Petar Kočić

Penthacla

Početnik
Poruka
5
Cuo sam da je Petar obljubio snaju, pa ako tko podrobnije zna o ovom da mi javi ovdje ili na penthacla@fencepost.com
stvar mi je bitna jer mislim da iznosenje ovakvih stvari doprinosi moralizaciji, mislim da ni Petru to nije krivo sto cinim i mislim da mu je kasno da svoj grijeh je trebao javno reci, radi oprostaja. Sve se fino uklapa u njegovu biografiju, i plodna vocka presta plodonositi i to nije mala stvar. Totalno je postao nesposoban.
 
Eto dizem opet temu, mozda tko zna i prilazem

http://forumi.inecco.net/viewThread.jsp?forum=3&thread= 89

Re: Banjalucke Ljetne Igre
posted by: kmilenko Poslano Utorak, 14. Avg u 15:15
Uto, 14. Avg 2001. u 15:15
Ma nije stvar o mrznji, nego je cinjenica da se u ovom gradu sve kulturne i ostale manifestacije organizuju na silu... Obicno se na kraju svi napiju, pa pocnu pjevati ojkace i prizivati Davida Strpca, a ne znaju da je Kocic zavrsio u ludnici jer je silovao svoju snahu.

ovo je potvrda dobivena takodjer od jednog muslimana i srbina na forumu blic neta koji kazu da je to stara prica
 
Penthacla:
Cuo sam da je Petar obljubio snaju, pa ako tko podrobnije zna o ovom da mi javi ovdje ili na penthacla@fencepost.com
stvar mi je bitna jer mislim da iznosenje ovakvih stvari doprinosi moralizaciji, mislim da ni Petru to nije krivo sto cinim i mislim da mu je kasno da svoj grijeh je trebao javno reci, radi oprostaja. Sve se fino uklapa u njegovu biografiju, i plodna vocka presta plodonositi i to nije mala stvar. Totalno je postao nesposoban.

...cijoj moralizaciji doprinosi iznosenje ovakvih stvari... :?
...ili je o moralisanju rec... :?
 
Penthacla:
Cuo sam da je Petar obljubio snaju, pa ako tko podrobnije zna o ovom da mi javi ovdje ili na penthacla@fencepost.com
stvar mi je bitna jer mislim da iznosenje ovakvih stvari doprinosi moralizaciji, mislim da ni Petru to nije krivo sto cinim i mislim da mu je kasno da svoj grijeh je trebao javno reci, radi oprostaja. Sve se fino uklapa u njegovu biografiju, i plodna vocka presta plodonositi i to nije mala stvar. Totalno je postao nesposoban.

...mah, mislim da "Petru to nije krivo"...
...sta vise, mislim da mu je vec odavno svejedno... :wink:
...ali meni nije jasno zbog cega ova tema...
...moral?...
...vrednovanje knjizevnog dela kroz zivot knjizevnika?...
...ili nesto trece?...
 
...mah, mislim da "Petru to nije krivo"...
...sta vise, mislim da mu je vec odavno svejedno... :wink:
...ali meni nije jasno zbog cega ova tema...
...moral?...
...vrednovanje knjizevnog dela kroz zivot knjizevnika?...
...ili nesto trece?...[/quote]

Monty,ovo si dobro primetio!
 
Iznosenje istine i relevantnih primjera doprinosi moralizaciji naroda putem stege vlasti, a ako ne tako onda samoinicijativom pojedinca koji poziva na uzrok nenapredka i svakog zla te ga obrazloži činjenicom.

Ta zašto osta Petar neplodonosan?

Petru nije svejedno ako voli narod.
Trece dakle.

Ta zar ne rekoh na pocetku o pjesnicke duse? Aj raspitajte se,

PS
Ako čovjek sex nemoralan ganja pa padne onda je ocito da i citavo drustvo veoma pada, a sotona je uzeo sex i stidna mjesta i pokvaren um u cilju sexa za svoje najjace oruzje, pa vidjeli ili ne

Ostaj uzdravlju
 

Back
Top