dso exploit

To nema sta da te brine, narocito ako koristis neki firewall... a ako ti to smeta onda idi na mode u spybot-u pa klikni na advanced, zatim pojavice ti se i settings izmedju ostalog pa idi na settings pa onda na ignore products pa onda idi na security. E onda u security cekiraj Dso exploit. Nece ga vise prijavljivati.
 
limunada:
Zna li neko sta je to?Ne mogu nikako da ga se rijesim,niti da izbrisem pomocu spy.bot-a...a sve ostalo je obrisao... :shock:
To je neka vrsta virusa,upala mi je pre neki dan,ali sam ga bez problema ocistila uz pomoc Avp-a.
Nabavi avp,redovno ga azuriraj i nemas problema sa virusima!
 
Ja mislim da nije virus,posto norton nista ne otkriva...Genije znas li kako da se rijesim dosadnih reklama koje se pojavljuju kao naslovna strana...i blokiraju mi sve... :roll:
 
Mozda ti nesto nevalja sa kompjuterom ili operativnim sistemom. Ne bi bilo lose da reinstaliras ili jos bolje da obrises ceo hd pa sve ponovo da se ubaci... Na kom sajtu ti se to blokira kompjuter? Neverujem da se i drugima zbog reklama blokira... Da li ti se cim odes na internet pa na bilo kojoj web stranica odma blokira ili kako?
Ako imas tih problema sa reklamama skini kerio personal firewall ali ne route. On nedozvoljava visku tih reklama da se pojave.
 
Na koji god sajt pokusam da udjem pojavi se reklama iz koje ne moze da se izadje ,osim da resetujes ...i to samo prilikom prvog ulaska na net...posle se pojavljuje samo kao naslovna strana,ali mozes otvoriti bilo sta... :roll:
 
Genije:
Nemoj da koristis internet explorer nego neki drugi web browser npr. operu.
Idi na start pa settings pa internet options pa programs pa reset web settings

Vidjecu sta se da uciniti po pitanju opere...Kad sam uradila reset web settings opet isto...Koju god da stavim pocetnu stranu...mijenja mi se u about blank... :roll: U svakom slucaju genije hvala...
 
imao sam slican problem jednom pre godinu dana i nasao sam nesecam se bas gde cini mi se na microsoftovom sajtu progrmcic koji se zove cleaner.exe to sam startovao i sredio je pocetnu stranu onako kako treba. Imam taj program na cd-u ako ti treba mogu ti poslati mali je... a ako ne onda reinstaliraj OS. Kada ga AV ne nalazi kao i spybot cudi me da i dalje ti pise nesto u fazonu spy itd.
 

Back
Top