Ko je unistio FK Crvena Zvezda?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dobro sta ako je Zvezda propala...boze moj
I mnogi jaci klubovi su propali, pa i pojedini iz regiona...
Bila je tema na politici koja je objasnila..Sto bi poreski obveznici(MI) spasavali Zvezdu...

Drzava je zmurila kada su propadali klubovi u fudbalskim centrima po Srbiji, koji su dali mnogo reprezentativaca a gurala Banatski Dvor, Lucane, Hajduk Kulu...jbga sad...Neka Zvezda radi kao i svi u ovoj situaciji: neka proda sve sto ima da dodje na 0, pa nek raspolaze sa onim sto je ostalo...Da je ovo normalna zemlja Zvezda bi igrala 7. ligu..

Poserem se u usta onom ko mi kaze da su Zvezda i Partizan brendovi Srbije...Mozda su bili brendovi nekadasnje Jugoslavije, ali koliko ja znam osim ispadanja u 1. kolu evropskih takmicenja ovi klubovi nisu uradili nista od kad se raspala Juga(izuzev jedne godine Partizan u LS)..
I po cemu su oni sad brendovi Srbije...a jos su nose i komunisticka imena i simbole..

Mi koji navijamo za druge klubove osecamo se ko debili, sto se ovolko prica o toj propasti zvezde, i nedaj boze o spasavanju zvezde od strane drzave
 
Ja neznam sta se desava sa ljudima...:dash:
Najlakse je preko grane.....treba da se vadimo iz goovana
Pravo da ti kazem meni je muka od svega,OD CELE POLITICKE SCENE U SRBIJI!
Rugaju nam se u lica,daju lazna obecanja....
PUN MI JE ****** prica kako zelimo JAKU I STABILNU SRBIJU koja ce biti lider po pitanju stabilnosti u regionu...
Dok ne sasecemo goovna u korenu NEMA NAM SPASA!
kad vidim koje sve gluposti finansira drzava a ne obraca paznju na socijalne slucajeve
DODJE MI DA SE ROKNEM U GLAVU:dash:
Al sta je tu je,iz ove koze se ne moze.......jebace nas ovaj rezim do 2013 pa cemo opet slusati bajke o evropskoj uniji i price kako nas evroopa vooli...i opet ce ostati na vlasti....SVE JE OVO STO SE DOGODILO BILO ISPLANIRANO.....RASPAD SRBIJE koja je vekovima krvlju gradjena......
Znam da sam skrenuo sa teme ali sve je to povezano kao creva...politika,fidbal
STALNO SE OD NEKOG ZADUZUJEMO..........svi poslanici su necije marionete....
TADIC MORA NA OPERACIJU....DACIC MU SE UVUKAO U D.UPE PA NE MOZE DA GA IZVADI......

ne znam sta ti nije jasno? sve si objasnio
 
A ja cu tebi da citiram samo ovu njegovu recenicu koja je poenta celog njegovog posta.

A na ove tvoje globalizacije razloga zasto je neko otisao napolje a neko ne necu da odgovaram. Plivaj u vodama ove teme.

dobro ilicu, ljudi vise ne zele da dolaze na utakmice i kraj
ne mozete vi njih da naterate da se vrate
neki ljudi vise ne zele da budu deo ideje Crvene Zvezde i to je to
 
Pa dobro sta ako je Zvezda propala...boze moj
I mnogi jaci klubovi su propali, pa i pojedini iz regiona...
Bila je tema na politici koja je objasnila..Sto bi poreski obveznici(MI) spasavali Zvezdu...

Drzava je zmurila kada su propadali klubovi u fudbalskim centrima po Srbiji, koji su dali mnogo reprezentativaca a gurala Banatski Dvor, Lucane, Hajduk Kulu...jbga sad...Neka Zvezda radi kao i svi u ovoj situaciji: neka proda sve sto ima da dodje na 0, pa nek raspolaze sa onim sto je ostalo...Da je ovo normalna zemlja Zvezda bi igrala 7. ligu..

Poserem se u usta onom ko mi kaze da su Zvezda i Partizan brendovi Srbije...Mozda su bili brendovi nekadasnje Jugoslavije, ali koliko ja znam osim ispadanja u 1. kolu evropskih takmicenja ovi klubovi nisu uradili nista od kad se raspala Juga(izuzev jedne godine Partizan u LS)..
I po cemu su oni sad brendovi Srbije...a jos su nose i komunisticka imena i simbole..

Mi koji navijamo za druge klubove osecamo se ko debili, sto se ovolko prica o toj propasti zvezde, i nedaj boze o spasavanju zvezde od strane drzave
I za tebe isto vazi. Tema nije : "Ko ce da spase FK Crvenu Zvezdu"

Ako mozete da date odgovor na temu OK. Zasto uvek mora da se prica o necemu drugom? :dash: :dash: :dash:
 
dobro ilicu, ljudi vise ne zele da dolaze na utakmice i kraj
ne mozete vi njih da naterate da se vrate
neki ljudi vise ne zele da budu deo ideje Crvene Zvezde i to je to

jaoj bre kad cujem ovako nesto.... pa ti ces da nam kazes da ljudi nece da dolaze na Zvezdu bre ne lupaj molim te..... pun sever protiv rada i skoro zapad ispunjen a vi kad ste bili u prilicno laksoj situaciji nego mi sad, bilo bojkot ovo ono, zeka bjeka,vamo tamo,''ocemo postenje'' a sad kad tole i zeka rade u korist kluba ali na kvarno onda vam ne smetaju, ne smeta vam sto su lopovi iako to dobro znate al kad oni odluce da se ovajde onda bojkot terate ih a.....uostalom nije ni cudo kad vam svaka nova uprava dovodi nove vodje navijaca koji rade za ogromne pare i voze audi,porsche i onda kad vam na tribini kazhu bojkot, vi kao mishevi i neki robovi odmah slushate jer ste tako navikli ceo zhivot i nemate ideju i svest kako se treba ponashati prema klubu koji volish..... izvini ilicu sto sam skrenuo sa teme ali morao sam da odgovorim na ovakav glup komentar....
 
ovi tvoji sad prolaze Levadiju na gol u gostima i ispadaju od Kiprana

ovo je POVRSNOST...... Stvar je voleti svoj klub nebitno kako on igra, naravno da je lepse kad igra bolje i kad osvaja titule ali MORAS VOLETI SVOJ KLUB!!! I ICI CEMO U SVAKO SELO AKO TREBA I DA ISPADNEMO IZ LIGE ICI CEMO I U SEVOJNO I U SVAKO JEBENO MESTO GDE ZVEZDA IGRA JER VOLIMO NAS KLUB
 
Poslednja izmena od moderatora:
Најтрагичније је што ни гробарима не одговара да се угаси ЦЗ,јер би то аутоматски на неки начин значило и ''гашење'' ПФЦ,што би био најбољи сценарио за српски спорт,али...
Знам да ћу сада да будем пљуван због овог поста, али,живи били па видели...
 
dobro ilicu, ljudi vise ne zele da dolaze na utakmice i kraj
ne mozete vi njih da naterate da se vrate

neki ljudi vise ne zele da budu deo ideje Crvene Zvezde i to je to
Niko ih nije terao. Bili pozvani protiv Rada i došlo ih 25.000. I da dalje ne budem mnogo pametan. Sve se govori samo. Čak i to da je Ples bio u pravu. Treba samo dodati i uslov. Da niko ne krade i ne trpa pare u svoj džep.
 
dobro ilicu, ljudi vise ne zele da dolaze na utakmice i kraj
ne mozete vi njih da naterate da se vrate
neki ljudi vise ne zele da budu deo ideje Crvene Zvezde i to je to
A na Partizanovim utakmicama kao ima vise navijaca ?:lol:
E ne cuh nista smesnije u skorije vreme..
Pravi navijaci ostaju uz klub kad je tesko.
Propadanje Zvezde je pocelo odmah posle osvajanja titule Svetskih Sampiona ..Svi su krali,(tu milim na drzavu),i niko nije imao mere.Krali su do duse i Zeka i Bjeka,ali njih nije dirao niko iz drzave..I to je vise nego cudno:think:.
Neki dan procitah u novinama da je SD Zvezda pozajmljivala pare drzavi..Zasto drzava sada ne vrati njoj ta sredstva?
 
O kakvom unistenju se ovde uopste govori?Da li stvarno neko misli da drzavni projekat,nekad jugoslovensko mezimce a danas srpska svetinja,moze da bude unisten?Isto vazi i za Partizan.
Koliko god miliona da su duzni,vadice ih i Kurta i Murta,progledavace se kroz prste,zmurice se na jedno oko,jer,naravno,srpski brend mora da opstane,Zvezda je drzavna stvar.Pa jel pratite vi medije?Jel vidite do koje mere se napumpava javno mnjenje,pa tri meseca slusam o krizi Crvene Zvezde.Lopovi pokradu,a drzava regulise!I tako iznova i iznova.
Neka se navijaci Zvezde ne brinu,ceka ih jos 16573 titule i nacionalna kupa,stabilna finansijska situacija,prste da polizes.
Dve godine su bez trofeja,auuuuuu skandala!!!!!!!:dash:Propast!!!:dash:Najlosije sezone u istoriji!!!!!:dash:Zovi ministra!!!:dash:Mobilisi gradjane!!!:dash:
Jel znate sta je stvarno unisteno?
Proleter iz Zrenjanina,Radnicki Nis,Radnicki Kragujevac...Zasto?Zato sto i prosecnog Nisliju zabole za klub iz njegovog grada,a ne drzavu.Zasto ga zabole?Zato sto je ili grobar ili zvezdas,sta ga briga.Iza tzv.manjih klubova niko ne stoji,zive na prosjackom stapu od kad postoje,a vi ovde kukate mesecima.
Da je ovo normalna zemlja zapalila bi Zvezda u drugu ligu,ako moze najveci italijanski klub onda moze i najveci srpski,pa neka place cela nacija koliko hoce.Ali ne,ovde ce pre izbaciti Cukaricki zbog dugovanja prema jednom igracu nego Zvezdu zbog dugovanja prema svim igracima,bankama,menadzerima,bivsim trenerima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top