KoRn

POPULARAN JEEEEEE!!! :wink: :P
Barem sto se mene tice, ja jesam fan KoRna, priznajem ne bas najveci, ne slusam ih toliko koliko slusam LP ali svaku pesmu koju sam cula odusevljena sam, Jonathan Davis ima neverovatan glas i bas ih gotivim kao grupu! 8) :P
A kakva New metall grupa je u pitanju?
 
one step closer:
DOSTA SU POULARNI.
KOJA VAM JE OMILJENA PESMA?
Meni se mnogoooo, ali strashno mnogoooo svidja ova nova "Y'ALL WANT A SINGLE"!!!!JAKAAAA JE, nema sta, Jonathan je car!
Al onaj spot me je bas najezio"Right now"
Bas ostavljaju utisak....Sjajni su!

Aj pisite ....pa zar niko vise ne voli KoRn???
 
Jao bas sam juce gledala spot RIGHT NOW.
Ma KoRn su neverovatni...
Taj spot je prosto receno jeziv....
Nemam reci!
Ali nekako, koliko god da se sva najezim dok ga gledam uvek me nesto vuce i ne smem da propustim...Mozda zato sto je pesma tako jaka,....
:wink:
 
otkad niko nije nista pisao na ovu temu...
ja sam fan KoRn-a...
i ne mogu bas da izdvojim neku omiljenu pjesmu..
imam sve albume NE SAMO ZADNjI
i,ona pjesma nije Blinde nego BLIND!
grrr
:(
mislim da su oni specifican bend i da su mnogo jaki!
John ima lud glas stvarno!
spotovi su im super
pogotovo Thounghtless
spot za Right Now je vise nego jeziv brrr :? :? :?
cudi me da ima ovako malo ljudi koji slusaju KoRn :(
i ne mora da znaci da se pjesme svidjaju samo onima sa mutnom i teskom i traumaticnom prosloscu jer pjesme su zakon i tekstovi jesu posebni na svoj nacin prema tome,kao sto je Chazy rekla,bas te briga ko ih slusa jer to ne smije da utice na tvoj stav o toj muzici..
pozz svima i slusajte KoRn i Linkin , najbolji su!
 
da,to je taj spot!
vece grozote do sad nisam vidjela! strasno!
jako se cudim sto ima ovako malo fanova KoRn-a..
i ljudi koji se javljaju da pisu na ovu temu nisu oni koji slusaju KoRn nego samo da kazu koliko su losi ili dosadni..ili jednostavno da se sloze sa vise od pola svijeta koji kaze da imaju bolesne pjesme i jos bolesnije spotove..eb ga..nekima se to svidja..meni su zakon! i boli me uvo ako ce i mene neko smatrati freakom zbog toga! feeling like a freak on a leash..hahaha KoRn je jedinstven,imaju svoj stil,i John ima strasan glas.. i,ako se neko slaze sa mnom neka pise,a vi koji ne volite KoRn nemojte se ni javljati,preskocite ovu temu! :)
pozz
 
KoRny_girL:
da,to je taj spot!
vece grozote do sad nisam vidjela! strasno!
jako se cudim sto ima ovako malo fanova KoRn-a..
i ljudi koji se javljaju da pisu na ovu temu nisu oni koji slusaju KoRn nego samo da kazu koliko su losi ili dosadni..ili jednostavno da se sloze sa vise od pola svijeta koji kaze da imaju bolesne pjesme i jos bolesnije spotove..eb ga..nekima se to svidja..meni su zakon! i boli me uvo ako ce i mene neko smatrati freakom zbog toga! feeling like a freak on a leash..hahaha KoRn je jedinstven,imaju svoj stil,i John ima strasan glas.. i,ako se neko slaze sa mnom neka pise,a vi koji ne volite KoRn nemojte se ni javljati,preskocite ovu temu! :)
pozz

ok kid relaaax............
 
Odlichan band...jako ih gotivim You all want a single je strawa ali moja prefere je
HERE TO STAY
i BLAME...


P.S. chazy i ja planiramo osnivanje banda nu metal u 5oj smo gim,ako ste tu ili si tu...prikljuchi se :lol:
 
wild_child:
KoRny_girL:
da,to je taj spot!
vece grozote do sad nisam vidjela! strasno!
jako se cudim sto ima ovako malo fanova KoRn-a..
i ljudi koji se javljaju da pisu na ovu temu nisu oni koji slusaju KoRn nego samo da kazu koliko su losi ili dosadni..ili jednostavno da se sloze sa vise od pola svijeta koji kaze da imaju bolesne pjesme i jos bolesnije spotove..eb ga..nekima se to svidja..meni su zakon! i boli me uvo ako ce i mene neko smatrati freakom zbog toga! feeling like a freak on a leash..hahaha KoRn je jedinstven,imaju svoj stil,i John ima strasan glas.. i,ako se neko slaze sa mnom neka pise,a vi koji ne volite KoRn nemojte se ni javljati,preskocite ovu temu! :)
pozz

ok kid relaaax............
LOL upravo tako (;

~ ~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY
PEACE
 
Moj omiljeni album je "The Untouchables". Album razvaljuje!

Novi je extra. Od pesama bih izdojio "Right Now", "Break Some Off", "Counting On Me", "Alive" i "Y'All Want A Single".
 
CobRa-SiC-:
Moj omiljeni album je "The Untouchables". Album razvaljuje!

Novi je extra. Od pesama bih izdojio "Right Now", "Break Some Off", "Counting On Me", "Alive" i "Y'All Want A Single".

hehe imamo jako slican ukus.. :)
spot od ALONE I BREAK je super!
Thoughtless svi vole,ako nista svidja im se ludi spot
 
CobRa-SiC-:
Moj omiljeni album je "The Untouchables". Album razvaljuje!

Novi je extra. Od pesama bih izdojio "Right Now", "Break Some Off", "Counting On Me", "Alive" i "Y'All Want A Single".
pozdrav za mog ortakaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Mi smo iz iste bande
KISSSSSSSSSS CAREEEe
 

Back
Top