nocne more...

a?`

  • ja bi' najvise volela da odem u sutomore... tamo je najbolji provod...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .
Eh, pa ja ne mogu u Sutomore.. mogu u HN, i ujutro (jer veče je bolje za pivo :rumenko:) i pričali bi nemački, samo nemački i isključivo nemački jer je to najromantičniji jezik na svetu.. :aha:
 
eh, nemacki... jos ako je naucen iz nasih narodno-oslobodilackih filmova... zamislite scenu... noc... odraz ogromnog meseca u vodi... more susti... penusavi talasi... njih dvoje, sami, zagrljeni, potpuno zaljubljeni i on njoj na nemackom, gledajuci je ocarano, kaze: 'barikade su na putu... ali ja mogu da opljackam magacin'... a ona mu nezno odgovori: "moj pasos je ispravan, izdat u direkciji gestapa"... he hehe...
 
Jao, pasoš!
Moram da napravim pasoš pre mora. I zdravstvenu knjižicu već više nekad u životu da sredim. A kad se vratim onda moram i ličnu kartu novu da pravim... što znači stajanje po redovima... sa preljubaznim šalterskim radnicama i 'sistemom koji je baš pao'..
Joj, što ne volim birokratiju :rida:
A mnogo me nervira to ažuriranje dokumenata, jer eto, u ovoj još uvek važećoj ličnoj karti mi je baš lepa slika i mlada sam i rumena i sve, a moraću da menjam, mislim, nema smisla... :D
 
ja sam nekako cudno smirena i u harmoniji sa samom sobom. i prija ovo. ne znam koliko je to stvarno stanje ili samo nametnuto, kao odbrambeni mehanizam.
ali nekako, stalo mi je srce na mesto i nesto je negde ukvacilo gde treba.
i neka blagost i smiraj i neki osecaj topline u dusi.
to valjda tako treba....
i neki osecaj izmirenja i neki osecaj punoce...
 

Back
Top