Sablon

sablon

Iskusan
Poruka
6.615
Unapred zahvalan onome ko ima vremena, ovde
picture.php
da me protumaci

picture.php
 
Poslednja izmena:
Prvo sto ja ovde vidim je egzaltiran Uran u skorpiji u 1. kuci,znaci jak Uran sa osobinama ovna jer je u prvoj.... ovaj uran donosi neke korenite reformacje,i posto je u bas tesnoj konjunkciji sa Mesecom ti redovno iznenadjujes druge promenama u svom zivotu,izrazen ekscentrik,rusi postojece,stvara svoje,oblikuje kako hoce....nemirnom duhu jos potpomaze i Sunce u blizancima,u 7. kuci .....dispozitor Merkur je u 8. u svom sedistu retrogradan, opet skorpionski obojen...ja bih rekao da je to sklonost misticizmu,pogotovo zbog onakvog urana..ali i veoma jaka intuicija.....tvoji neocekivani izlivi energije,ne male, mogu lako iznenaditi ljude oko tebe ali i sebe samog....dispozitor Mars je u 10 kuci u konj. sa Jupiterom i u devici....sve po pokazuje na proracunatost akcije,i jos u 10. jarcevoj kuci ambiciju....dobro postavljen Mars,ova konj. mu pojacava snagu,a posto je devica neutralan znak,snaga Marsa zavisi od tebe,znaci sta ti ulozis ovde.....to mi se svidja jer Devica smiruje situaciju....imas i fin trigon Saturna prema prvoj(Uran,Mesec) koji malo ''hladi'' i ne dozvoljava Uranu da burno reaguje kad on hoce,koliko je to uopste moguce.....MC najvisa tacka ovde je u lavu...volis pozornicu,i to veoma blizu Regulusa,daje poznate ljude,ne moraju biti slavni,ali bar po necemu ''vidjeni'' u blizini u 9. kuci je i severni m. cvor,ono cemu covek tezi u zivotu,a to je kod tebe svakako inostranstvo,i karijera....po meni jak horoskop...ali samo, sa poprilicno velikom energijom,i uporedo nedefinisanim licnim ciljevima,jer je tesko kontrolisati...ako gresim, neka neko ispravi
 
*upINtheSKY, imas respekt i zahvalnost od mene za sve ovo sto si napisao...Jer si me u svemu ovome dobrim delom opisao...Jedino, nasta bih ti bio jos zahvalan, je da ako imas vremena nesto da mi kazes iz natalne vezano za ljubav-brak-deca ....

U svakom slucaju, hvala na vec ulozenom trudu...
 
Uh pa prvo dete jako uspesno,vodja,o stepen ovna,dispozitor u X u devici....verovatno ce biti podznaka device,no to jos zavisi od majke,cini mi se da prvo dete zavisi od toga gde ode dispozitor njene V kuce.....sa zenama verovatno losiji odnos,zbog naprasitosti,i ovog Urana i Meseca......ali,provlace te tipovi skorpiona,znaci solarni znak, najbolje bi bilo da je skorpija u horoskopu...podznaka bika,idealno na pocetku blizanaca.,i bik na desc daje stabilan brak:)....a moguce su i racice,mada jaci tip,jer si previse grub za njih,eto toliko...i da,uspeh i sreca su kroz prvo dete,pa vidi,ako ne bude musko ja bataljujem astrologiju,i idem odma da se zamonasim....
Ma nista,pisem koliko znam:)
 
Poslednja izmena:
Prvo sto ja ovde vidim je egzaltiran Uran u skorpiji u 1.kuci,znaci jak Uran sa osobinama ovna jer je u prvoj.... ovaj uran donosi neke korenite reformacje,i posto je u bas tesnoj konjunkciji sa Mesecom ti redovno iznenadjujes druge promenama u svom zivotu,izrazen ekscentrik,rusi postojece,stvara svoje,oblikuje kako hoce....nemirnom duhu jos potpomaze i Sunce u blizancima,u 7. kuci .....dispozitor Merkur je u 8. u svom sedistu retrogradan, opet skorpionski obojen...ja bih rekao da je to sklonost misticizmu
U ovom boldovanom si me pronasao, svaka ti čast :ok:....
, pogotovo zbog onakvog urana..ali i veoma jaka intuicija..
Ovo je neverovatno koliko je tačno...Kad god, valjda iz nekog probnog-ekpserimenta, nisam poslušao svoju intuiciju, tada sam se zahebao...a inače, više puta sam experimentisao sa istom...
...tvoji neocekivani izlivi energije,ne male, mogu lako iznenaditi ljude oko tebe ali i sebe samog..
Da...ali najčešće je to u pozitivnom smislu, retko-retko kad u negativnom, osim ako nisam isprovociran...
..dispozitor Mars je u 10 kuci u konj. sa Jupiterom i u devici....sve po pokazuje na proracunatost akcije,
Ovo ti potvrđuje i moj nik...
i jos u 10. jarcevoj kuci ambiciju....dobro postavljen Mars,ova konj. mu pojacava snagu,
Ponekada i preterano, ali hvala bogu, pronađoh balans...
a posto je devica neutralan znak,snaga Marsa zavisi od tebe, znaci sta ti ulozis ovde.....
Ovo mi je potpuno jasno, uz sve ono što piše gore...
to mi se svidja jer Devica smiruje situaciju....imas i fin trigon Saturna prema prvoj(Uran,Mesec) koji malo ''hladi'' i ne dozvoljava Uranu da burno reaguje kad on hoce,
Tačno, to je taj balans...Rado bih ti opisao kako sam ga postigao i postizem, ali si ti vec gore naveo nekoliko od bitnijih mojih ventila...Tako da ipak mislim da je i to dovoljno
koliko je to uopste moguce.....
Višak ide na treninge
MC najvisa tacka ovde je u lavu...volis pozornicu,i to veoma blizu Regulusa, daje poznate ljude,ne moraju biti slavni, ali bar po necemu ''vidjeni''
Da....ili najbolji ili najgori...to me, hteo ja to ili ne hteo, od malih nogu prati...Mada, više mi se ne dešava ono ''najgori''...a za ''najboljost'' se borim :cool:
u blizini u 9. kuci je i severni m. cvor,ono cemu covek tezi u zivotu,a to je kod tebe svakako inostranstvo,i karijera....
Što se tiče karijere, na pravom sam i sigurnom putu...A što se tiče inostranstva...nekada jarko zeleo...sada ne toliko...
po meni jak horoskop...ali samo, sa poprilicno velikom energijom, i uporedo nedefinisanim licnim ciljevima,jer je tesko kontrolisati...ako gresim, neka neko ispravi
sablon
Što se tiče kontrolisanja prilično velikog toka energije i nedefinisanih ciljeva, e tu već grešiš....To bi bilo moguće, da nisam pronašao balans tj ravnotezu, stvaranjem ventila (sport, posao, druzenje, putovanje, čitanje, razne obaveze i td), izvlačenjem pouka iz iskustva (lepih i ruznih) i upravo zacrtavanjem ciljeva, doduše vise ciljeva, koje metodično i sa uspehom ispunim... A uvek ih ispunim sa uspehom, najvećim delom zbog 2 bitna faktora koja si mi i sam pretočio iz natalnea to su :
*upINtheSKY
.......,pogotovo zbog onakvog urana..ali i veoma jaka intuicija..
sablon
i
*upINtheSKY
......dispozitor Mars je u 10 kuci u konj. sa Jupiterom i u devici....sve to pokazuje na proracunatost akcije,
sablon
A mozda se po nekim od ispunjenih ciljeva, ponekad i ističem kako si naveo ovde :
*upINtheSKY
MC najvisa tacka ovde je u lavu...volis pozornicu,i to veoma blizu Regulusa, daje poznate ljude,ne moraju biti slavni, ali bar po necemu ''vidjeni''
sablon
Upravo iz razloga koje si naveo ovde :
*upINtheSKY
....i posto je u bas tesnoj konjunkciji sa Mesecomti redovno iznenadjujes druge promenama u svom zivotu,izrazen ekscentrik,rusi postojece,stvara svoje,oblikuje kako hoce...
Uh pa prvo dete jako uspesno,vodja,o stepen ovna,dispozitor u X u devici....
Hmmm...nisam nešto previše oduševljen time da bude vođa...Ogromna je to odgovornost, mač sa 2 oštrice, gde je sloboda izbora suzena na minimum, i gde više mora misliti na one koje vodi, nego na sebe, svoje voljene tj svoje najblize, i td....Mada, ajde utešiću se time što ne piše, na kom polju vođa...
verovatno ce biti podznaka device,no to jos zavisi od majke,cini mi se da prvo dete zavisi od toga gde ode dispozitor njene V kuce...
Ovime što kazes ''prvo dete'', time si i potvrdio da ću ih imati više...A to su mi i drugi rekli ranije... Tako da si i ovde u pravu...
...sa zenama verovatno losiji odnos,zbog naprasitosti,i ovog Urana i Meseca......
Teško prijatelju da sam naprasit prema devojkama koje su u mojoj blizini...Štaviše pun sam razumevanja prema njima...naravno, do odredjenih granica (dok pojedinke ne pokusaju da mi prodaju trange za frange)...Jedino što se u tom slučaju desi ''naprasno'', je da je ''naprasno'' vise ne poznajem...
-----
 
ali, provlace te tipovi skorpiona,znaci solarni znak, najbolje bi bilo da je skorpija u horoskopu...podznaka bika,idealno na pocetku blizanaca.,i bik na desc daje stabilan brak:)....
:eek: Škorpija i rak ???? Jedino i sigurno sa kime se ne slazem u vezi, to su škorpije i rakovi (iako ne obracam paznju dal je neka odredjeni horoskospki znak, da bih bio sa njom)...Priznao ja to ili ne, ali univerzalno za sve škorpije je to, što teraju po svome i kada su u pravu (i tada im svaka čast na prezentovanju), i kada nisu u pravu, bez obzira na dokaze koji im ukazuju na suprotno (na čemu im uvek zamerim...tj devojkama sa kojima sam u bilo kakvom odnosu)...A koliko znam i koliko sam se uverio, slični su takvi i rakovi, samo sa još nekim osobinama koji se meni nimalo ne dopadaju...U suštini nisu flexibilni, ni jedni ni drugi...bar ovi, na koje sam ja naletao...
a moguce su i racice,mada jaci tip,jer si previse grub za njih,eto toliko...
To, kakav sam ja prema devojkama, mislim da ipak najbolje one znaju. Da ih pitaš sigurno bi ti rekle dosta toga, ali dajem ruku na panj, ako bi ti bilo koja od njih rekla da sam grub, sirov, ili tako nešto... A što se tiče toga koji bi mi horoskopski znak bio najpodobniji za brak ? Hmmm, koliko ja znam iz nekog svog iskustva, mislim da bih se najbolje mogao slagati sa ribama, lavicama i mozda strelcima...Mada ne mora da znači....Jer ipak, kada se to tek tako kaze, onda ispada kao neka vrsta etiketiranja, koja se meni nimalo ne dopada...Iako sam se i ja malo pre zaleteo, pa rekao za račice i škorpije, al šta da radim kada na takve naleteh, upravo sa tim glavnim osobinama karakterističnim za ta 2 horoskopska znaka....
i da,uspeh i sreca su kroz prvo dete,pa vidi,ako ne bude musko ja bataljujem astrologiju,i idem odma da se zamonasim....
Iz moje natalne, preko tvoga posta, pa u Bozije uši...da nemoraš ići u monahe, a da se i meni ispuni zelja...Mada što kazu, kada oćeš muško, pa dobiješ zensko, onda ispade da ti još draze zbog toga što dobi zensko....
Ma nista,pisem koliko znam
Koliko vidim, dosta toga znaš...U mnogo toga sam se itekako pronašao...Jer sam prepoznao '' tezinu '' opisa koji si postovao iz moje natalne...Jedino me ne pronadjoh u ove 3 stvari gde sam skrenuo paznju, tj naveo primere iz privatnog zivota, jer si se ipak potrudio da pomogneš.....ali u svemu drugom, maltene hirurški precizno :ok: ...Brzo ćeš ti u profesionalce....Btw, mozda sam bio malo opsirniji u svemu ovome...Ali to je zato što si se odazvao na poziv da pripomogneš, pa samim tim sam ti ovim opširnijim postovima overio tj potvrdio dosta toga, jer si se pak i ti potrudio da pročitaš i napišeš.
Mada, ako moze makar u kratkim crtama : Šta si mislio pod time, kada si rekao: ''po meni, jak horoskop'' ? Nisam toliko upućen u sve ovo, pa zbog toga pitam za taj pojam, a ipak ne bih da nagadjam....
 

Back
Top