zna li neko da mi pomogne?

begunac

Ističe se
Poruka
2.532
Vec dve nedelje ne mogu normalno da udjem na internet...znaci u internetu sam-a nisam pise ono obavestenje da server ne moze da nadje....onad moram da scanujem programe (preko internet zastite)i on pronadje 25 programa koje izbrisem...i onda je sve normalno ...Kad sledeci put ukljucim kompijuter desava se isto...Nisam bas neki poznavaoc kompijutera,ali imam sve moguce programe za zastitu i za ciscenje ,ali nista ne vredi ...kad god ponovo startujem kompijuter ...isto
Da li to nekako mogu da popravim,bez toga da ponovo instaliram sve... :?:
 
Pronadji program SpyBot firme PepiMK. Pored ostalih podesavanja, postoji i blokiranje Internet Explorer-a od Hijacking-a i rekonfiguratora. Dakle, "zamrzavanje", cak da ni ti ne mozes da promenis. Ova najnovija poshast sa shpijuniranjem (ne virusi) je toliko uzela maha da je Americka drzava Utah (Juta) donela zakon o paprenom kaznjavanju svih koji to rade a u tekstu koji se moze procitati prilikom instalacije nije naglaseno da to isti i radi. To je narusavanje privatnosti. Ljudi! Ne instalirajte te "besplatne" programe, ne ubacujete gotove Exe patcheve... :roll:
 
begunac:
Vec dve nedelje ne mogu normalno da udjem na internet...znaci u internetu sam-a nisam pise ono obavestenje da server ne moze da nadje....onad moram da scanujem programe (preko internet zastite)i on pronadje 25 programa koje izbrisem...i onda je sve normalno ...Kad sledeci put ukljucim kompijuter desava se isto...Nisam bas neki poznavaoc kompijutera,ali imam sve moguce programe za zastitu i za ciscenje ,ali nista ne vredi ...kad god ponovo startujem kompijuter ...isto
Da li to nekako mogu da popravim,bez toga da ponovo instaliram sve... :?:

Desni taster na m comp, klik remote pa advenced pa odcekiraj mogucnost da se racunar daljinski kontrolise.
Posle sa nekim od ovih programcica (ili u samom i. exploreru pomocu tulsa) obrisi sve saneta i trebalo bi da bude ok!
 

Back
Top