S4 LEAGUE!!!!

Igra i nije tako losa, ali zato sto je skoro cela komunikacija p2p mnogo, ali mnooogo laguje. Sad bi skoro trebalo da izadje US verzija gde je sve server side i gde bi trebalo da ide normalno pa cu tamo da igram.
Ako vec oces da igras neki TPS bolje igraj battlefield heroes.
 
Poslednja izmena:
pa ako imas dobar internet i ne lagguje toliko,ovde kod mene je internet for shit al ide dobro,ne lagguje toliko,mislim,kad dodje neko sa pingom od 600 ode cela soba u pm al inace nije toliki lag.
 
DJMno1 :mrgreen:

Који је твој ник?

rsmoky


ZA SVE NOVE(ukljucujuci i tebe djm) ORUZIJA I SKILL KOJE DOBIJATE NA POCETKU(sub machine gun plasma sword i hp mastery) NISU TRAJNI VEC SAMO 10 SATI STO ZNACI DA MORATE KUPITI NAJMANJE JEDNO ORUZJE I JEDAN SKILL DA BI STE NASTAVILI DA IGRATE POSLE DESET SATI IGRANJA(npr igrate match od 30 min oruzja i skill imate 20 igara) KUPITE ILI HP ILI SP MASTERY DA BI STE MOGLI DA IGRATE SWORD ONLY MATCHEVE(u swonly macheve se mogu uneti samo ova dva skilla(bolji je sp) i plasma counter i bat).OSIM TOGA KADA KUPUJETE KOSTIME KUPITE OBAVEZNO COSSPLAY SA UPGRADEOM I NE PRETERUJTE SA KOSTIMIMA JER I NJ MORATE DA POPRAVLJATE


ovo su neki saveti za pocetnike
 
Uskoro sedmi level.
Imam i sp mastery i hp mastery. Kao i dosta oruzija. Najvise koristim Bat. Tri puta desni klik = whirlwind pwn.

Nick: Spikebeard.

ima bolja fora za bat,jump i normal,ako prezivi onda sigurno ima hp mastery i odela koja dopunjuju hp,ali u 99 posto slucajeva crkava.ih sto te nisam stavio u combi da mi nabudzis master lvl XD
 

bog te vido XD

nego meni banovali acc i sad sam 110 posto na strani ala alilas angera posto su i njemu baniovali,mada meni samo 7 dana njemu trajno,a ja i ovako i onako mrzim modove admine i game mastere i tako te(nista protiv tebe djm,lp hoklica,borise,tabe,mixed(i ti si bio mod))sad u lobiju spamujemo kill killing feel feeling vampire vampiring noob noobing fak faking i @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

XD
 
Zašto su ti banovali account?
----------------------------------------
@Electric eXecutor
Vidi da u firewall settings napravis exception za port "6112".
 
Poslednja izmena:
trenutno imam counter sword kojim spamujem i koji je voma dobar za davanje spam golova(dodjem do gola i izspamujem i tako brze udjem) a zoblica ga koristi da bi brze stigo do gola(light slash stop light slash stop i tako do gola) dok ja za to koristim plasma sword(dash heavy slash dash heavy slash i tako do gola)osim toga lako ubijas protivnika sa dhs comboom.imam hp +30 ali zelim da kupim sp+40 ali mrzi me da stedim =_= i da obicno igram samo swonly meceve (sword only pa swonly(ja sam dao to ime)) ali imam sub machine guns i jedan semi rafile za gunZ borbe.lvlupujem relativno brzo ali sam malo noob kad pogledamo moj lvl i da sam igrao po malo i sa charovima drugara i da sam imo chara lvl 17 i lvl 11 a sad imam chara lvl 22 a exp bar je negde do pola.
 

Back
Top