Misliiiiim....

Nenormalno je glupo zahtevati od nekoga da cisti parket krpom, klececi...Al' stvarno...
To bi isto bilo kada bi prali ves rucno, kao fora lepse se opere tako....:lol:

jao, upravo sam se setila necega!
pre neki dan mene muz zategne kako nagnuta nad sporetom, glava iznad serpe, nesto kao mesam i kuvam

i on potpuno zgrozen, pa ne moras tako da se sagnes dok kuvas, bolece te ledja

aaaaaaaaaaaaaa... ja sam takav domacinski tupko da bi moj muz pomislio da ja stvarno tako kuvam (to bi valjda objasnilo moju kulinarsku apstinenciju... )
ahahahahah, ja sam samo, posto sam malo corava, mesala kakao u griz za naseg sina... pa sam razbijala grudvice, mislim, ne vidim sa visine, pa sam se nagnula da ... ok, mozda sam trebala da stavim cvikere, ali oni mi smetaju za kuvanje, uvek mi se zadime od pare, pa ih ostavim negde na polici i onda ne mogu danima da ih nadjem... i tako... smesno :D

anyway, mozda i Macka treba da poseti oftalmologa posto misli da jedino klececi i buljeci u parket moze da se isti ocisti :D
 
Posto je proslo dva sata od incidenta koju cu vam u detalje opisati,i posto sam popila jaku kafu,izmeditirala i sabrala se mogu da izlozim jutrosnji spektakl...

Moja cuvena Mira sto mi je spremala stan,nasa Miki kako je zovemo iz miloste je dobila stalan posao i tako se zavrsio za mene bezbrizan period u kome nisam brinula o stvarima tipa kad je vreme da se peru prozori i bila sam takodje postedjena izdavanja naloga tipa ovo treba, ovo danas a ovo cemo sledeci put.Znala je sta volim i kako i sta je sad na redu da se detaljno sprema..Da ne davim,ona vise ne dolazi i to je to.
U nedelju kukam ja kukavicki kako ne mogu da nadjem zenu za spremanje kad prijateljicina prijateljica kaze kako ima ona sjajnu zenu,divna, mlada, vredna i odma ja tu uzmem telefon i kako je svanuo ponedeljak pozovem cuvenu Daki...Snimim tu zenicu,vidim ovako pedantno deluje,mislim se valjda zna koga mi preporucuje...
I tako...Daki meni kaze da je slobodna u sredu-to danas- i sve se mi lepo dogovorimo...Ja sinoc skinem zavese ,operem,osuse se nocas..
9.10h zvoni ona,otvaram ja vrata,kad predamnom jedna prilika sledeceg opisa:riba,od svojih 26-27 godina,u farmerkama,sva utegnuta(a ima sta i da utegne)sandalice na nogicama solidno dobrim,Walkman u usima,ofarbana,sve bre po ps-u..Doobroo,kazem ja,izvoli...
Ona najpre uradi inspekcijski pregled stana,sve lepo osmotri i obidje,konstatuje kako:Ima ovde posla Boga mi...vadi iz torbe papucice i dobacuje mi:spremite mi rukavice,hemiju i onu sipku...
Rukavice kazem ja nemam osim svoje al mislim se dacu ti ih,a ovamo se pitam sto ne nosi svoje kad joj je to osnovno sredstvo za rad koliko vidim.hemija je ovde-pokazem joj a sipka?WTF sipka?
misli na dzoger devojcica...Ja joj kazem,da imam samo jedan sa kojim brisem hodnik ispred vrata..Moze kaze ona..Kako mislis to moze..neces valjda sa tim dzogerom da mi mazes po parketu i plocicama...:eek:
A ona meni:Ne takav dzoger nego ono pljosnato...(misli na krpu koja se stavi na sipku pa se njome brisu parketi...
Kazem ja njoj da kod mene to pljosnato ne zivi i da se parket kod mene i u teoriji i u praksi brise rukom tj.krpom..
Ona:ne mislis valjda da cu ceo ovaj ovoliki parket da ti obrisem klececi...
Mozes i cuceci kazem ja,ili kako god...
Aaaa,kaze ona pa ja to ne radim tako,ja moram da cuvam svoju kicmu...:eek:
Vidi,maco kazem ja njoj,ja te nisam zvala da pijemo kafu i tracarimo nego da mi spremis stan,a posto vidim nisi odusevljena tom idejom,ajde da se mi lepo razidjemo na vreme da se ja tu ne bih s tobom citav dan nervirala,a na kraju jos budem morala i da popravljam tvoje brljotine..
Nego ajde lepo se ti preobuj i pravac vrata...
Stoji ona tako na sred sobe,hukce i vrti glavom...
Kaze:pa da najbolje je da ni ne pocinjem,vama ovde treba tri zene a ne jedna..
Izbacim je lepo napolje a tresem se ko prut...Digla mi je pritisak na 300,doslo mi da je onim dzogerom izdzogiram po dupetu...
Ljudi recite mi ko je ovde lood!?
:hvala:

:lol: ah, sestro slatka...
parting2.gif
ovo zvuči k'o početak neke 'por favor' serije... :lol: ti ćeš meni da čistiš stojeći...misliiiim //:=(
Niko ovdje nije lud, ali neko je bezobrazan, i plitak, i umišljen i pokondiren... kad već pitaš za mišljenje... nema na čem'....

*i podsjetila si me zašto ne volim mnogo zalaziti na ovaj pdf... :p
 
jao, upravo sam se setila necega!
pre neki dan mene muz zategne kako nagnuta nad sporetom, glava iznad serpe, nesto kao mesam i kuvam

i on potpuno zgrozen, pa ne moras tako da se sagnes dok kuvas, bolece te ledja

aaaaaaaaaaaaaa... ja sam takav domacinski tupko da bi moj muz pomislio da ja stvarno tako kuvam (to bi valjda objasnilo moju kulinarsku apstinenciju... )
ahahahahah, ja sam samo, posto sam malo corava, mesala kakao u griz za naseg sina... pa sam razbijala grudvice, mislim, ne vidim sa visine, pa sam se nagnula da ... ok, mozda sam trebala da stavim cvikere, ali oni mi smetaju za kuvanje, uvek mi se zadime od pare, pa ih ostavim negde na polici i onda ne mogu danima da ih nadjem... i tako... smesno :D

anyway, mozda i Macka treba da poseti oftalmologa posto misli da jedino klececi i buljeci u parket moze da se isti ocisti :D

Macka dobro vidi,i zato joj i smeta.A da nema hleba bez motike,to je i budali jasno...
A ako jos neko od vas zaradi za 5 h 2000din a da se ni malo ne pomuci,zovite i mene na takav posao...:hvala:
 
:lol: ah, sestro slatka...
parting2.gif
ovo zvuči k'o početak neke 'por favor' serije... :lol: ti ćeš meni da čistiš stojeći...misliiiim //:=(
Niko ovdje nije lud, ali neko je bezobrazan, i plitak, i umišljen i pokondiren... kad već pitaš za mišljenje... nema na čem'....

*i podsjetila si me zašto ne volim mnogo zalaziti na ovaj pdf... :p
ma sto si tako na kraj srca, zena ocigledno misli da to treba tako da se radi
 
zavlacis se ispod stola?
iaspod kreveta?

krevet se pomeri, a sto..bar kod mene..a kad bolje razmislim ni u jednoj kuci koju sam posetila ne naleze na pod vec se oslanja na nogice.

Kod mene je, recimo, veliki krevet u spavacoj sobi izdignut od poda...bez dzogera ne bi bilo moguce oribati ispod...a tu se skuplja najveca prasina i dlake...
 
Au Mačko sta napravi ti od jutros :)
Dok ste vi napunili 5 strana ja sam sama usisala i oribala dva kupatila i sad cu da namazem parket svojim rukama sve klececi ....

I da ....uspela sam da izludim komsije preglasnim slusanjem Abbe :mrgreen:
 
Ja mogu samo da kažem ako ikada budem imala love da plaćam ženu da mi sprema, neću biti zahtevna i čuvaću je kao malo vode na dlanu, mame mi! Samo da ja budem pošteđena. A opet, ko zna, možda ću se raspomamiti kad budem plaćala, pa ću se iživljavati jer plaćam...
Ali stvarno mi je preterano to klečanje. Nisam tolika picajzla. No, svi imamo različit pojam o čistoći...
I čula sam da je stvarno teško naći ženu koja dobro sprema.
 

:lol: ah, sestro slatka...
parting2.gif
ovo zvuči k'o početak neke 'por favor' serije... :lol: ti ćeš meni da čistiš stojeći...misliiiim //:=(
Niko ovdje nije lud, ali neko je bezobrazan, i plitak, i umišljen i pokondiren... kad već pitaš za mišljenje... nema na čem'....

*i podsjetila si me zašto ne volim mnogo zalaziti na ovaj pdf... :p

znao sam da si slatka! :cmok:
 
Macka dobro vidi,i zato joj i smeta.A da nema hleba bez motike,to je i budali jasno...
A ako jos neko od vas zaradi za 5 h 2000din a da se ni malo ne pomuci,zovite i mene na takav posao...:hvala:
Mi imamo neku spremaljku za ulaz, dodje jednom mesecno i onda opere ulaz, prozore, stepeniste ispred zgrade... i to naplacuje oko €25. Mislim... ovde u zgradi ima samo tri stana u kojima zivi neko... na svakom spratu po jedan stan... pa nema neki promet ljudi, da ne mislite da zivim u nekoj prljavoj zgradi :) imamo i zavesice i mirisljave svece na hodnicima i slike na zidu... i zaboravih da kazem da su zavese cipkane

jao kakav humor
idem i ja da spremam, moram da vidim kakav je haos napravio moj sin, sve vreme daje izvestaje o tome sta radi, pa tako da imam dobru predstavu... ali vec sam sigurna da imam dosta da spremam za njih...

javite da li se ovo srecno zavrsilo
nadam se da ce Dana da se bogato uda, a Macka bi morala da promeni karakter ako hoce i ona da nadje ljubav svog zivota...
ako ne... ostace usedelica... mislim, tako je u romanima, zar ne?
 
Eli drugarice nedomacice ...mogu da izglancam 300 m2 parketa i da poliram klececi ( ziveli stitnici za rolere) sve pevajuci , al da skuvam jedan rucak to ne mogu :besna:

I ako bi zaposlila nekog zaposlila bi ga da mi skuva svaki dan nesto .
 
Mi imamo neku spremaljku za ulaz, dodje jednom mesecno i onda opere ulaz, prozore, stepeniste ispred zgrade... i to naplacuje oko €25. Mislim... ovde u zgradi ima samo tri stana u kojima zivi neko... na svakom spratu po jedan stan... pa nema neki promet ljudi, da ne mislite da zivim u nekoj prljavoj zgradi :) imamo i zavesice i mirisljave svece na hodnicima i slike na zidu... i zaboravih da kazem da su zavese cipkane

jao kakav humor
idem i ja da spremam, moram da vidim kakav je haos napravio moj sin, sve vreme daje izvestaje o tome sta radi, pa tako da imam dobru predstavu... ali vec sam sigurna da imam dosta da spremam za njih...

javite da li se ovo srecno zavrsilo
nadam se da ce Dana da se bogato uda, a Macka bi morala da promeni karakter ako hoce i ona da nadje ljubav svog zivota...
ako ne... ostace usedelica... mislim, tako je u romanima, zar ne?

Jao bre etoteko,sve sve al usedelica...ja bre drugi put srecno udata...:lol::lol::lol:
 

Back
Top