Dilema

ona_druga

Početnik
Poruka
1
Zivim sa covekom sa kojim imam decu vec nekoliko godina. Ona ga obozavaju. Ponekad mislim i vise nego mene. On je zbog prirode posla vise na putu nego kod kuce. Nije lose situiran i kada bi bio sa nama, bio je dobar prema nama. Znao je s vremena na vreme sam da izadje sa nekim svojim drustvom i ja nisam imala nista protiv.

Medjutim, pre neki dan sam po prvi put u zivotu, slucajno, procitala poruku na njegovom mobilom telefonu jer je stigla jako kasno a ja mislila da ga zovu sa posla.

U svakom slucaju, saznala sam da se moj dragi u proteklih godinu dana vidjao, spavao i razmenjivao poruke vrlo erotske prirode sa oko 10 devojaka, koje naravno ne znaju jedna za drugu. Svatila sam da su i mnoga od njegovih putovanja bila ne poslovne prirode. Uglavnom ih je upoznavao preko interneta a odmah potom i licno, koja bi to htela. On se vise ne krije i mnogo ne komentarise ono sto sam videla.

Ja znam sta meni valja ciniti. Nisam ni ja siromasna. Samo mi je zao dece.

Ipak, latinska poslovica kaze da nije kriv samo onaj ko greh pocini vec i onaj koji o tome zna, a cuti.
Zao mi je da sve one devojke zive u zabludi. Nisu zasluzile da dozivljavaju ovo sto dozivljavam ja. Na ovom svetu ima tako divnih muskaraca koji bi sigurno bili srecni da imaju neku od njih. Imam sve njihove mobilne telefone i zbilja ne znam sta da radim? Nisam ljubomorna na njih jer verovatno mnoge i ne znaju za mene. Samo sam jako ljuta na mog dragog.
 
Gospodjo draga a u cemu je vasa dilema? Ostati s njim ili se razici ili reci ostalim curama za ostale i ne reci? Normalno je da djeca obozavaju oca ali obozavace ga i ako se razidjete to zavisi uveliko i od vas i misljenja sam da je mnogo bezbolnije za djecu jedan "kvalitetan "razvod nego los brak, svadje ,kojekakve scene....djeca jako tesko to dozivljavaju.Sto se tice"ostalih" bezveze mi je i pomisljati na kojekakve pozive.Toliko.
 
Zao mi je da sve one devojke zive u zabludi. Nisu zasluzile da dozivljavaju ovo sto dozivljavam ja. Na ovom svetu ima tako divnih muskaraca koji bi sigurno bili srecni da imaju neku od njih. Imam sve njihove mobilne telefone i zbilja ne znam sta da radim? Nisam ljubomorna na njih jer verovatno mnoge i ne znaju za mene. Samo sam jako ljuta na mog dragog.

Pomalo nejasno...Kao prvo,sto njih zalite?!?One su dobile ono sto su htele,uostalom,otkud vi znate kakav on odnos ima sa njima na osnovu neke poruke..Drugo,to Vas uopste ne treba da interesuje!Sta ce vam njihovi mobilni telefoni?Da ih zovete i kazete da ste mu zena?PA mozda su sa njim i zbog toga sto je ozenjen,mozda i ne znaju,ali to nista nece promeniti...Nema tu vise ozenjen neozenjen...
Trece,treba sebe da zalite,vi ste ta koja je povredjena,kojoj ce sve pasti na grbacu!
Sto se dece tice,nemojte da budete tip majke koja trpi muza zbog dece.Njima nista nece faliti.Sto rece lepo covek "bolje dobar razvod nego los brak".
Cetvrto....mislila sam da vam kazem da porazgovarate sa njim u cemu je problem,medjutim,tu nema mnogo sta da se prica....Retko kad se desi da onaj koji je varao prestane to da radi.Mozda se smiri,ali pitanje je vremena....Ja ne pokusavam da vas razvedem.Vi ga najbolje poznajete i znate sta je najbolje da uradite.
A sto se tice vase dileme,zaista nisam shvatila koja je u pitanju
 

Back
Top