Skandal, bruka i sramota: ŠEKULARCA PREBIO TAKSISTA !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
BRUKA I SRAMOTA: ŠEKULARCA PRETUKAO TAKSISTA!

Posle sudara u centru Beograda, besni taksista nakon kraće svađe istukao slavnog srpskog fudbalera Dragoslava Šekularca!

Legenda srpskog fudbala Dragoslav Šekularac (72) dobio je batine u incidentu koji se juče ujutru dogodio posle saobraćajnog udesa u samom centru Beograda! Šekularac se na uglu Kosovske i Nušićeve sudario sa taksistom Goranom Bagašem (34), koji je potom nasrnuo na slavnog fudbalera, pretukao ga i naneo mu lakše telesne povrede.

Do tuče je došlo kada je, prema tvrdnjama očevidaca, crvena „zastava 101", kojom je upravljao Šekularac, očešala taksi vozilo za čijim je volanom bio Bagaš. Oba vozača su zaustavila svoja kola i izašla iz njih. Niko od prolaznika nije mogao ni da pretpostavi da će doći do batina. Međutim, posle kraće rasprave usledila je i žučnija svađa. Potom je taksista pesnicom udario Šekularca, koji je od siline udarca glavom lupio o izlog pekare.

Marko Šekularac: Baš je hrabar taksista!

Očevici su takođe istakli da je policija sprečila veći incident, jer su se na mestu sudara ubrzo našli Šekularčev sin Marko i njegovi drugari, s jedne, i nekoliko taksista, s druge strane.

- Nije mi jasno kako neko od 35 godina može da nasrne na dedu od 72! Stvarno je hrabar, nemam reči! Sva sreća, pa moj otac nema ozbiljnije povrede - rekao je vidno uzbuđen Marko Šekularac.

- Bilo je to kao da je neko zapucao iz pištolja! Svi smo se uplašili! Narod je izašao iz pekare i nastao je opšti metež - priča jedna od radnica iz ugostiteljskog objekta. Ipak, niko od polaznika koji su zastali nije uspeo da spreči tuču.

Dragoslav Šekularac se pridigao posle zadobijenog udarca i došao do svojih kola. Svedoci tuče tvrde da je nekoga pozvao mobilnim telefonom. Onda je besno prišao taksi vozilu i napadaču skinuo taksi oznaku sa krova automobila. To je razljutilo taksistu, koji je uhvatio Šekularca za glavu i njome počeo da udara o beton.

Legenda fudbala ostala je da leži neko vreme, a onda je stigla i policija. Sve vreme je u Nušićevoj ulici bila velika gužva, jer su građani videli da je reč o poznatoj osobi. Dragoslav Šekularac se uz malu pomoć policije pridigao, bio je svestan i vidno iznerviran.

Šekularac je prvo odbijao pomoć, ali na kraju je pristao da dođu lekari. Oni su posle duže rasprave smestili Šekularca u vozilo Hitne pomoći. Tada se pojavio i sin poznatog fudbalera i trenera, koga je on najverovatnije sam pozvao.

Drugu „Zvezdinu zvezdu" kontaktirali smo nekoliko časova kasnije, kada je već smiren igrao šah s prijateljima.

- Sve je u redu, nema potrebe da pravimo cirkus od toga što se dogodilo. Došlo je do sudara, a ja i dalje mislim da je taksista bio kriv. Usledila je svađa i, verujte, nisam očekivao da će usred bela dana i u centru grada neko da me udari. Očigledno me nije prepoznao, ali u svakom slučaju video je matorog čoveka.

Glupo je sada praviti od ovoga spektakl. Sigurno bi i taj taksista mogao da ima mnogo problema jer sam poznat, ali nema potrebe za skandalima. Istina je da me je udarao, da sam bio krvav i zbog toga nisam ni želeo da izađem iz vozila i da se fotografišem - rekao je Šekularac za Press.

Inače, policija je podnela prekršajne prijave protiv taksiste Gorana Bagaša, ali i samog Šekularca, zbog učestvovanja u tuči.


image.jpg


Doživeo poniženje u svom gradu... Dragoslav Šekularac

image.jpg


Nije prepoznao legendu... Taksista Goran Bagaš daje izjavu policajcima

NAPADAČ TAKSISTA IDIOT !

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=65127&sectionId=44

Koja je bitanga ovaj taksista ! To bre treba u ludnicu strpati odma. A policija je podnela samo PREKRŠAJNE prijave i to protiv obojice. Umesto da bolesnog taksistu gone krivično i da ga teraju u zatvor a da Šekularca ostave na miru. Ionako je dovoljno naebao. Pa šta je trebalo, da dozvoli pijanom taksisti da ga ubije skroz !?

Zamislite vi koji je ovaj taksista bolesnik, DA NAPADNE I BIJE DEDU OD 72 GODINE, Dragoslava Šekularca bez obzira ko je skrivio to čukanje. A on je pi*ao u gaće i ke**ao u pesak kada je Šekularac već bio slavan ! :evil:

Znači dobro zapamtite ovu bolesnu njušku TAKSISTE GORANA BAGAŠA i dobro ga nalupajte kad ga vidite u gradu da mu više ne pada na pamet da nasrće na dede i to slavne !!!

image.jpg
 
Poslednja izmena:
BRUKA I SRAMOTA: ŠEKULARCA PRETUKAO TAKSISTA!

Posle sudara u centru Beograda, besni taksista nakon kraće svađe istukao slavnog srpskog fudbalera Dragoslava Šekularca!

Legenda srpskog fudbala Dragoslav Šekularac (72) dobio je batine u incidentu koji se juče ujutru dogodio posle saobraćajnog udesa u samom centru Beograda! Šekularac se na uglu Kosovske i Nušićeve sudario sa taksistom Goranom Bagašem (34), koji je potom nasrnuo na slavnog fudbalera, pretukao ga i naneo mu lakše telesne povrede.

Do tuče je došlo kada je, prema tvrdnjama očevidaca, crvena „zastava 101", kojom je upravljao Šekularac, očešala taksi vozilo za čijim je volanom bio Bagaš. Oba vozača su zaustavila svoja kola i izašla iz njih. Niko od prolaznika nije mogao ni da pretpostavi da će doći do batina. Međutim, posle kraće rasprave usledila je i žučnija svađa. Potom je taksista pesnicom udario Šekularca, koji je od siline udarca glavom lupio o izlog pekare.

Marko Šekularac: Baš je hrabar taksista!

Očevici su takođe istakli da je policija sprečila veći incident, jer su se na mestu sudara ubrzo našli Šekularčev sin Marko i njegovi drugari, s jedne, i nekoliko taksista, s druge strane.

- Nije mi jasno kako neko od 35 godina može da nasrne na dedu od 72! Stvarno je hrabar, nemam reči! Sva sreća, pa moj otac nema ozbiljnije povrede - rekao je vidno uzbuđen Marko Šekularac.

- Bilo je to kao da je neko zapucao iz pištolja! Svi smo se uplašili! Narod je izašao iz pekare i nastao je opšti metež - priča jedna od radnica iz ugostiteljskog objekta. Ipak, niko od polaznika koji su zastali nije uspeo da spreči tuču.

Dragoslav Šekularac se pridigao posle zadobijenog udarca i došao do svojih kola. Svedoci tuče tvrde da je nekoga pozvao mobilnim telefonom. Onda je besno prišao taksi vozilu i napadaču skinuo taksi oznaku sa krova automobila. To je razljutilo taksistu, koji je uhvatio Šekularca za glavu i njome počeo da udara o beton.

Legenda fudbala ostala je da leži neko vreme, a onda je stigla i policija. Sve vreme je u Nušićevoj ulici bila velika gužva, jer su građani videli da je reč o poznatoj osobi. Dragoslav Šekularac se uz malu pomoć policije pridigao, bio je svestan i vidno iznerviran.

Šekularac je prvo odbijao pomoć, ali na kraju je pristao da dođu lekari. Oni su posle duže rasprave smestili Šekularca u vozilo Hitne pomoći. Tada se pojavio i sin poznatog fudbalera i trenera, koga je on najverovatnije sam pozvao.

Drugu „Zvezdinu zvezdu" kontaktirali smo nekoliko časova kasnije, kada je već smiren igrao šah s prijateljima.

- Sve je u redu, nema potrebe da pravimo cirkus od toga što se dogodilo. Došlo je do sudara, a ja i dalje mislim da je taksista bio kriv. Usledila je svađa i, verujte, nisam očekivao da će usred bela dana i u centru grada neko da me udari. Očigledno me nije prepoznao, ali u svakom slučaju video je matorog čoveka.

Glupo je sada praviti od ovoga spektakl. Sigurno bi i taj taksista mogao da ima mnogo problema jer sam poznat, ali nema potrebe za skandalima. Istina je da me je udarao, da sam bio krvav i zbog toga nisam ni želeo da izađem iz vozila i da se fotografišem - rekao je Šekularac za Press.

Inače, policija je podnela prekršajne prijave protiv taksiste Gorana Bagaša, ali i samog Šekularca, zbog učestvovanja u tuči.


image.jpg


Doživeo poniženje u svom gradu... Dragoslav Šekularac

image.jpg


Nije prepoznao legendu... Taksista Goran Bagaš daje izjavu policajcima

NAPADAČ TAKSISTA IDIOT !

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=65127&sectionId=44

Koja je bitanga ovaj taksista ! To bre treba u ludnicu strpati odma. A policija je podnela samo PREKRŠAJNE prijave i to protiv obojice. Umesto da bolesnog taksistu gone krivično a da Šekularca ostave na miru. Ionako je dovoljno naebao. Pa šta je trebalo, da dozvoli pijanom taksisti da ga ubije skroz !

Zamislite vi koji je ovaj taksista bolesnik, DA NAPADNE I BIJE DEDU OD 72 GODINE, Dragoslava Šekularca bez obzira ko je skrivio to čukanje. A on je pi*ao u gaće i ke**ao u pesak kada je Šekularac već bio slavan ! :evil:

Znači dobro zapamtite ovu bolesnu njušku TAKSISTE GORANA BAGAŠA i dobro ga nalupajte kad ga vidite u gradu da mu više ne pada na pamet da nasrće na dede i to slavne !!!

image.jpg

ne branim taksistu...ali zamisli da je tebe udario sekularac i jos krenuo da ti je..be majku ne verujem da bi bio miran
 
Taksisti su nam katastrofa.Kada bi policija radila svoj posao 2/3 njih bi ostalo bez posla a neki bi zaglavili novčane kazne i zatvor.Obični kriminalci.Gledaju kako da se nameste da ih zakačiš ili udariš a posle da ti iznude pare.Verovatno je i ovaj to pokušao sa Šekularcem.
Inače,ovog što je tukao starca bi trebalo drakonski kazniti.Videćemo posle suđenja kakvom će sudiji zapasti ovaj proces.
 
ne branim taksistu...ali zamisli da je tebe udario sekularac i jos krenuo da ti je..be majku ne verujem da bi bio miran

Ma daj bre, ne menjaj teze, čovek ima 72 godine a još vozi krš a stariji ljudi su poznati po tome da polako voze a pogotovo ako voze Kečeve, Jugiće i Fiće koji i ne mogu da idu brže.

A beogradski taksisti su poznati po brzoj i ludoj vožnji i bahatom i osionom ponašanju u saobraćaju pa možeš onda da zamisliš ko je kriv od njih dvojice.

A sve i da je Šekularac kriv, to opet nije razlog da ga bolesni u mozak taksista bije zbog toga, nego se zna procedura, sačeka se saobraćajna policija koja izvrši uviđaj i proceni štetu i krivicu pa kasnije osiguranje plaća odštetu. A još pogotovo je bolesno da biješ 2 puta starijeg čoveka koji može otac da ti bude bez obzira da li je slavan ili nije.
 
Koja je bitanga ovaj taksista ! To bre treba u ludnicu strpati odma. A policija je podnela samo PREKRŠAJNE prijave i to protiv obojice. Umesto da bolesnog taksistu gone krivično i da ga teraju u zatvor a da Šekularca ostave na miru. Ionako je dovoljno naebao. Pa šta je trebalo, da dozvoli pijanom taksisti da ga ubije skroz !?

Zamislite vi koji je ovaj taksista bolesnik, DA NAPADNE I BIJE DEDU OD 72 GODINE, Dragoslava Šekularca bez obzira ko je skrivio to čukanje. A on je pi*ao u gaće i ke**ao u pesak kada je Šekularac već bio slavan ! :evil:

Znači dobro zapamtite ovu bolesnu njušku TAKSISTE GORANA BAGAŠA i dobro ga nalupajte kad ga vidite u gradu da mu više ne pada na pamet da nasrće na dede i to slavne !!!

image.jpg
Ok, priča k'o priča...
-Imamo činjenicu da je bilo saobraćajnog udesa.
-Nemamo saznanja ko je kriv tu (ali smo ipak doneli zaključak, osudu, presudu).
-Nemamo saznanja zašto je došlo do fizičkog obračuna. Izašla obojica, teške reči padoše. Ne znamo da li je Šeki preterao. Ako jeste, to je objašnjenje zašto je ovaj živčani tresbuo deku, ali ne i opravdanje.
-Nekim čudom se provukla i izjava u postu: ''pijani taksista''. Odakle to? Onako, proizvoljno? Ili da se priča dočara malo...? Ili mora biti da ima neka falinka (nije dovoljna činjenica da ne može da se kontroliše čim je napao čoveka od 72 godine) kod taksiste čim je fizički nasrnuo na deku, pa još opštepoznatog? Možda je taksista žutać? :think:
-Dramatizacija tvog zaključka dostiže kulminaciju izjavom: pa je l' trebao da ga ubije (da čekamo naslov u Kuriru ''Ubijaju nas taksisti'')?
-Onaj deo gde kažeš da je taksista šiškio ( :) ) u gaće kad je ovaj bio poznat je besmislica (da podsetim, svaka srpska taraba starija je od Amerike), irelevantna stvar totalno!
-Za ove stvari i ide prekršajna, a ne krivična prijava. Ispravite me ako grešim.
I najvažnije, zar je strašnije ovo nego neka ista situacija kad nije u pitanju poznata ličnost?
 
Poslednja izmena:
-Nemamo saznanja ko je kriv tu (ali smo ipak doneli zaključak, osudu, presudu).
-Nemamo saznanja zašto je došlo do fizičkog obračuna. Izašla obojica, teške reči padoše. Ne znamo da li je Šeki preterao. Ako jeste, to je objašnjenje zašto je ovaj živčani tresbuo deku, ali ne i opravdanje.
-Nekim čudom se provukla i izjava u postu: ''pijani taksista''. Odakle to? Onako, proizvoljno? Ili da se priča dočara malo...? Ili mora biti da ima neka falinka (nije dovoljna činjenica da ne može da se kontroliše čim je napao čoveka od 72 godine) kod taksiste čim je fizički nasrnuo na deku, pa još opštepoznatog? Možda je taksista žutać? :think:
-Dramatizacija tvog zaključka dostiže kulminaciju izjavom: pa je l' trebao da ga ubije (da čekamo naslov u Kuriru ''Ubijaju nas taksisti'')?
-Onaj deo gde kažeš da je taksista šiškio ( :) ) u gaće kad je ovaj bio poznat je besmislica (da podsetim, svaka srpska taraba starija je od Amerike), irelevantna stvar totalno!

I najvažnije, zar je strašnije ovo nego neka ista situacija kad nije u pitanju poznata ličnost?
Ma ko da je rekao bilo šta,taksista je kriv što je tukao starca.Nije morao to da bude Šeki,mogao je i neko NN samo što bi onda uz malo para i tapšanja po ramenu taxista verovatno mogao da zataška svoju bahatost.
Nažalost,u Srbiji malo ljudi snosi prave konsekvence za svoje postupke.
 

Murija dođe nekoliko puta, ono da ispoštuje formu, ako nema ozbiljnijih incidenata povuče se i prestane da se odaziva na pozive, kao imaju ozbiljnije stvari, zauzeti su, nema veze što mala varnica može da izazove požar, oni ga ne sprečavaju preventivom, nego tek kada izbije. Zato nažalost vlada zakon jačeg, u skoro svim sferama života. Izvodljivo je dok ne najebem od nekog većeg mudonje, to je geslo. Samo se sile plaše, ali to nije rešenje, ne sme ostati tako.
 
Ma ko da je rekao bilo šta,taksista je kriv što je tukao starca.Nije morao to da bude Šeki,mogao je i neko NN samo što bi onda uz malo para i tapšanja po ramenu taxista verovatno mogao da zataška svoju bahatost.
Nažalost,u Srbiji malo ljudi snosi prave konsekvence za svoje postupke.
Sve se slažem, ali komentar svega ovoga u uvodnom postu je otišao na sasvim drugu stranu. ;)

Najjače je kada Kolega poziva neke ine da nađu i nalupaju taksistu. :hahaha:
 
Onda je besno prišao taksi vozilu i napadaču skinuo taksi oznaku sa krova automobila. To je razljutilo taksistu, koji je uhvatio Šekularca za glavu i njome počeo da udara o beton
Ovaj Sekularac je bas ratoboran tip. To sam iz neke price cuo i ranije.Jos davne 1962 je na utakmici na prepunom Cairu nalupao samare nekom fudbaleru i bio je diskvalifikovan godinu i po dana.
Glupo je sada praviti od ovoga spektakl. Sigurno bi i taj taksista mogao da ima mnogo problema jer sam poznat, ali nema potrebe za skandalima
Boli taksistu uvo dali je poznat-nepoznat. Bas zato sto je poznat nebi smeo toliko da se talasa vec da bude primer ostalim poznatim i javnim licnostima.


Nerazumem sta to znaci "jer sam poznat" ?
 
Poslednja izmena:
NE opravdavam nikako to sa godinama pogotovo ne Sekularca koji je oduvek poznat po svojoj bahatosti.
Da je meni neko polomio firmu na krovu zadavio bih ga golim rukama tacno da ima 20 ili 90 godina, tacno da je i sam predsednik drzave.
Ne branim tog kolegu jer u svim incidentima koji se desavaju u saobracaju postoji policija koja ce da razresi ko je kriv. Tako radi civilizovan narod.
Ko je kriv resice se na sudu.

p.s.verovatno da na internetu negde postoji biografija Sekularca o svim njegovim zgodama i nezgodama u javnom zivotu. Pogledaj, pretrazi, pa ako ne nadjes potrazicu ja. Covek je legenda fudbala ali sklon bahatom ponasanju. Ove njegove reci sto sam citirao ti govore puno.

Pozdrav
 
Nadjoh jedan simpatican komentar o Sekiju >>>
Šeki sa svojih 72 godine (kako je rečeno) još uvek misli da je ovo, "ono" njegovo vreme. Bio je i ostao "legenda koja još živi". Mlađi naraštaji možda nisu nigde čitali da je Šeki nekada brisao cipele sa tadašnjom petohiljadarkom najvećom novčanicom države FNRJ, možda adekvatnoj sadašnjoj moneti od 500 E, to je bilo ranih i srednjih sedamdesetih godina znači pre četrdeset-šest do četrdesetsedam godina. Novine su pisale o njegovim "čuvenim" (zajedno sa pokojnim Durkovićem) lumperajkama gde bi na kraju celu kafanu demolirali tako da su bili "strah i trepet" za ugostitelje.

Mislim, sta reci dalje.....:think:

Mnogo izjava svedoka o incidentu >>>
Po rečima svedoka incident se dogodio posle „čukanja” vozila „zastave 55” u kome se nalazio Šekularac i „škode” u kome je bio taksista. Oba vozača su izašla iz svojih automobila i krenula u raspravu, posle čega je Šekularac uz pretnje i fizički krenuo ka taksisti. Ovaj je uzvratio, uhvatio Šekularca za kosu i bacio ga na asfalt.

Uznemireni Šekularac je tada seo u svoje vozilo, a taksista pokušao telefonom da obavesti svoju centralu i policiju. Samo nekoliko minuta posle ovog fizičkog obračuna Šekularac izlazi iz kola, dolazi do taksija gde ponovo počinje rasprava u kojoj iznervirani Šeki skida tablicu sa taksi vozila i baca je, da bi zatim nastavio da lupa po kolima. Taksista mu prilazi, počinje ponovo koškanje, a onda i fizički obračun u kome vozač taksija dva puta pesnicom udara Šekularca i obara ga na zemlju.

uostalom, pogledajte ostale komentare >>> http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=360440
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top