hajde da zajedno radimo seo...

Sajkas,

ajde kad si vec dao tu ideju o blogovima, sta mislis kada bi otvorili jedno 15 blogova, gde bi teme bile rasporedjene i pokrivale citav dijapazon poput direktorijuma... Pa kada bi sve to linkovali sa nekog sajta... pa bilo ko da dodje, moze da odabere blog tj. tematiku gde oce da ostavi link.
Znaci drugi dolaze i ostavljaju linkove, pa samim tim svojim posetama (koje su privlacne drugima zbog toga sto mogu da ostave link) oni ce dobro rangirati same blogove koji ce kasnije nama stvoriti dobro rangiranu pistu za iste te backlinkove!

Znaci zoves i pustis ljude da dolaze i bacaju linkove, pa samim tim dobijes na popularnosti!

Sta kazes na to?

Sta je poenta1?!

Poenta je u tome sto ne moras mnogo da odrzavas blogove, vec pustis druge da ti ih razvijaju, jer je sama svrha vec dovoljno privlacna za druge.

Povremeno obrises neki post koji nema veze sa mozgom i to ti je to...

?????????
 
dobra ideja, samo sto, verovao ili ne, to sa blogovima i linkovima nije dovoljno. vise ti vredi da napravis/nabavis program koji ce da frekventno refreshuje ip i otvara par stranica sajta.

ovako sam radio za moj sajt par dana, ~200 refreshova dnevno, i bio sam oko 100tog mesta za pretragu "web dizajn", a imao sam u br glave dva backlinka. kad sam prestao da nabijam posete sajt je pao na ~1000 mesto.

=> zayebi linkove, nabijaj posetu


Kako se zove taj program, ako nije tajna?
 
Ccc, o čemu sve ljudi razmišljaju... Ko vam je, bre, deco, rekao da negde ima da se zarade pare bez motike. De možete da prevarite Gugle kad 200+ inženjera tamo radi, znate vi koliko je to godina škole :lol:
Nego da se smisli dobra ideja i da se zagreje stolica za dobar sadrzaj, pa će tako da dođe i poseta, i linkovi, nema drugog rešenja...
 
Ccc, o čemu sve ljudi razmišljaju... Ko vam je, bre, deco, rekao da negde ima da se zarade pare bez motike. De možete da prevarite Gugle kad 200+ inženjera tamo radi, znate vi koliko je to godina škole :lol:
Nego da se smisli dobra ideja i da se zagreje stolica za dobar sadrzaj, pa će tako da dođe i poseta, i linkovi, nema drugog rešenja...

Bravo !!!!!!!!!!!!!!!

to je to :ok:
 
Ozbiljna zarada od sajta podrazumeva vise hiljada unikatnih poseta dnevno... Vise hiljada unikatnih poseta dnevno znaci mnooooogo rada. Postoje laksi nacini da se dodje do novca. Medjutim, iako tezak, rad na sajtu je zahvalan - zarada je neogranicena i sa koliko nula ce se pisati vas mesecni prihod zavisi samo od toga koliko ste spremni da radite.
 

Back
Top