Zastoo?????

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Zasto muskarci ne mogu da prihvate da je gotovo...??

Kada devojka raskine iz nekih svojih razloga (nebitno da li gajos uvek voli ili ne) muskarac ne moze to da prihvati... I ako se dogovore da ostanu u kontaktu i da budu drugovi, on to jednostavno ne moze...

Prica da te voli, d ane moze bez tebe... Kako nema vise zivota za njega.. Nikome vise nece reci "Ljubavi, Duso, Volim te..."

I koliko god puokusavali da objasnite neke stvari svom bivsem on ne shvata... Pokusavate da zaobidjete raspravku, svadju i grube reci jer ne zelite da povredite osobu do koje vam je stalo ali jednostavno en mozete biti sa njom....

A i da vam nije stalo i raskinete, muskarci jednostavno to ne mogu da prihvate... Odmah krene svadja i to dvoje se vise u zivotu ne pogledaju...

Sta prouzrokuje to..?
 
.....zato shto zene nikad ne kazu ono shto misle ................................da sam se obazirao na svaku koja mi je rekla " ...vecheras nema shansi da spavamo .." mogao sam da otvorim temu "gusan bez krila " .........
 
Pa zato sto obicno ne ocekuju tako nesto. Zene uvek vole da uvale raskid na kvarno, onako s' ledja.
I onda kad lik shvati sta se desava predje u napad kao u najbolju odbranu. I onda nema Boga miloga.
Prvo pokusa da zadrzi, a onda prekida sve niti koje ga vezu sa tom osobom.
Ja sam pokusao tako nesto nakon jedne ozbiljne veze, ali nisam uspeo jer sam previse voleo pa nisam mogao da povredim tu osobu.
 
Zasto muskarci ne mogu da prihvate da je gotovo...??

Kada devojka raskine iz nekih svojih razloga (nebitno da li gajos uvek voli ili ne) muskarac ne moze to da prihvati... I ako se dogovore da ostanu u kontaktu i da budu drugovi, on to jednostavno ne moze...

Prica da te voli, d ane moze bez tebe... Kako nema vise zivota za njega.. Nikome vise nece reci "Ljubavi, Duso, Volim te..."

I koliko god puokusavali da objasnite neke stvari svom bivsem on ne shvata... Pokusavate da zaobidjete raspravku, svadju i grube reci jer ne zelite da povredite osobu do koje vam je stalo ali jednostavno en mozete biti sa njom....

A i da vam nije stalo i raskinete, muskarci jednostavno to ne mogu da prihvate... Odmah krene svadja i to dvoje se vise u zivotu ne pogledaju...

Sta prouzrokuje to..?
pa mnogo si dobra riba :rumenko:
 
Zasto muskarci ne mogu da prihvate da je gotovo...??

Kada devojka raskine iz nekih svojih razloga (nebitno da li gajos uvek voli ili ne) muskarac ne moze to da prihvati... I ako se dogovore da ostanu u kontaktu i da budu drugovi, on to jednostavno ne moze...

Prica da te voli, d ane moze bez tebe... Kako nema vise zivota za njega.. Nikome vise nece reci "Ljubavi, Duso, Volim te..."

I koliko god puokusavali da objasnite neke stvari svom bivsem on ne shvata... Pokusavate da zaobidjete raspravku, svadju i grube reci jer ne zelite da povredite osobu do koje vam je stalo ali jednostavno en mozete biti sa njom....

A i da vam nije stalo i raskinete, muskarci jednostavno to ne mogu da prihvate... Odmah krene svadja i to dvoje se vise u zivotu ne pogledaju...

Sta prouzrokuje to..?

Svaka devojka koja ovo predlozi muskarcu s kojim je bila u vezi i zna da je voli, radi to iz ciste sujete jer zeli da ga muci i zeli da ima svu onu paznju i "skidanje zvezda" iz veze s tim da ne bude u vezi i da nista ne pruza za uzvrat i ima sve, a za to vreme se krese sa nekom sirovinom. A on se jadan nada da ce je tako povratiti
 
Svaka devojka koja ovo predlozi muskarcu s kojim je bila u vezi i zna da je voli, radi to iz ciste sujete jer zeli da ga muci i zeli da ima svu onu paznju i "skidanje zvezda" iz veze s tim da ne bude u vezi i da nista ne pruza za uzvrat i ima sve, a za to vreme se krese sa nekom sirovinom. A on se jadan nada da ce je tako povratiti

e pa nije bas sve tako kao sto se cini... ti zalis muskarce..? :roll:
 
Zasto muskarci ne mogu da prihvate da je gotovo...??

Kada devojka raskine iz nekih svojih razloga (nebitno da li gajos uvek voli ili ne) muskarac ne moze to da prihvati... I ako se dogovore da ostanu u kontaktu i da budu drugovi, on to jednostavno ne moze...

Prica da te voli, d ane moze bez tebe... Kako nema vise zivota za njega.. Nikome vise nece reci "Ljubavi, Duso, Volim te..."

I koliko god puokusavali da objasnite neke stvari svom bivsem on ne shvata... Pokusavate da zaobidjete raspravku, svadju i grube reci jer ne zelite da povredite osobu do koje vam je stalo ali jednostavno en mozete biti sa njom....

A i da vam nije stalo i raskinete, muskarci jednostavno to ne mogu da prihvate... Odmah krene svadja i to dvoje se vise u zivotu ne pogledaju...

Sta prouzrokuje to..?

Da, muškarci kad se vežu, užas..ne mož ih odlepiti, i nije mi jasno
zašto se toliko razlikuju na početku veze kada su manje više
vetropiri i kad ista već zađe u poodmaklu fazu :think:
 
jer ne moze drugu da uvati, nesposoban je. A ako se vise ne vide, bolje je tako, odvratnije nema niceg od tog da ostanu drugari nakon veze. Na sta lici ona da mu se hvali kako je nasla nekog, a on to shvati kao da je jaca jebacina s tim drugim, znaci opet je on nesposoban.
 

Back
Top