3 meseca bez seksa

mislim,dosadna tema.
pazi, 3 meseca se niste videli. pa to je vec dovoljno da vam bude wow kad se vidite, bez svecica i skalamerija. mislim, sad tu neke citave ceremonije a samo ste ustvari zeljni jedno drugog. te zaebancije su vise kad ste stalno zajedno pa kao pravite iznenadjenja, da ne predje u camotinju. ovako, trebalo da prsti na sve strane od strasti i zelje, bez da se nesto specijalno prave atmosfere i gluposti. ebote, ako je to ono pravo, nece ni videti kakav ti je taj seksi donji ves jer ce biti pocepan i pre no sto do njega dodje. ja to tako vidim. a tek te svecice i gluposti, to je bre kad ste non stop zajedno pa pravite te male cirkuse kao eto..koje bre svecice, ako on primeti svecice i sav ostali nabacani kiceraj koji natrpas da ga "iznenadis", onda bi to tebi prebalo da bude iznenadjenje..u negativnom smislu.

Nije što te volim, ali svaka ti se pozlatila. :super: :cmok:
 
zene, sad najiskrenije...
da ga nisam videla 3 meseca imala bih pametnija posla nego da mislim koje cu cicane zavesice sa karnericima da okacim na prozor u kujni..
mislim....

Aj ne kaki i ti. Ako je uopšte ova osoba realna, očigledno je uzbuđena i razmišlja po ceo dan o susretu. I kad joj nestane konkretnog :roll: materijala onda počne da smišlja sam susret i načine kako da ga iznenadi. I to je OK.

Ne znam šta zamišljaš pod "pametnijim poslom". Ribala bi kupatilo? :think:
 
Aj ne kaki i ti. Ako je uopšte ova osoba realna, očigledno je uzbuđena i razmišlja po ceo dan o susretu. I kad joj nestane konkretnog :roll: materijala onda počne da smišlja sam susret i načine kako da ga iznenadi. I to je OK.

Ne znam šta zamišljaš pod "pametnijim poslom". Ribala bi kupatilo? :think:

ma jok, stavljala bi roze jastucice po sobi da ga "iznenadim":roll:povrac...

ne draga, drkkala bi picku da budem u formi kad dodje:hahaha::rotf:
 

Back
Top