Behind The Camera

f_JamieLeeCurm_954e273.jpg


Ovo je sa seta "Halloween"-a. Classic. :)
Sto si ovo stavio,sta sad da mislim o Majklu :lol:
 
^ Extra! Prvo improvizacija, a onda ludiranje :)
Kontam da je njima super provod kad rade komedije...
Al' De Niro ko da je na marihuani, tako se stalno smeje ... najvise se cepaju od smeha on i Strejsendova.

Evo od mene jedan cool video- u pitanju je privatni snimak Montija Klifta i Branda, koji su se navodno "igrali rupice i boce" :) Toga nema na snimku, naravno :)
Ovde se samo kao zeke drugarski, a ko zna sta su radili kad je kamera bila iskljucena.
Da stvar bude gora obojica ljudine behu, danas nikad ne znas ko je normalan, ko cundzija, a ko furundzija... tako vreme doslo.

 

jel ovaj sa anduliranom frizurom na prvoj slici takodje pacino al, zvani soni? :eek:
crni on, kakva mu je kosa...

Jako mi je bilo kad je pricao sta mu se desilo na dodeli Oskara kad je bio nominovan za Serpika.
Tad je bio u shemi sa Dajanom Kiton i povede nju kao pratilju. Ali je bio toliko nervozan da je popio valijum i naduvao se :D
Ispred njega sedi Voren Biti i proslo je nekih sat vremena od pocetka ceremonije, a Al onako stondiran utripovao da Oskar, kao i svaka prosecna TV emisija, traje sat vremena :)
I kaze on Vorenu: "Proslo je sat vremena, a nisu stigli do nominacije za glavnog glumca, znaci idemo kuci, *** nisu stigli" :)
Voren mu naravno objasni da ceremonija traje dok se ne dodele sve nagrade :)
Medjutim, tu nije bio kraj njegovim mukama- ubrzo mu se pripisha :)
I to taman pred dodelu za najboljeg glumca, a on ne sme u wc, jer je i sam nominovan.
Onda je kaze samo molio Boga da njega ne prozovu, da on ne dobije nagradu, jer kako da izadje drogiran i jos mu se ide u wc :lol::lol::lol:

To sam ladno citala u knjizi o njemu i to kao deo intervjua s njim...
 
Poslednja izmena:
jel ovaj sa anduliranom frizurom na prvoj slici takodje pacino al, zvani soni? :eek:
crni on, kakva mu je kosa...

Jako mi je bilo kad je pricao sta mu se desilo na dodeli Oskara kad je bio nominovan za Serpika.
Tad je bio u shemi sa Dajanom Kiton i povede nju kao pratilju. Ali je bio toliko nervozan da je popio valijum i naduvao se :D
Ispred njega sedi Voren Biti i proslo je nekih sat vremena od pocetka ceremonije, a Al onako stondiran utripovao da Oskar, kao i svaka prosecna TV emisija, traje sat vremena :)
I kaze on Vorenu: "Proslo je sat vremena, a nisu stigli do nominacije za glavnog glumca, znaci idemo kuci, *** nisu stigli" :)
Voren mu naravno objasni da ceremonija traje dok se ne dodele sve nagrade :)
Medjutim, tu nije bio kraj njegovim mukama- ubrzo mu se pripisha :)
I to taman pred dodelu za najboljeg glumca, a on ne sme u wc, jer je i sam nominovan.
Onda je kaze samo molio Boga da njega ne prozovu, da on ne dobije nagradu, jer kako da izadje drogiran i jos mu se ide u wc :lol::lol::lol:

To sam ladno citala u knjizi o njemu i to kao deo intervjua s njim...

Ja sam to citao u nekom intervjuu a i to da je otisao na neku tekmu americkog fudbala sa laznom bradom i to u drustvu gradonacelnice*ili tako nekog,i da je kamera zumirala to drustvo i da mu je u nekom trenutku spala brada,i svi se na stadionu zabezeknuli ...
 
ovo je tako sexy- Catherine Deneuve na setu filma Repulsion, Romana Polanskog
OnthesetofRepulsion-1.jpg


Nastassja Kinski i Roman na setu filma Tess... mora Roman da je pipne :) A bilo je i vise od ovoga kako kazu :confused:
4413_1151357592031_1470362541_30368-1.jpg


Mladi Tarkovsky
youngtarkovsky-1.jpg


Leone, De Niro i Fellini
leonedenirofellini-1.jpg


Michel Piccoli & Romy Schneider
RomyPiccoli-1.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top