Najgore serije

''Seljaci'' bez premca.

Ladja, baba i češalj, i ostalo, jeste neduhovito, ali ovi sa sela kao da se trude da smišljaju što lošije štosove. Uz to ubacuju brdo nekih bezveznih stereotipa, pa imaju onog šatro Engleza koji je verovatno i najgori lik sa svojom albansko-rumunskom verzijom engleskog. Pa je tu i onaj šatro Švaba koji je prešao u Pravoslavlje, a uz to su obojica naprosto oduševljeni srpskim selom i Srbima kao narodom punim duha za razliku od učmalih Engleza i Nemaca. Kao iz najgorih kafanskih stereotipa. Pa sad ubacuju i Velikog Brata i put u Pariz, i šta sve ne.

Ne kapiram ni poentu pravljenja ove serije. Prvo sam mislio da je cilj neka popularizacija seoskog života i takoreći skretanje pažnje ljudima kako je selo nešto mnogo do jaja, ali opet štosovi deluju krajnje prizemno i tupavo, pa sam sad pod utiskom da oni time zapravo žele same seljake da ubede da je njima život zapravo super.


Pored toga, sapunice, bilo hrvatske, bilo romanske, pa i ove detektivske serije koje me uglavnom smaraju još od ''Avantura Šerloka Holmsa'' sa idealnim Džeremijem Bretom.

Videh da je neko pomenuo ''Treći kamen od sunca''. Šta reći osim da bi sa Džonom Litgouom i ''Seljaci'' bili genijalni.
 
Scrubs...
Ne kazem da je najgora,ali serija bi kao trebalo da bude smesna,a ja nikako da shvatim sta bi trebalo da je cini takvom :|

E za ovo se ne slazem.To nije neka "grandiozna" serija,koju moras po tri puta da gledas,da bi shvatio sta se desava.To je serija uz koju se opustis 20-ak minuta,nasmejes i to je to.A to sto ne kapiras fore,to je vec tvoj problem.Ima ljudi koji ne kapiraju "Fast show" ili Pajtonovce,pa odmah krenu da ih pljuju,kao nije smesno,to je bzv.Pogledaj par epizoda,malo se "unesi" u seriju i videces da ces ubrzo promeniti misljenje ;):bye:
 
Poslednja izmena:

Back
Top