Serbia Open

није баш крем светског тениса али све су то познати ликови (сем Арсенија :eek: )

E pa sada na tvoj komentar ja moram da kažem :eek:
Arsenije Zlatanović je jako talentovan momak (talentovaniji od Filipa Krajinovića iako ne znam koliko pratiš buduće nade srpskog tenisa), ali ga je jako teška bolest uklonila sa terena. Tek sada se ponovo vraća u igru i zaista je zaslužio WC. Veruj mi da jeste :D
 
E pa sada na tvoj komentar ja moram da kažem :eek:
Arsenije Zlatanović je jako talentovan momak (talentovaniji od Filipa Krajinovića iako ne znam koliko pratiš buduće nade srpskog tenisa), ali ga je jako teška bolest uklonila sa terena. Tek sada se ponovo vraća u igru i zaista je zaslužio WC. Veruj mi da jeste :D
нисам чуо за њега :rumenko:
у сваком случају, овај турнир му значи много, као и Крајиновићу
надам се да ће у будуће да чује за њих цео свет ,
само полако
:cool:
 
Da nama prvo zazivi ovaj turnir...Iako nosi "samo" 250 poena,ipak je nas i to je sjajn stvar....OK,stoji to da ide u malo nezgodno vreme,medjutim,ko gdo na Mastersima pre toga ne bude nabacio dovoljno poena moci ce da ih bas kod nas juri. Narocito igraci koji su tu oko 30-og mesta,da bi ostali nosioci :)

Dakle,ne ocekujem igrace prve kategorije,tipa iz Top 5,ali mozemo ocekivati svake godine igrace iz Top 20,sto je,mora se priznati,super stvar!
 
Pa nemam ja nista protiv toga da on igra u Bg-u nego sam to napisao jer je Srle napisao da ne ocekuje igrace iz Top 5.... Ili on misli da Djokovic sledece godine nece biti u Top 5... :roll:
 
Dovoljno je velik uspeh sto je omoguceno da se odrzata tako nesto kod nas. Ko ce u pocetku da bude nije bitno,bitno je da sve bude kako treba i svake godine da se odrzava,a samim tim i sto veci broj asova da dolazi.....
 

Back
Top