Skylink

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

M30

Gost
Da li je neko cuo ili putovao preko ove agencije?Ja bih trebala da putujem sa njima ali niko nikad nije cuo za njih.Zanima me ima li iko iskustvo sa njima.Hvala
 
Nisam putovala sa Skylink-om, ali sam cula za tu agenciju. Iz tudjih iskustava cujem da je mnogo dobra agencija. Primera radi, to je jedina agencija koja pred put u Egipat organizuje vakcinisanje svojih putnika i bez toga ne mozes da putujes. Pozdrav
 
Elleni:
Nisam putovala sa Skylink-om, ali sam cula za tu agenciju. Iz tudjih iskustava cujem da je mnogo dobra agencija. Primera radi, to je jedina agencija koja pred put u Egipat organizuje vakcinisanje svojih putnika i bez toga ne mozes da putujes. Pozdrav
Puno ti hvala.Ne znam samo kada planiraju da nas vakcinisu,jedino na aerodromu:)Nisam dobila takvo obavestenje.Malo sam sada iznenadjena.A sta ako ja ne zelim vakcinu?
 
M30:
Elleni:
Nisam putovala sa Skylink-om, ali sam cula za tu agenciju. Iz tudjih iskustava cujem da je mnogo dobra agencija. Primera radi, to je jedina agencija koja pred put u Egipat organizuje vakcinisanje svojih putnika i bez toga ne mozes da putujes. Pozdrav
Puno ti hvala.Ne znam samo kada planiraju da <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> vakcinisu,jedino na aerodromu:)Nisam dobila takvo obavestenje.Malo sam sada iznenadjena.A sta ako ja ne zelim vakcinu?

Cula sam da ako odbijes vakcinu,ne mozes da putujes.
 
Vratila sam se sa odmora koji je bio organizovan preko agencije"Skaylink".Mnogo mi je zao ali moram vam reci da je ova agencija totalno neozbiljna.Vodic nas je sacekao na aerodromu,smestio u autobus i otisao u svoj hotel.Te prve noci smo sami jurcali po hotelu menjajuci sobe jer su nas smestili u kalete a ne u centralu hotela.Sutradan se pomenuti vodic pojavio na dogovorenom sastanku i saopstio nam da je on dao OTKAZ,da ostajemo prepusteni sami sebi do daljnjeg!Dobili smo pisamce na sobu da predamo pasose na recepciji na uvid kao i vaucere.Pet dana smo bili bez vodica da bi se pojavila neka gospodja Dragana(opet smo obavesteni pisamcetom),koja nije imala objasnjenja na nase primedbe i zalbe jer nije sa nama od prvog dana.Tek tada nastaje pakao!!!Isli smo na izlet u Kairo gde nas je po muzeju jurila policija jer nas nov vodic Dragana nema licencu za prevodjenje.
Prica je duga i zamorna.Puno toga bih imala da vam ispricam,na zalost-loseg.Svi su ogorceni i ljuti zbog svega sto se desavalo.Ovo je samo delic nase celokupne drame.Ako nekoga interesuje ispricacu vam sve.Pozdrav svima
 
od mog druga sestra se bas juce vratila iz egipta isla je preko ove agencije, i kaze da se fenomenalno provela. Imali su dobrog vodica i dobru organizaciju, bili su na krstarenju Nilom, u Kairu, Hurgadi i ne znam gde sve.
evo to je jedna sveza informacija od pre sada vec dva dana
veliki pozdrav
 
guliverka:
od mog druga sestra se bas juce vratila iz egipta isla je preko ove agencije, i kaze da se fenomenalno provela. Imali su dobrog vodica i dobru organizaciju, bili su na krstarenju Nilom, u Kairu, Hurgadi i ne znam gde sve.
evo to je jedna sveza informacija od pre sada vec dva dana
veliki pozdrav
Pitanje je koliko su ljudi iskreni po pitanju svojih odmora.Pitajte je samo zasto se vratila juce a ne jutris.znate zasto?Zato sto su nam skratili odmor za jedan dan!!!!!!!To vam izgleda nije rekla.I o tome su nas obavestili dva dana pred polazak.Umesto 12 dana mi smo imali 11.Toliko o tome.Pozdrav
 
M30:
guliverka:
od mog druga sestra se bas juce vratila iz egipta isla je preko ove agencije, i kaze da se fenomenalno provela. Imali su dobrog vodica i dobru organizaciju, bili su na krstarenju Nilom, u Kairu, Hurgadi i ne znam gde sve.
evo to je jedna sveza informacija od pre sada vec dva dana
veliki pozdrav
Pitanje je koliko su ljudi iskreni po pitanju svojih odmora.Pitajte je samo zasto se vratila juce a ne jutris.znate zasto?Zato sto su nam skratili odmor za jedan dan!!!!!!!To vam izgleda nije rekla.I o tome su nas obavestili dva dana pred polazak.Umesto 12 dana mi smo imali 11.Toliko o tome.Pozdrav

M30,
da li su ti vratili pare za taj jedan dan koji su vam oduzeli od odmora??????
Da li ste se svi vi koji ste bili u toj turi zalili?
 
Ja sam bila u Hurgadi preko druge agencije, ali je u nasem hotelu bilo i gostiju koji su dosli preko SkyLinka. I cula sam njihovu vodicicu kako se raspituje kako su se njeni gosti proveli u Kairu, i kaze kako ona stvarno ne moze da ide tamo sa njima, mnogo joj je vrucina, ceo dan se cima i jos mora i policija da ih prati, pa ona nema sanse to da podnese! Pa ih je lepo poslala u Kairo sa egipatskim vodicem, ko razume egipatsko-engleski blago njemu, moze da ukapira sta ovaj prica. Inace, ni jedan nas vodic nema pravo da prica u muzeju, akreditacije za to su jako skupe i nase agencije nemaju namere to da placaju. Nas vodic je u muzeju sakrio svoju karticu, zvanicno je pricao neki Egipcanin a ovaj nas je prevodio. Medjutim, kad se malo zadje u muzej (odnosno skloni od ulaznih vrata), nasi vodici mogu slobodno da pricaju zato sto dalje nema nikakve kontrole, sto je ovaj nas i radio. Zbog toga su nam se u muzeju samoinicijativno prikljucivale i grupe drugih agencija, s obzirom da svoje egiatske vodice nisu nista razumeli!
 
M30:
Da li je neko cuo ili putovao preko ove agencije?Ja bih trebala da putujem sa njima ali niko nikad nije cuo za njih.Zanima me ima li iko iskustvo sa njima.Hvala

Vratila sam se juce iz Egipta i isla sam upravo preko skylinka. Sto se tice agencije nemoj da brines jaki su ko zemlja, sve je bilo besprekorno organizovano bez ijednog ispada. Imaju svoje vodice koji su dole vec par meseci, cekaju te na aerodromu i procedura je na dalje klasika - vode te u hotel, organizuje sve izlete uglavnom sve je funkcionise perfektno.
Sto se tice vakcine totalna dezinformacija, ja se nisam vakcinisala, kad sam se ja kao nesto raspitivala oko tih vakcina receno mi je da ne postoji vakcina koja bi mogla da te zastiti od svega onoga sto tamo ima i nedaj boze nikog da zadesi...
Moj savet: ne razmisljaj o tome, uzivaj u lepom vremenu i svemu sto ces da vidis, veruj mi zaista je fascinantno!

Ja sam se vratila:) prezivela:), fenomenalno se provela, vodila racuna o hrani i sklanjala se od sunca tako da je bilo sve ok:)

Sto se tice hotela, moja preporuka je samo hotel sa 5* zvezdica, uplatiti bilo koji drugi hotel sa manje zvezdica totalni je promasaj umreces od gladi... mislim neces ima jedna dobra picerija:))))

Lepo se provedi:) i ne brini SkyLink je jedna od boljih agencija, cudi me da nisi cula...

Pozdrav
 
M30:
Vratila sam se sa odmora koji je bio organizovan preko agencije"Skaylink".Mnogo mi je zao ali moram vam reci da je ova agencija totalno neozbiljna.Vodic nas je sacekao na aerodromu,smestio u autobus i otisao u svoj hotel.Te prve noci smo sami jurcali po hotelu menjajuci sobe jer su nas smestili u kalete a ne u centralu hotela.Sutradan se pomenuti vodic pojavio na dogovorenom sastanku i saopstio nam da je on dao OTKAZ,da ostajemo prepusteni sami sebi do daljnjeg!Dobili smo pisamce na sobu da predamo pasose na recepciji na uvid kao i vaucere.Pet dana smo bili bez vodica da bi se pojavila neka gospodja Dragana(opet smo obavesteni pisamcetom),koja nije imala objasnjenja na nase primedbe i zalbe jer nije sa nama od prvog dana.Tek tada nastaje pakao!!!Isli smo na izlet u Kairo gde nas je po muzeju jurila policija jer nas nov vodic Dragana nema licencu za prevodjenje.
Prica je duga i zamorna.Puno toga bih imala da vam ispricam,na zalost-loseg.Svi su ogorceni i ljuti zbog svega sto se desavalo.Ovo je samo delic nase celokupne drame.Ako nekoga interesuje ispricacu vam sve.Pozdrav svima

heheheeh:))
ja se juce vratila i zamisli bila je ta ista Dragana:p vodila nas u Kairo, prevodila sve vreme, zene cepa arapski, pricala u muzeju niko joj nista nije rekao niti joj je branio da prica, cak nam je pricala i u grobnicama u Luxsoru mada je tamo zabranjena bilo kakva prica, ali eto zena pricala i objasnjavala... meni je bilo super....
mozda si ti malo poranila, dok su se oni organizovali:P, eto sad sljakaju ko ludi:)))
 
b]dosla sam iz egipta pre 4 dana,preko SKY LINK-A .organizacija je ok. hoteli su odlicni (5*)i vodici su super.problem je nastajao sa jednom drugom agencijom FANTASIA TOURS koja je koristila vodice i neke od usluga agencije SKY LINKi tu su ljudi bili maksimalno nekorektni.npr.nama je pomenuta agencija naplacivala vise od utvrdjene cene za neke extra sobe.a tacno je da svi gube po jedan dan,ali to pise kao mogucnost u ugovoru o putovanju(i oni to max. koriste) :) [/b]
 
Upravo smo se vratili iz BODRUMA..SKYLINK nas je prvenstveno slagao da hotel nije izolovan, a itekako je izolovan. Vodic nam je po sletanju rekla za izlete, bla, bla, ali nas nije udostojila ni da nas obavesti i pozove na te izlete. Da li smo mozda morali mi nju da zovemo i trazimo da nas vodi?????
U hotelu nije bilo nikakvih problema, sve smo dobili za sta smo platili. Skylink ima dobru ponudu hotela, dobar izbor...Prigovor za vodica, Tijanu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top