Grupni rad

Poruka
17.135
Imam za sledecu nedelju da radim grupni rad sa jos nekoliko osoba iz psihologije rad o alkoholizmu...I sad posto je profesorka stroga i vec je bila jedna prezentacija nije delovala odusevljeno ja bih da smislimo nesto originalno...Pa mi je palo na pamet ako moze da li neko zna SLEDECA STVAR:Da li moze da se ode u tu bolnicu za mentalne(posto je tu smesten odsek za alkoholicare) da pitamo da nam daju ili da taj neko dobrovoljno dodje na cas i da mi unapred smislimo pitanja i dogovorimo se oko pitanja koja cemo mu postavljati bla bla bla....zAKLJUCAK:dA LI POSTOJI MOGUCNOST DA LI JE GLUPO DA UOPSTE PITAMO TAKO NEKOG?


Hvala:cmok:
 
oprosti se od originalnosti, nema toga
cak i da se napijete na casu, opet niste originalni ... zar ne bi trebao biti cilj sto bolje uraditi prezentaciju, tako da je tema dovoljno detaljno obradjena ali i dovoljno jasna da je svak razumije, a ne 'bena originalnost?

.....cak ni ideja trazenja tudje inspiracije na forumu nije originalana
 
oprosti se od originalnosti, nema toga
cak i da se napijete na casu, opet niste originalni ... zar ne bi trebao biti cilj sto bolje uraditi prezentaciju, tako da je tema dovoljno detaljno obradjena ali i dovoljno jasna da je svak razumije, a ne 'bena originalnost?

.....cak ni ideja trazenja tudje inspiracije na forumu nije originalana

Nisi upravu...Prezentacija samo treba da bude okvir svega e ono kao seminarski dugacko ili tako nesto...Ngo treba biti nesto kratko 8 slajda kao podsetnik mi da pricamo...Ali treba m nesto originalno znam da ima nesto ali ne znam sta...
 

Back
Top