MAIL DELIVERY SUBSISTEM

MAIL DELIVERY SUSISTEM

  • mail

    glasova: 0 0,0%
  • mail

    glasova: 0 0,0%
  • e-posta

    glasova: 0 0,0%
  • e-posta

    glasova: 0 0,0%
  • e-posta

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    0
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Milan015

Početnik
Poruka
17
MAIL DELIVERY SUBSISTEM uravo ovo mi se pojavljuje prilikom slanja i primanja poste na gmailu. Napominjem da upucena posta stigne,ali ja uvek zbog ovoga ne mogu da procitam. Uz to mi se u poruci pojavljuju desetine razlicitih mail adresa(sto mojih -sto nekih drugih.) Ima li neko resenje za ovaj slucaj.Ako ima neka mi napise na ivana1403@gromnet.net ili u krajnjem slucaju (jer ce onda da me obasipa stalno) na milan.bacanovic@gmail.com HVALA UNAPRED!!
 
MAIL DELIVERY SUBSISTEM uravo ovo mi se pojavljuje prilikom slanja i primanja poste na gmailu. Napominjem da upucena posta stigne,ali ja uvek zbog ovoga ne mogu da procitam. Uz to mi se u poruci pojavljuju desetine razlicitih mail adresa(sto mojih -sto nekih drugih.) Ima li neko resenje za ovaj slucaj.Ako ima neka mi napise na ivana1403@gromnet.net ili u krajnjem slucaju (jer ce onda da me obasipa stalno) na milan.bacanovic@gmail.com HVALA UNAPRED!!

Ne kapiram kako znas da stigne, ako ne mozes da je procitas???

Ovo je uobicajena poruka koja ti stize kada ti saljes postu a koja ne moze da se isporuci iz raznih razloga. Onda ti stigne ovaj mail u kome imas dva dela, prvi sa razlogom zasto posta nije isporucena i drugi gde se nalazi tvoja originalna poruka. I najcesca greska je da je pogresno uneta mail adresa.

Pogledaj malo podesavanja...

I obavezno, kopiraj nam taj mail od "MAIL DELIVERY SUBSISTEM"... Tu pise razlog tvog problema...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top