Lagana cenzura ????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bill kill

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
242
Neka se ne ljuti korisnik ciji cu post iskoristiti da ilustrujem nevidjenu kolicinu gluposti koja ovaj , nekada ugledni i cenjeni PDF , pravi kruzookom za totalne neznalice , da ne upotrebim neki medicinski izraz , koji bi mogao nekoga da uvredi.

Cak je i korisnik , ciji post ilustruje kolike budaletine postuju na "krsti", i nije pravi primer.Ima ovde i zescih pacijenata, pa evo, koristim priliku da pokusam da unapredim rad ovog svima dragog PDFa, sa predlogom moderatorima, da ne dozvole da se otvaraju teme, koje u startu, uvodnim tekstom , indiciraju kakva budala se namerila da zapise svoje vlazne snove, i lupeta po tastaruri gluposti na koje bi se smejao, samo da mi se ne place kada citam.

Naravno da je nemoguce , i nepotrebno u toku diskusije ogranicavati i korigovati svaki post, ali ako se neko u startu ofira , uvodnim tekstom kao dijabola, ta tema bi morala , zbog ocuvanja minimuma zdravog razuma ostalih korisnika da se zakljuca......hvala unapred na razumevanju

Tekst koji mi je naterao suze na oci , sto od smeha, sto od tuge:

reducirana verzija:
оне који би да објаве рат тој истој ЕУ

По мени је потребно ,и волео бих да на челу државе буде генерал Лазаревић[/QUOTE]
 
Cak je i korisnik , ciji post ilustruje kolike budaletine postuju na "krsti", i nije pravi primer.Ima ovde i zescih pacijenata, pa evo, koristim priliku da pokusam da unapredim rad ovog svima dragog PDFa, sa predlogom moderatorima, da ne dozvole da se otvaraju teme, koje u startu, uvodnim tekstom , indiciraju kakva budala se namerila da zapise svoje vlazne snove, i lupeta po tastaruri gluposti na koje bi se smejao, samo da mi se ne place kada citam.

Tako je dado, vidish kako si se prepoznao.
lol-030.gif
lol-030.gif
lol-030.gif
 
Da je ova zemlja iole normalna taj covek bi treba da bude na tom mestu.

A da nije normalan bi trebao da mu objasni neda dilea koja podrzava cedu jovanovica.

Alo bre o cemu ti baljezgas,pricas da srbija ima koristi od priznavanja Kosmeta,nemas 2 grama mozga u glavi.......i mani se vise drugih korisnika indijancu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top