значи да није заинтересован. ;)
Мени је један рекао после месец дана а један никада, сазнала сам много касније :P
Јесам ли ја срећна? :confused:
 
Ne, ne, ne.... nikako!
Jednom sam sasvim sluchajno upoznala tog dechka.... chim sam ga ugledala...odmah sam ga spazila! Lepshi od brda karamela! :mrgreen: Elem, pikirala sam ga i rekla sebi "Shushumigo... ti ce' ovo da maznesh!" .... posle kratkog vremena sam ga "razvela" i..........

Ljudi moji, pa vi pojma nemate koliko se to meni olupalo o glavu. I neka...i treba tako! Dobila sam sta sam zasluzila pa jos 5 puta gore. Jednog dana, nichim izazvano dok sam utapala tugu u pelinkovcu, sinulo mi je... "Stigla te KARMA, stoko!" ... Dobila sam sta sam zasluzila. Unistila sam vezu jednoj devojci, ni krivoj ni duznoj i mislila da ce meni biti dobro? eeeepa...ne ide to tako! Od tad... nikad tudje gace , tudja cetkica za zube i tudji decko! Pa da je zlatan, cim saznam da je sa nekim, odmah me vise ne zanima! Najbolje se uci na svojim greskama.

POUKA PRICE: Ne gradi se sreca na tudjoj nesreci.
 
svidi vam se cura/chkode (za one bi-mozze i oboje:zper::D)
kad ono..`pa ta/taj ti vec fura,bate,sa tom i tim...:roll:
ok..nista.ajmo dalje...
ista prica..opet !
moje pitanje,znaci, u ovakvom jednom sluccaju bi bilo,ono:dokle??

drugim recima..koliko su vam cesto okolnosti ili zvezde `naklonjene`,pa se ispaljujete i redovno se nalazite privuceni zateceni i navuceni -zauzetom robom.?
Nisu to tantalove muke nego...sta ?:):think::lol:
hm,podpitanje:nalazite li tada razlog za ovako nesto i u sebi?.....

Kao sto je vec neko reko ,ako je vredan truda:zper:.....al ipak nema nista silom,ako je obostrana privlacnost ,onda se kockice nameste same.........samo treba strplenja;):whistling:
 
Ne ako se postavi kao zauzet, to ne moras da saznas od njega... A nikako ne bih bila druga... Sto ne zelis sebi, ne cini ni drugima :) Decko koji vara devojke mene ne moze da privuce, ja to shvatam kao kompleks kod momaka, a ne kao odliku frajera... :thumbdown:

Pa ti rece da nijedna devojka ne bi bila prepreka u otimanju..a sad da je olosh ako vara..pa sta ce ti onda takav;)
 
Eeeeeeeeeeeeeeeeee....Zato ja nikad i ne pitam "a imash li dechka"...

Ako nema dechka, sve okej, sve fino...
Ako ima decka kojeg voli, sama ce mi reci da ima decka, i sve fino...
Ako ima decka kojeg planira da sutne...Ili ce mi reci da ga ima ali "to je gotova pricha" ili nece nish reci neg` ce ga shutnuti sutra...

Sreca pa se mnogo retko srecem sa ovom drugom grupom...Ako ti stalno naleces na te koje spadaju u drugu grupu...Nemoj da odustajes! I kad bacas kockicu, moze se desiti da ti 3 puta za redom padne kec. Normalno je da se loshe okolnosti zaredjaju, samo treba terati dalje k`o da se nista nije desilo.
Mirna Backa!
 

Back
Top