Moskva prva u evropi!!

Reichsmarschal

Ističe se
Banovan
Poruka
2.922
sitif.jpg


finanskijski centar moskve,za one koji kazu da rusi propadaju....

cdbac913d089.jpg


f72c575dca7d.jpg



:worth::worth::worth::worth:

najvise zgrade u evropi :mrgreen:
 
Fali to sto su ruzne.

A tog arhitektu koji se tako vickasto dosetio da se delovi zgrade ne preklapaju, eto kao decije kockice, juhu, kakva originalna i vickasta i luckasta ideja, bas onako idiosinkraticno, taman za nagradu na takmicenju debilnih arhitekata... e, njega bih ugradio u temelje te zgrade, k'o mladu Gojkovicu.

Moderna umetnost ne poznaje gore stetocine od arhitekata.
 
Reichsmarschal

pardon mongolid

ali najviša zgradba europe je u Sloveniji, kakva Moskva?

i posle toga u francuski njemački i estoniji
nekada mislio sam da imaju komunisti i demokrati imaju isti iq i izobrazovanost
ti si živ dokaz ovo nije tako.
 
Fali to sto su ruzne.

A tog arhitektu koji se tako vickasto dosetio da se delovi zgrade ne preklapaju, eto kao decije kockice, juhu, kakva originalna i vickasta i luckasta ideja, bas onako idiosinkraticno, taman za nagradu na takmicenju debilnih arhitekata... e, njega bih ugradio u temelje te zgrade, k'o mladu Gojkovicu.

Moderna umetnost ne poznaje gore stetocine od arhitekata.

Drugar iako se vecinom slazem sa tvojim postovima moram sada reci da mi se zgrade svidjaju:super:.Bas je pogodio moj ukus iako smatram da arhitetke mogu da budu velike stetocine..

A za onog stucanjaka sto je napisao za onaj znak Rajfajzena, da malo zna ruski video bi da pise отделение sto ce reci ogranak u Moskva-siti komplexu.To im je filijala nisu oni investitor,mogu biti samo kreditor ali to nema veze sa znakom:rtfm:
 

Back
Top