Slozna Braca

Ganci

Aktivan član
Poruka
1.123
Koji su ovo likovi majko moja mila..:hahaha::worth::super:
Verujem da ste svi gledali ovu genijalnu seriju, a ko nije nikad nije kasno, evo je i kod mene na hardu, neka se javi ko bas bas hoce. Serija iz 1995 godine ima 7 epizoda od po 50 minuta i svojevrsni je domaci zadatak za danasnje kvazi glumce i reditelje.

Ovde su neki inserti:klap:



83931922lp5.png
 
Poslednja izmena:
Mislim da je ovo jedna od najboljih domacih serija.
Ako nije najbolja, sigurno je u top 3 :)

Ovo je pravi humor (crni, doduse), a ne neke Kursadzije i sl. sra*a koja se danas emituju, a koja nam se prodaju kao "humoristicke serije"...

Nele je tako genijalno koncipirao celu seriju, da je izvukao glavne crte iz svih desavanja za vreme rata, ali i uopste neke osnovne odlike ovdasnjeg mentaliteta i sprdao se sa tim do besvesti!
 
Mislim da je ovo jedna od najboljih domacih serija.
Ako nije najbolja, sigurno je u top 3 :)

Ovo je pravi humor (crni, doduse), a ne neke Kursadzije i sl. sra*a koja se danas emituju, a koja nam se prodaju kao "humoristicke serije"...

Nele je tako genijalno koncipirao celu seriju, da je izvukao glavne crte iz svih desavanja za vreme rata, ali i uopste neke osnovne odlike ovdasnjeg mentaliteta i sprdao se sa tim do besvesti!

Amin brate!!! :super:
 
Nana je najzesca kad siri ves na terasi... Padne kisa, ona udje, ono prestane, ona izadje i sve tako u krug... I jos najbolje kad prica sa Titom na telefonu i gleda seriju Beverli Hils..
 

Back
Top