Evropa spušta rampu!!!

Poruka
5.643
:rida::rida::rida::rida:

EVROPA polako spušta rampu. Sve se češće iz govora zvaničnika zemalja Unije, posebno Nemačke, Velike Britanije i Holandije, direktno čuje da se proširenje “kluba 27” dovodi pod znak pitanja. Činjenice da je EU nespremna dočekala ekonomsku krizu, da Lisabonski sporazum koji je formula za prijem novih članica nije dobio dovoljnu podršku i da mnoge stvari unutar Unije ne štimaju dobro, gurnule su pitanje proširenja u zapećak. To ne krije ni predsedavajuća Češka, čiji premijer Mirek Topolanek za “Novosti” kaže da Balkan polako gubi nadu.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=140988

:rida::rida::rida::rida:
 
Tacno..zbog ove ekonomske krize,prosirenje EU u sledecih par godina ce najverovatnije biti stavljeno na led.

Ali Srbija zbog same sebe mora brdo toga promeniti,a ne samo zbog ulaska u EU...a jednog dana kada ponovo otcepi,da nas prime bez mnogo uslovljavanja...naravno ,pod uslovom da vecina Srba to i bude zelela...:think:
 
Naravno da spusta rampu.........to je bilo i za ocekivati..........

Samo, kad bih mogao da provalim ove mentole koji se , kao , raduju......:roll:

Cemu se radujete, nesrecnici??......sto cete umreti , a da niste videli nista van selendre vam gde ste se ispilili??.........kakvi retardi..........:dash:
 

Dignuće se ja kad ti kažem
others-085.gif
,nem plačeš
 
Da ,vecina Srba je stvarno cudo,garantujem, da pola ovih tkz."patriota" koji ovde baljezgaju o "majcici" Rusiji kao srpskom spasu i o EU kao najvecem mogucem zlu na ovom svetu ,nije nikad dalje otislo od Subotice,ali zato dan i noc tamburaju da sve sto dolazi sa Zapada i EU ni za onu stvar nije.....tja...tuga ziva....:thumbdown::thumbdown:
 
Naravno da spusta rampu.........to je bilo i za ocekivati..........

Samo, kad bih mogao da provalim ove mentole koji se , kao , raduju......:roll:

Cemu se radujete, nesrecnici??......sto cete umreti , a da niste videli nista van selendre vam gde ste se ispilili??.........kakvi retardi..........:dash:

Мени лично су смешни они који су икад поверовали да ће Србија ући у ЕУ.
Ајд'евентуално могу да разумем ентузијазам који је постојао на почетку доласка ДОС-а на власт...али врло брзо се видело да ЕУ нема намеру Србију да прими под своје скуте...као ни Хрватску, као ни БиХ...само су жутаћи могли да наседају и још увек верују у боље сутра под заштитом ЕУ.:roll:
 
Rampa? Kakva rampa? Ove vesti su jako cudne i u meni izazivaju nepoverenje.

Iz izjava visokih funkcionera srpske vlade ZES - g-dina Djelica, da navedemo samo jednog od njih - ja znam da nam predstoji brza integracija u EU. Prelazni sporazum se primenjuje, najavljeno je skoro ukidanje viznog rezima, a mnogo se govori i o predpristupnim fondovima. Zakljucci se sami namecu.

Jos je smesnije reci da niko nece biti primljen uskoro, jer iz izjava crnogorskih kolega ja znam da Crna Gora grabi orijaskim koracima od sedamsto sedamdeset i sedam milja prema EU i da je taj proces za ovu ekolosku drzavu kako hitar, tako i nezaustavljiv.

Stice se utisak da se pomenuti zvanicnici Holandije, Nemacke i Britanije nisu konsultovali sa g-dinom Djelicem. Moglo bi se cak reci i da nisu u stalnom kontaktu sa g-dinom Djukanovicem i drugim cimbenicima Crne Gore, pa prema tome nisu u kontaktu ni sa stvarnoscu. Konsekvence po te neodgovorne zvanicnike ce sigurno biti teske i ja ocekujem da uskoro budu smenjeni ili administrativno kaznjeni.

A sad - svi na svoje radne zadatke. And keep the faith.
 
Naravno da spusta rampu.........to je bilo i za ocekivati..........

Samo, kad bih mogao da provalim ove mentole koji se , kao , raduju......:roll:

Cemu se radujete, nesrecnici??......sto cete umreti , a da niste videli nista van selendre vam gde ste se ispilili??.........kakvi retardi..........:dash:
A kad bi ja mogla da provalim zasto si se ti radovao
da cemo uci u EU,............................ako je ovo sad bilo za ocekivati:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Da ,vecina Srba je stvarno cudo,garantujem, da pola ovih tkz."patriota" koji ovde baljezgaju o "majcici" Rusiji kao srpskom spasu i o EU kao najvecem mogucem zlu na ovom svetu ,nije nikad dalje otislo od Subotice,ali zato dan i noc tamburaju da sve sto dolazi sa Zapada i EU ni za onu stvar nije.....tja...tuga ziva....:thumbdown::thumbdown:
Ne moras sad na nama da lecis svoju frustraciju,
ipak nismo mi odlucivali,nego vasi prijatelji
 
Da ,vecina Srba je stvarno cudo,garantujem, da pola ovih tkz."patriota" koji ovde baljezgaju o "majcici" Rusiji kao srpskom spasu i o EU kao najvecem mogucem zlu na ovom svetu ,nije nikad dalje otislo od Subotice,ali zato dan i noc tamburaju da sve sto dolazi sa Zapada i EU ni za onu stvar nije.....tja...tuga ziva....:thumbdown::thumbdown:

na zalost i oni koji su naseljeni diljem evrope uglavnom tamo peru klozete pa ni ne znaju sta je to EU.

Matrica je : Posao - Kuca, i preko leta kurchenje po svom selu u Srbiji :hahaha:

Ovo spustanje rampe na Srbiju ne utice. Mi ionako necemo biti spremni jos 10 godina za EU. A od preranog ulaska kao Bugarska ionako necemo imati nikakve koristi.

Naravno ovo spustanje rampe nece uticati na uskoro ukidanje viza, pa ce mnogi Srbi moci da odu i slobodno pogledaju sta je to evropska civilizacija, euro pokret ce jos ojacati i onda je put ka napretku zacrtan.
 
Pa dobro,shvatam da zbog trenutne krize nece se nove clanice primati u EU,ali mislim da nema potrebe da se uzbudjuje zbog toga,Srbija ionako nije spremna da udje u EU a i nece barem jos koju godinu,kad Srbija bude spremna siguran sam da ce do tada da se digne rampa,bez brige. :)
 

Back
Top