Duduk je car

cveal

Početnik
Poruka
43
Sta mislite o Duduku
dali on nas zajebava ili.......

danas sam gledao sva njegova pitanja umro sam od smeha , pola sata sam se smejao

imao preko 40 pitanja
sve biser do bisera


Dali nas taj covek zajebava?
 
Evo da se prvi nakacim na ovo.. Prvo i osnovno ovaj forum veoma cijenim po tome sto sam i sam u vise navrata trazio pomoc i jos vaznije dobio je.. Na upadice neke nebuloze i kojekakve stvari nisam obracao paznju tako da cijenim iskrene i postene odgovore ljudi koji ovde daju takve odgovore. Dakle sto se Duduka tice nisam umirao od smijeha jer ljudi imaju svoj nacin svako za sebe da se izrazavaju da nesto pitaju.. Ovde su zastupljene i veoma razlicite generacije ljudi (to sam primjetio po mnogo cemu) pa nije ni za ocekivati neki extra expertski posao, mada kazem da veoma cijenim ljude koje ne bih pojedinacno brojao i poimenicno da ne bih nekog vrijednog izostavio koji stvarno i sa srca a sa znanjem pomazu ljudima kada zatreba.. Dakle Duduk je Duduk i prepustimo ga samom sebi a ako trazi pomoc i ko u moze pomoci u necemu neka pomogne.. Ja ne bih komentarisao dalje pojedinke jer nema potrebe.. Bilo je dosta pitanja koja su bila za umirati od smijeha li nisam davao niti odgovor niti komentar... Najbolje je da ljudi sami shvate sta je sta.. Pozdrav svima.. GZ.
 
Naravno da ne treba diskriminisati pocetnike, jer smo i svi mi to nekad bili, ali taj ga Duduk stvarno pretera. Tema ispod teme, a sva glupa pitanja, mnoga bez smisla. On bi trebao prvo da stekne nekakvo opste obrazovanje o racunarima. Ko sto kaze Cvetko, mislim da nas on *.
 
Meni se cini da nas Duduk (ne) *.Ali ako to radi na taj nacin onda to nije u redu.
Bio je tu i neki Cipiripi koji je * ljude ali na skroz neki Cool nacin da sam jedva cekao da citam njegove odgovore.Taj Cipiripi je car :!:
 
Da ja bash mislim da je to neko dete kome je smrtno dosadno ili je jednostavno u tom zivotnom stadijumu, pa nas YEBE u zdrav mozak.
Jer ako neko postavlja takva pitanja, taj sigurno ne bi umeo da sa nakaci na net i na krstarici diskutuje po forumu registrovan! Ja sam po njegovim pitanjima stekao utisak da je to neko ko uzivotu nije video mnogo tehnike, a racunar mu je totalno nepoznata stvar. Sto nije nemoguce jer sam svojim ocima video ljude koje nisu umeli da se snadju ni sa misem (ne kapiraju koordinaciju!?)!!!!!!
 
duduk bi trebalo da ode u neku skolu racunara da se upozna sa osnovnim pojmovima, pa tek dalje da pita vise stvari, odgovori na njegove teme se uglavnom nalaze u knjizi racunar za pocetnike
 
GZ je dao veoma lep odgovor. Ne treba * pocetnike.
A sto se tice duduka zaista nekad imam osecaj da nas mnogo *.
PO nekim njegovim pitanjima pomislim da covek u zivotu nije imao dodira sa tehnikom.
No mozda i jeste tako, a mozda nas i *.
No kako hoce, siguran sam da ce bar nesto nauciti i shvatiti iz odgovora na ta njegova pitanja.
 

Back
Top