Profi ali početnik..:)

Vuk.MNE

Početnik
Poruka
3
e ovako,
Ja sam iz CG i idem u muzičku školu u nikšiću, zavrsavam 5 razred niže muzičke i sviram akustičnu gitaru. pošto mi tamo većinom sviramo klasiku, zelim da predjem malo na ove pjesme i tako to... Svi kažu da je to šala posle završetka muzičke škole i da onda to možeš sa lakoćom svirati. Imam 2 gitare, jednu marke Valencia a druga Yamaha C-30 M koju sam dobio na jednom medjunarodnom takmičenju u nk... (kucajte u google Vuk Kasalica ako nevjerujete..)
poco sam da sviram pjesme prije 2 nedjelje i veoma mi dobro idu ovi akordi.. znam svaki super da sviram jer ih i mi koristimo u klasici.. slusam stranu muziku , aerosmith i tako to i imam svaki program neophodan za tabove kao što je guitar pro 5 sa rse-om. možete li da me uputite kako da počnem, sa kojim pjesmama? imam stvarno super slux i mogu sluxom da štimujem gitaru... izvinjavam se što sam puno pisao i hvalio se, ali sam morao da bih dočarao moju situaciju.
samo da se dopunim imam i onaj program guitar speed trainer ali ja mislim da je to za mene sprdnja.. ono sve sa lakoćom sviram da sam ga izbrisao odmax. njega mi je preporucio neki sa foruma mycity..
hvala
 

Back
Top