Problem sa Youtube i sa zvukom

Poruka
16.125
Ovako, moj problem je zanimljiv....

Zasto ja nemam zvuk (nikakav, ne cuje se nista ) kada odem da pogledam neki klip, na you tube ili film, spot NISTA,..ali zato kada slusam u Winampu muziku sve se lepo cuje i sve radi ali samo muzika koja je u winamapu, kada je iskljucim i zelim da pogledam nesto na INTERNETU nemam zvuk?! Gledala sam nesto u control panelu ali nisam nista uspela da nadjem...

zvucnici su ukljuceni i sve je ok sa njima jer inace ne bih mogla da slusam muziku preko winampa...
 
Koji browser koristis? Nesto mi kaze da koristis IE;)?
Probaj:
1. Start
2. Control Panel
3. Otvoris Sound and Audio Devices
4. Kliknes na Sounds
5. Skrolujes do Windows Explorera
6, Izaberes Complete Navigation/Start Navigation
7. Kliknes OK/ Apply
8.Restartujes PC i posle bi trebalo
Ovako su resili neki taj problem, a i na stranici od microsofta je tako, ako ti ne pomogne, probaj da reinstaliras Flash plyer, ili da instaliras noviju verziju.
 
Koji browser koristis? Nesto mi kaze da koristis IE;)?
Probaj:
1. Start
2. Control Panel
3. Otvoris Sound and Audio Devices
4. Kliknes na Sounds
5. Skrolujes do Windows Explorera
6, Izaberes Complete Navigation/Start Navigation
7. Kliknes OK/ Apply
8.Restartujes PC i posle bi trebalo
Ovako su resili neki taj problem, a i na stranici od microsofta je tako, ako ti ne pomogne, probaj da reinstaliras Flash plyer, ili da instaliras noviju verziju.

Mozila firefox a ne radi ni na IE
 
Jesi probala uraditi tako kako sam napisao?
Moze biti da je i u opcijama od flash playera podeseno za play videos na 96khz, trebala bi ga vratiti na 44khz, ili evo ti jedan link i na kraju imas jos jedno objasnjenje
http://forums.techguy.org/web-email/559748-solved-firefox-2-0-0-a.html
, ako nista od ovog ne radi onda:D
Ili pogledaj u opcijama zvucnika..ono 5.1 ili 2.1)
Ili instaliraj K-lite audio codec, kad ga instaliras Idi u taj Folder, izaberi Cofiguration i startuj Codek Tweak tool, i skroz gore imas Repair sound codecs, uradi to i posle bi isto trebalo ici verovatno je ovo pravo resenje
Ja ideja vise nemam:D
 
Poslednja izmena:
Najcesce rebutovanje masine resava ovaj problem. Do ovakvih problema cesto zna doci kada je sistem zreo za jedan lep format ili podizanje ghosta. Kada je sistem zreo za generalku treba izbegavati instaliranje onih silnih dodataka za Firefox. Iako je Mozilla Firefox jedan od najboljih browsera trenutno, kada je sistem "nestabilan" dodavanjem nekih dodataka kao sto su colorful tabs Firefox zna da se zablentavi. Ali ovo su sada vec varijacije na temu jer zavisi i od same konfiguracije kao i kolicine memorije. Najcesce je u pitanju pucanje sprege izmedju flash playera i samog browsera, ali ne u potpunosti, sto rezultuje gubitkom zvuka. Moze se ispratiti procedura koju je naveo Devil ali sve ovo ne bi bilo cudno da se dogodilo u samom startu a ne posle nekog vremena kada je korisnik regularno imao zvuk na youtube.
Kao sto rekoh, najcesce rebutovanje masine resava ovaj problem. Ako ne resi, reinstaliranje flash plejera a ako i to ne pomaze, reinstaliranje Firefoxa.
 
Najcesce rebutovanje masine resava ovaj problem. Do ovakvih problema cesto zna doci kada je sistem zreo za jedan lep format ili podizanje ghosta. Kada je sistem zreo za generalku treba izbegavati instaliranje onih silnih dodataka za Firefox. Iako je Mozilla Firefox jedan od najboljih browsera trenutno, kada je sistem "nestabilan" dodavanjem nekih dodataka kao sto su colorful tabs Firefox zna da se zablentavi. Ali ovo su sada vec varijacije na temu jer zavisi i od same konfiguracije kao i kolicine memorije. Najcesce je u pitanju pucanje sprege izmedju flash playera i samog browsera, ali ne u potpunosti, sto rezultuje gubitkom zvuka. Moze se ispratiti procedura koju je naveo Devil ali sve ovo ne bi bilo cudno da se dogodilo u samom startu a ne posle nekog vremena kada je korisnik regularno imao zvuk na youtube.
Kao sto rekoh, najcesce rebutovanje masine resava ovaj problem. Ako ne resi, reinstaliranje flash plejera a ako i to ne pomaze, reinstaliranje Firefoxa.

bilo je zvuka do pre par dana,.. ne znam sta se desilo da odjednom nestane zvuk...
 
I reci da se sam restartovao.:D

Najcesce rebutovanje masine resava ovaj problem. Do ovakvih problema cesto zna doci kada je sistem zreo za jedan lep format ili podizanje ghosta. Kada je sistem zreo za generalku treba izbegavati instaliranje onih silnih dodataka za Firefox. Iako je Mozilla Firefox jedan od najboljih browsera trenutno, kada je sistem "nestabilan" dodavanjem nekih dodataka kao sto su colorful tabs Firefox zna da se zablentavi. Ali ovo su sada vec varijacije na temu jer zavisi i od same konfiguracije kao i kolicine memorije. Najcesce je u pitanju pucanje sprege izmedju flash playera i samog browsera, ali ne u potpunosti, sto rezultuje gubitkom zvuka. Moze se ispratiti procedura koju je naveo Devil ali sve ovo ne bi bilo cudno da se dogodilo u samom startu a ne posle nekog vremena kada je korisnik regularno imao zvuk na youtube.
Kao sto rekoh, najcesce rebutovanje masine resava ovaj problem. Ako ne resi, reinstaliranje flash plejera a ako i to ne pomaze, reinstaliranje Firefoxa.

:tick:
 
Reboot ne dolazi u obzir jer mi je to komp koji je na poslu...ajmo dalje...
mada sad kuci mi se javio novi problem na lap topu...

zakljucali i ja sam na poslu i nemogu da gledam you tube spotovi
a oni sa bajagrande ili kako se zovu mogu
ustvari mogu i sa you tube ali do 30sek.
svaki spot sto je preko 30sek. nemogu da gledam

ima neko pomoc za mene kako da zaobidjem to

neko mi rece nisu instalirali flash player
 

Back
Top