Натал за штрумфа

Plavi_Mrgud

Zainteresovan član
Poruka
143
Здраво .. ако неко има вишак времена и воље можда би мого да погледа ову карту да ми пар одговора...
Интересује ме здравствено стање\проблеми\решење\или јок решење, факултет\будући посао ...и дали ћу у догледно време да променим\доградим\реновирам печурку :bye:
astrow2gw02mrgudhp65879.gif
 
A sto za zdravlje pitas? Jel za junacko zdravlje? ;)
Vladar 6. Neptun, moguce da, ako postoji problem, nema tacne ili decidirane dijagnoze,jer ce Neptun dati nejasnoce, netacnu sliku, zamagljenje...a otisao u 4. u Jarca..polje doma, jednog od roditelja...a i Saturn u Jarcu...moguce neka hladna ili nervozna atmosfera u kuci,pa problem sa zelucem...ili vlaga ili tajnovitost...da li uspevas da se "dislociras" iz kuce?...da li su studije u mestu stanovanja...ili drugom gradu...
POMAGAJ!!!! Sta je problem?
 
Хвала на брзим договорима :D
Јој, проблема је многу.....
Атмосфера у кући је нервозна 24\7\365 (евентуално 366 ) а због специфичне "архитектуре" (ако је то архитектура, ја сам телевизор у боји) ја и сестра му доћемо као колатерална штета , али то ће ускоро да се промени,ваљда, мислим на архитектуру ... а хтео би чим се стекну услови да мењам печурку. Иначе студирам у свом граду .. уствари не студирам, о томе мало касније
Здравље ... јесте магловито :D , не видим добро, имам пробема са желуцем .... и пар магловитих симптоме, али највероварније психосоматски проузроковани, па ... дали ћу да останем читав у неком мало дужем року :D
Студије ... био на електротехничким, али то не би могао да завршим, сад ћу нешто друго .. па интересу је ме дали на том пољу има успеха на хоризонту.

@bvssv
Љубав не мора .. не би да знам унапред ;)

Хвала на одгворима и извините што вас смарам мојим проблемима. (и за граматичке грешке)
 
Атмосфера у кући је нервозна 24\7\365 (евентуално 366 ) а због специфичне "архитектуре" (ако је то архитектура, ја сам телевизор у боји) ја и сестра му доћемо као колатерална штета , али то ће ускоро да се промени,ваљда, мислим на архитектуру ... а хтео би чим се стекну услови да мењам печурку. Иначе студирам у свом граду .. уствари не студирам, о томе мало касније
Здравље ... јесте магловито :D , не видим добро, имам пробема са желуцем .... и пар магловитих симптоме, али највероварније психосоматски проузроковани, па ... дали ћу да останем читав у неком мало дужем року :D
Студије ... био на електротехничким, али то не би могао да завршим, сад ћу нешто друго .. па интересу је ме дали на том пољу има успеха на хоризонту.

kakva arhitektura?:rotf:


ja mislim da si ti jedna osetljiva i dobra dusica:cmok2:
 
Здравље ... јесте магловито :D , не видим добро, имам пробема са желуцем .... и пар магловитих симптоме, али највероварније психосоматски проузроковани,
Tako nekako sam htela da kazem...ja sam moj zeludac resavala sa "sto manje i krace boravljenje u kuci...
па ... дали ћу да останем читав у неком мало дужем року :D
Paaaa, s obzirom da TI znas sta ti ne prija, odnosno skodi...tj. znas dijagnozu,naci ces i lek...svako ima voje "metode"...

Студије ... био на електротехничким, али то не би могао да завршим, сад ћу нешто друго .. па интересу је ме дали на том пољу има успеха на хоризонту.Ja ne bih znala sta je to...jedino da ti je je 9. polje studija tj. daljnjeg skolovanja, inostranstva,... "bogato" planetama...
Ako se jos neko ukljuci...Mesec u Raku, drzi sve planete...(osim one tri u Jarcu ) iz 9. a prema MC... neki posao koji daje poznatost...makar u kvartu.., mozda poducavanje, ali Mars u 10.trazi i daje osobi ambicioznost, zapovedanje i naredjivanje...a kad je u Raku, mozda mu je malo teze da ispolji svoje najbolje kvalitete..


@bvssv
Љубав не мора .. не би да знам унапред ;)

Хвала на одгворима и извините што вас смарам мојим проблемима. (и за граматичке грешке)[/QUOTE]
Ma, daj...meni si upravo ucinio uslugu!!!
Pola sata...ej, pola sata razmisljam o tudjem problemu...
paaa sam maaaaalo ....zaboravila na moooooj ;)
Kao da sam u banji bila....
Nadam se da nisam puno "lupala"[/COLOR
 

Back
Top