ZA SKOTINU I OSTALE UPUCENE

Gost
Radi se o promeni kursora na web stranici. Dole navedeni kod sluzi za to ali mi nije bas najasnije


Leka ::
ubaci ovo u HEAD:
<style type="text/css">
<!--
BODY{
CURSOR: url(putanja_gde_je _kursor );
}
-->
<style>



--------------------------------------------------------------------------------

Molim upucenije od mene da mi objasne sta zapravo treba napisati u liniji
CURSOR: url(putanja_gde_je _kursor );
Ako se meni slicica nalazi u My documents/Neki folder/slicica.gif sta pisem u gore pomenutoj liniji?
 
Anonymous:
Radi se o promeni kursora na web stranici. Dole navedeni kod sluzi za to ali mi nije bas najasnije


Leka ::
ubaci ovo u HEAD:
<style type="text/css">
<!--
BODY{
CURSOR: url(putanja_gde_je _kursor );
}
-->
<style>



--------------------------------------------------------------------------------

Molim upucenije od mene da mi objasne sta zapravo treba napisati u liniji
CURSOR: url(putanja_gde_je _kursor );
Ako se meni slicica nalazi u My documents/Neki folder/slicica.gif sta pisem u gore pomenutoj liniji?

evo ovako. KORISTICU URL KOJI SI TI DAO:

kucas: url(My documents/Neki folder/slicica.gif);

:wink:

E uzgred, ne mozesh da koristish sliku kao kursor, nego morash da dash extenziju .cur :wink:
 
peleplay:
Anonymous:
Radi se o promeni kursora na web stranici. Dole navedeni kod sluzi za to ali mi nije bas najasnije


Leka ::
ubaci ovo u HEAD:
<style type="text/css">
<!--
BODY{
CURSOR: url(putanja_gde_je _kursor );
}
-->
<style>



--------------------------------------------------------------------------------

Molim upucenije od mene da mi objasne sta zapravo treba napisati u liniji
CURSOR: url(putanja_gde_je _kursor );
Ako se meni slicica nalazi u My documents/Neki folder/slicica.gif sta pisem u gore pomenutoj liniji?

evo ovako. KORISTICU URL KOJI SI TI DAO:

kucas: url(My documents/Neki folder/slicica.gif);

:wink:

E uzgred, ne mozesh da koristish sliku kao kursor, nego morash da dash extenziju .cur :wink:

Kako doci do te ekstzenzije
 
a) Stavljati URL do lokalnog diska je smesno - niko sem tebe nece moci to da vidi
b) za My Documents nije svuda ista lokacija...
c) .cur je ekstenzija za kursore, obicno svaki icon-editor program moze da pravi i kursore... quick patch: napravi 32x32 .bmp fajl, rename-uj u .cur i eto ti najbrzeg kursora - nazalost ne moze biti transparentan u tom slucaju...
 

Back
Top