Kamen spoticanja

Poruka
15.196
Svaka veza (makar nas nesavrsenih):mrgreen: ima neki kamen spoticanja tj nesto oko cega se par uvek sukobljava i oko cega uvek nastaje bojno polje :evil:
Gde se vi trenutno saplicete ? Ili oko cega najcesce? ;)
Meni je u svim vezama veliki problem moja ljubomora :roll::whistling:
 
Svaka veza (makar nas nesavrsenih):mrgreen: ima neki kamen spoticanja tj nesto oko cega se par uvek sukobljava i oko cega uvek nastaje bojno polje :evil:
Gde se vi trenutno saplicete ? Ili oko cega najcesce? ;)
Meni je u svim vezama veliki problem moja ljubomora :roll::whistling:

Uvijek sve ispocetka,oko istig gluposti i sitnica iako nerviraju i idu na .....c opet kad razmislis bolje i oko sitnica neg oko vecih stvari.
 
Svaka veza (makar nas nesavrsenih):mrgreen: ima neki kamen spoticanja tj nesto oko cega se par uvek sukobljava i oko cega uvek nastaje bojno polje :evil:
Gde se vi trenutno saplicete ? Ili oko cega najcesce? ;)

Pa ja se saplićem samo kada popijem. :mrgreen: Inače, u vezi mi je najveći problem uvek predstavljala neiskrenost partnera odnosno ne volim kada neko nešto krije od mene. Koliko god gadno bilo, zaslužuje da se kaže partneru ako želite da imate iole zdravu vezu. Ne kažem da treba sve reći posle nekoliko nedelja zabavljanja. Ali, kada veza postane ozbiljna onda ne sme biti tajni.

Meni je u svim vezama veliki problem moja ljubomora :roll::whistling:

Što se tiče ljubomore... Pa, svi su ljubomorni, neki to samo veštije kriju od drugih. Ljubomora je senka ljubavi i dokle god je ima u "zdravim" dozama ne može da škodi.
 
Svaka veza (makar nas nesavrsenih):mrgreen: ima neki kamen spoticanja tj nesto oko cega se par uvek sukobljava i oko cega uvek nastaje bojno polje :evil:
Gde se vi trenutno saplicete ? Ili oko cega najcesce? ;)
Meni je u svim vezama veliki problem moja ljubomora :roll::whistling:

Ljubomora je znak ljubavi... Znak da ti je do nekoga stalo, i da nisi ravnodusna prema njemu i njegovim postupcima... Nema tu nista lose...

Ljubomora (kao problem) je samo izgovor za one koji zele da budu u vezi a da se ipak ponasaju slobodnije nego sto bi to trebalo... Onda je lakse okriviti partnera i reci da je bespotrebno ljubomoran, nego pronaci problem u sebi... :thumbdown:

Budi ponosna na svoju ljubomoru... To samo znaci da znas da volis i da to radis iskreno... :ok:
 
Ljubomora je znak ljubavi... Znak da ti je do nekoga stalo, i da nisi ravnodusna prema njemu i njegovim postupcima... Nema tu nista lose...

Ljubomora je samo izgovor za one koji zele da budu u vezi a da se ipak ponasaju slobodnije nego sto bi to trebalo... Onda je lakse okriviti partnera i reci da je bespotrebno ljubomoran, nego pronaci problem u sebi... :thumbdown:

Budi ponosna na svoju ljubomoru... To samo znaci da znas da volis i da to radis iskreno... :ok:

kakav crni znak ljubavi...to je znak posedovanja
ljubomora je lose osecanje, kojim se povremeno razbolimo...a neko se nikada ne izleci
 
Ljubomora je znak ljubavi... Znak da ti je do nekoga stalo, i da nisi ravnodusna prema njemu i njegovim postupcima... Nema tu nista lose...

Ljubomora (kao problem) je samo izgovor za one koji zele da budu u vezi a da se ipak ponasaju slobodnije nego sto bi to trebalo... Onda je lakse okriviti partnera i reci da je bespotrebno ljubomoran, nego pronaci problem u sebi... :thumbdown:

Budi ponosna na svoju ljubomoru... To samo znaci da znas da volis i da to radis iskreno... :ok:
e sta naprica :roll:
ljubomora i ljubav apsolutno ne moraju da budu povezani i jos bolje kada nisu.
ako nesto ne volim to je kad je neko toliko posesivan da ne moze da se obuzda.to gusi ljude a isto tako moze i ljubav da ugusi :thumbdown:
 
Budi ponosna na svoju ljubomoru... To samo znaci da znas da volis i da to radis iskreno... :ok:

I Otelo je voleo Dezdemonu pa je malo pridavio....

Ljubomora je odraz nesigurnosti u sebe..Osoba koja je jako ljubomorna odaje da nije onako samouverena i sigurna u sebe ''fatalna'' kakvom voli da se predstavlja..fatalne zavodnice namju potrebu za ljubomorom,cim je imaju pokazuju da su nesigurne u svoje cari , izgled i ostalo jer ne veruju da ce decko ostati uz njih { manijakalno proveravanje s kim je shat radi, strah da se izgubi ono shto se poseduje,ako si toliko samouverena shto se toliko plasis da ce ga druga preoteti? } ali niej ljubomora tema..U svakom slucaju dobra u malim kolicinama...sve drugo je previshe.

Kamen spoticanja....vezivanje,dublje,bilo kakvo,deljenje...tad bezim kao mali zec....Bilo koje restrikcije,pokushaji naredjivanja...
 
Poslednja izmena:
I Otelo je voleo Dezdemonu pa je malo pridavio....

Ljubomora je odraz nesigurnosti u sebe..Osoba koja je jako ljubomorna odaje da nije onako samouverena i sigurna u sebe ''fatalna'' kakvom voli da se predstavlja..fatalne zavodnice namju potrebu za ljubomorom,cim je imaju pokazuju da su nesigurne u svoje cari , izgled i ostalo jer ne veruju da ce decko ostati uz njih { manijakalno proveravanje s kim je shat radi, strah da se izgubi ono shto se poseduje,ako si toliko samouverena shto se toliko plasis da ce ga druga preoteti? } ali niej ljubomora tema..U svakom slucaju dobra u malim kolicinama...sve drugo je previshe.

Kamen spoticanja....vezivanje,dublje,bilo kakvo,deljenje...tad bezim kao mali zec....Bilo koje restrikcije,pokushaji naredjivanja...

Odgovarajuci na moj post, kao da zelite da od koleginice forumasice napravite ljubomornog monstruma... Ja nisam ukapirao da je ona bolesno ljubomorna, kao sto vi to navodite u svojim postovima... Mozda ja gresim...
 
Odgovarajuci na moj post, kao da zelite da od koleginice forumasice napravite ljubomornog monstruma... Ja nisam ukapirao da je ona bolesno ljubomorna, kao sto vi to navodite u svojim postovima... Mozda ja gresim...

Da li sam ja nju pominjala konkretno?
Ne.
Moj post se ne odnosi na nju vec na uopsten pojam preterane ljubomore { proveravanja s kim je shta radi,zelje da,ako, bi se moglo,doticna osoba bi se prikovala za svog voljenog samo da je stalno svugde sa njim}..Na taj tip sam mislila,niti sam njeno ime pominjala...Ljubomora je uospteno nesigurnost u sebe.
 

Back
Top