POMOC!IZBRISALA SAM LIVE UPDATE...

  • Začetnik teme dzeronimo
  • Datum pokretanja
D

dzeronimo

Gost
:oops:Greskom naravno, htela sam da skinem lopticu koja je stajala pored sata u donjem desnom uglu, i tada je sve pocelo, onda je i messenger poceo da blokira bez toga i sada niti mogu ponovo da se redistrujem,kad reinstaliram ponovo sam na isto. Znaci kada pokusam ponovo da se update-ujem izlazi mi error 0x800C0005. Zamolila bih sve koji su upoznati da ovim problemom da se jave. Sada vise ne mogu nigde ni da se registrujem, izgleda da su me iz microsofta izbrisali kao da vise ne postojim. Hvala svima unapred!
 
1.Pokusaj sa System Restore (vrati sistem na datum kad je sve bilo ok).
2.Ili Repair Windows:ubaci bootabilan CD ( pre toga namestiti u BIOS-u da se Win podigne sa CD-a onda Save settings i izadji iz Bios-a). Resetuj I kad pocne da se dize Win pritiskaj bilo koju tipku na tastaturi. Kad dobijes: Install Windows pa Repair Windows klikni na Install Windows. Kad Setup nadje instalirane Verzije Win-a ( ako ih imas vise) klikni na particiju gdje je instaliran Win koji popravljas. Iznad ima Repair Windows - tek sad klikni na Repair, pa na tipku tipku R. Onda sacekaj da iskopira fajlove...
 
:oops: Sve sam probala, ali...na restore me vraca samo pet dana unazad, tako i naglasava da samo ono sto je boldirano u mom slucaju od 18. vraca unazad pre toga ne moze se uci ni u jedan datum. Probala sam i sa repair ali ni to nije uspelo, ostalo je onako kako je i bilo.
Da li ja uopste mogu sad da iskuliram norton i instaliram neku drugu zastitu?
Hvala na javljanju.
 
dzeronimo:
Jesam vise u puta i ostajem na isto, bez live update, i email zastite ostale opcije ostaju aktivirane!

Sa nortonom imas dva nacina:
1. Ubacis instalacioni disk nortona i ides na repair ako ne uspe,
2. Deinstaliras U POTPUNOSTI nortona ( DA BI SE DEINSTALIRAO MORAS IMATI INSTALIRAN SP1) a rucno posle deinstalacija moras obrisati sve SYMANTEKOVO ono sto ima remove ili uninstal a ono sto nema rucno dilit!
Obicno su mu tragovi u sistemu fajl i tu sve otvori i proveri da li je obrisano.
Posle toga na cisto ga instaliraj i imaces i live update i live reg!!!
 

Back
Top