prokuplje

  • Začetnik teme jelena1977kku
  • Datum pokretanja
Ne moras to tri puta da napises? E, pa, da pocnemo...koji bi bio razlog tvog samoubistva? Ako se vec nisi "samoubila"...Ako jesi, zao mi je. Ali ako nisi kazi mi zasto bi to uradila pa da razmislimo obe da li ne treba da nam bude zao onda kad to budes uradila. Ne mogu da ti kazem- nemoj, jer ako si to zestoko naumila, nema te sile koja ce te spreciti, a onda....neka te Bog cuva...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i celog zivota :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: - zar su to zasluzili tvoji roditelji, sestre, braca, pa i decko ili simpatija ili bivsi decko? Bivsi decko nikada nije vredan toga. Da nisi malo sebicna? Ali ako si uspela da ubijes svoju dusu, ono jedino sto je zivo u nama, onda je, po nekom mom shvatanju, bolje da te nema. Ipak, dobro razmisli ako si jos uvek ziva...A nadam se da jesi... :wink:
I zelim ti ovo u zivotu: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...i posle smrti...ako se za nju budes odlucila...
 
"Putnice na uskoj stazi,koracaj oprezno,od gusceg oblaka ka tanjem;oprezno,drzeci se uvek levom rukom za oblak,koji ostavljas,i desnom za oblak,koji sretas.Da te oganj u tankom oblaku ne sagori!Drzi ovo,no ne pusti ni ono."
"Ako pobedis svet tu,u sebi,na glavnom bojistu,pobedio si ga na svim linijama."
 
slucajna prolaznica:
"Putnice na uskoj stazi,koracaj oprezno,od gusceg oblaka ka tanjem;oprezno,drzeci se uvek levom rukom za oblak,koji ostavljas,i desnom za oblak,koji sretas.Da te oganj u tankom oblaku ne sagori!Drzi ovo,no ne pusti ni ono."
"Ako pobedis svet tu,u sebi,na glavnom bojistu,pobedio si ga na svim linijama."
Prolaznice, dajes divne citate!!! Poz :wink:
 
mozda.ja ovde znam malo ljudi.ali lepo od tebe sto mi odgovaras na poruke.cime se bavis?da li ti je zanimljiv ovaj grad?ja ga i mrzim i volim u isto vreme.do sada se nisam samoubila.tacnije sada sam skroz ok.
 
Mislim da nije ni vreme ni mesto da ti odgovorim na neka pitanja to mislim sta radim i gde zivim u Prokuplju ipak je ovo mali grad.Ali nije tako los moras se samo malo organizovati mada uvek ima bolje naravno. Zato ZIVI ZIVOT gdesi i gledaj vedrije na zivot kakvo samoubistbo GLUPOSTI.NISI MI ODGOVORILA KOJE SI GODISTE NISAM MNOGO ZAHTEVAO NADAMSE.
 
1977,kao sto si mogao da pretpostavis.volela bih da gledam optimisticki na zivot,ali nisam takva. mada su se stvari malo promenile.od sada cu da mislim samo o sebi [i o svojoj porodici.]ma kakva ljubav nije to za mene.a sto se prokuplja tice,upravo sam sada cula neku narodnjacku pesmu ''odem li uvenucu ,ostanem li poludecu.
 
opet sam u depresiji.ali blagoj.dosada.mrzi me da idem u grad.sta cu pa tamo kada nista lepo se ne desava dugo vec.sve isti ljudi.sta da radim sa sobom ,bojim se da izadjem ,videcu nekog ''sa sve zenom''
 
jelena1977kku:
opet sam u depresiji.ali blagoj.dosada.mrzi me da idem u grad.sta cu pa tamo kada nista lepo se ne desava dugo vec.sve isti ljudi.sta da radim sa sobom ,bojim se da izadjem ,videcu nekog ''sa sve zenom''
Valjda postoji neko mesto gde on ne izlazi...
Uostalom, nije vredan tvoje paznje i patnje!!! Samo ga ne gledaj u oci...ma ne gledaj ga uopste!!! Jednom, dva puta, tri puta... i vec ce ti biti lakse, a onda ces poceti da prolazis pored njega ladno kao pored turskog groblja. I bice mnogo bolje!!!
 
opet ja iz PK. Kazi koja mu je zena da razbucamo taj brak.A sto se tice tebe sto vise skitaj i nacices nekog novog tipa da ti se svidja sto posto provereno.
 
E prokupcaninu,drago mi je da mi pise neko iz prokuplja,pa ona je lepa,mora se priznati,ali ja sam mnogo lepsa.sta se tu moze.necu od sada vise nikog toliko da volim.e da ti se pohvalim ,polozila sam ispit danas.pa sam sada malo srecna.Da li ti se svidja nesto posebno u PK ,a sta te uzasava u ovom gradu?Mene nervira sto u gradu nema nekog lepog mesta za izlazak,sve je nekako slicno.I sto se nista ne desava znacajno.Bioskop propao,pozoriste uzas,nema nikakvog sportskog desavanja.ljudi su pasivni.[muskarci],a i devojke.cini mi se da su uobrazene bez razloga.
 
ZDRAVO.BAS SAM SE ZAPITAO GDE SI,OVIH DANA NISI NISTA PISALA,A ONO UPITANJU JE BIO ISPITS CESTITAM NA POLOZENOM ISPITU. SLAZEM SE SA TOBOM ALI NE U POTPUNOSTI STO SE TICE GRADA I ZALJUBLJIVANJA USTVARI ZA SVE TREBA IMATI MERKA.STO SE TICE KULTURNOG ZIVOTA GRAD JE NULA.NEZNAM STO SE TICE MUSKARACA TO ME NEZANIMA,A DEVOJKE MAKAR VECINA JE BOLESNO UMISLJENA NARAVNO DOK SU OVDE U GRADU A KAD SU VAN KATASTROFA ZALOSNO.POZDRAV.
 

Back
Top