natalna karta Donamileva

Evo da probam iako sam pocetnik, unapred da se ogradim, hehe :)

Cini mi se da si neko ko je upucen na sebe, kako kad je rec o volji, tako i o osecanjima... moguce je da si veoma vezana za dom ili za oca, koji mozda ima neke veze sa saobracajem...ili komunikacijama.. s njim bi trebalo da se dobro slazes...a on se mozda nije dobro slagao sa svojim ocem. Isto tako, trebalo bi da si i u dobrim odnosima sa majkom, koja je neko ko bas voli decu...ili mozda umetnost?

Moguce da ti je dom prostran, svetao, prilicno lepo uredjen, lep ... o njemu se najverovatnije posebno brine majka...

Kad je rec o tebi, ti si lav podznak blizanac sa Mesecom u lavu gde ti je i Venera..ovo bi trebalo da govori o tome da si veoma tipican predstavnik svog suncevog znaka, sto ce reci, volis da si u centru paznje, volis da primas komplimente, volis luskuz, sjaj... volis da dominiras :) U kuci je to najverovatnije i tako :) .. kad je rec o nekim emocijama, moguce je da si neko ko voli da svom partneru bude alfa i omega, ko voli da je po njegovom .. ova konjukcija sa Venerom, kao i njen sekstil sa Asc moze da znaci da si veoma lepa...a kako je vladar tvoj horoskopa Merkur, moguce je i da si mladolika..

Cini mi se da si neko kome finansije igraju bitnu ulogu u zivotu, posvecena si tome ...i moguce da si neko ko ne moze dugo da zadrzi pare...veoma si intuitivna, ne das se lako preci :)...volis nove stvari i imas jaku harizmu..moguce da si u komunikaciji veoma "drcna", veoma emotivna..

E sad, imas jedan aspekt koji imam i ja pa o njemu znam malo vise a to je Venera kvadrat Neptun ... to moze da znaci da su tvoje ljubavi bile nekako nemoguce, nedostizne...veoma je moguce da si imala vezu na daljinu, ili da si bila zaljubljena u nekog ko to nikad nije znao...isto, moguce je da previse idealizujes partnere, pa se posle razocaras...moguce su neke teske lekcije na relaciji dom-posao, ili otac-posao...ali sve u svemu, neki kazu da su teski aspekti Neptuna bolji od dobrih, jer oni uvek donose osvescenje, odnosno, ti si sama svesna toga i znaces kako da to resis na najbolji moguci nacin ...

U ljubavi mozda ne umes uvek da preuzmes inicijativu....mozda se malkice zatvaras u neku svoju skoljku, moguce je i da se brzo zaljubis-odljubis...a definitivno si za partnere "magneticna"...i tebi je sigurno bilo tesko pre 2-3 godine kad je Saturn prelazio kroz Lava, odnosno da si naucila neke bitne lekcije, moguce kad je rec o komunikaciji, ili domu...mozda nesto u vezi sa ocem...neka tezina je vrlo moguca, posto tranzitni Saturn uvek donosi neka sputavanja, i nesto neminovno, cemu se moramo povinovati ... i vrlo je moguce da si iz svega izasla zrelija i pametnija.

Eto toliko :)
 

Back
Top