Tomb Raider Anniversary

Mozda ti je preslab komp ili ga nisi Krekovala.:ok: I ina jos jedan nacin mozga le neispravna igrica ako je nisi kupila u prodavnici. Odakle si ti?:lol:Ja nisam imao

Kupila je u Novom Sadu,tamo u Dunavskoj ulici...
Je l' moguce da ju u pitanju servis pak 2?:think:
Na jednom kompu je uspela instalacija, a na tri nije,a ta tri imaju SP2(za ovaj na kom moze nemam pojma)...
Hvala puno na odgovoru!':-]
 
Meni je ovo jako strava igrica.. ovaj deo sam presao 2 puta... inace jako volim sve Tomb Raidere i poceo sam da ih skupljam...nisam presao samo 3 i 4, za zadnji mi nije dosta jako komp... cekam da dobijem novi komp, a cd cuvam...
 
nisam je presao....kupio kod pirata i na pocetku sve lepo radi....ali kad stignem u ono prvo selo....ne znam kako se zove...pocne da koci...i koci,koci.....usporava...


onda sam pomislio da je moj komp slab zbog graficke i instalirao je na laptopu kji podrzava sve igrce...

i opet koci.....el to zato sto je igrica od pirata ?
 
Slazem se sa Maxym-om. Igrica nije losa, ima i boljih, al vidi se da je veci deo posvecen grafici, nego igri samoj, misije su lake, i nekako ne drze paznju toliko, koliko u prethodnim delovima, mada moram priznati da sam se prilicno namucila sa onim kentaurima. :)
 

Back
Top