BEAR SHARE??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da je taj tviter neshto tipa fejsbuk,a bearshare je kao winamp npr., samo shto mozhesh da napravish profil,stavljash slike,imash prijatelje+skidash muziku...:)

ja ga najvishe koristim zbog muzike...
 
Ja mislim da je taj tviter neshto tipa fejsbuk,a bearshare je kao winamp npr., samo shto mozhesh da napravish profil,stavljash slike,imash prijatelje+skidash muziku...:)

ja ga najvishe koristim zbog muzike...
Ja sam vinamp izbrisala, sad samo BS koristim za muziku...^^
Lepse je i u svako doba mozes da skines ono sto zelis, legalno je i imaju skoro sve... :)
 
Ja sam vinamp izbrisala, sad samo BS koristim za muziku...^^
Lepse je i u svako doba mozes da skines ono sto zelis, legalno je i imaju skoro sve... :)

Ma ja se na bearshare ulogujem jednom godishnje,kad treba neshto da skinem...:)
imam nekog medju prijateljima,mnogo me smara,al mi nekako zhao da ga izbrishem,pa se retko logujem...

navikla sam na winamp pa ga valjda zato vishe koristim,a i bearshare chesto baguje,jer necje neke pesme da mi se skinu...:confused:
 
Ja mora da sam zaostala.
Ni ne znam o čemu pričate.
Reče mi drugarica skoro za neki tviter.
Pretpostavljam da je slično.:think:

Ja sam za Bear share cula pre negde, isto ovde na forumu.
Za tviter pre nekoliko dana cuh jer ga neko pomenu, mislim Elektra.
Pravo da ti kazem, ne smatram se zaostalom sto za to nisam cula.
Jaka stvar.


Sledi da nemam bear share.
Tako...
 
Da zakljucavam ili ne?Sta velite?:D

Bear Share je program za skidanje muzike i podataka sa interneta, takozvani P2P program (peer to peer).
Svako skidanje muzike/podataka bez ovlašćenja vlasnika/autora je kršenje autorskih prava i ubraja se pod pirateriju.
Bear Share - piraterija.

Pravilnik

# sadržaj koji na ma koji način ima veze s piratskim softverom ili linkovima ka njemu

Dakle:
Lock!

:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top