'alo greshnici..

da li vam se deshava/deshavalo, kada ste u svadji sa partnerom, sa kojim se trenutno u vezi, da vam se bash tada javljaju i pojavljuju neki bivshi, ili neki koji bi vas zainteresovali, ukoliko bi se pojavili kada ste bili slobodni...i svi oni, sa nekim neverovatnim prichama, izjavama ljubavi, ili nechim shto lichi na to? iskushenje? shta je to?.. nemoguce je, svakako, da u momentima kada ste u problemu, negativni..kako god, privlachite najvishe ljudi:)

ne...obichno mi se svi "javljaju", i stari, i potencijalni, bas onda kad mi najbolje ide...verovatno sto onda covek zrachi, privlachi...sta god
kad je lose nigde nikoga nema...
 
da li vam se deshava/deshavalo, kada ste u svadji sa partnerom, sa kojim se trenutno u vezi, da vam se bash tada javljaju i pojavljuju neki bivshi, ili neki koji bi vas zainteresovali, ukoliko bi se pojavili kada ste bili slobodni...i svi oni, sa nekim neverovatnim prichama, izjavama ljubavi, ili nechim shto lichi na to? iskushenje? shta je to?.. nemoguce je, svakako, da u momentima kada ste u problemu, negativni..kako god, privlachite najvishe ljudi:)

Aj ne lazhi! Javljaju se uvek za sex samo si tada slobodna i bez palamara na koji bi prisela pa ih bolje pamti$ i uochava$.
 
Ne mogu reći da mi se to često dešavalo, ali zato mi se redovno dešava da mi se u isto vreme pojave 2-3 muškarca koja mi se dopadnu...
Znači ništa, ništa, ništa i onda odjednom ne znam kud ću pre :lol:
Muko moja... :cool:

Bash muka. :mrgreen:

Aj ne lazhi! Javljaju se uvek za sex samo si tada slobodna i bez palamara na koji bi prisela pa ih bolje pamti$ i uochava$.

Surovo, ali istinito - jbga. :ok:
 
da li vam se deshava/deshavalo, kada ste u svadji sa partnerom, sa kojim se trenutno u vezi, da vam se bash tada javljaju i pojavljuju neki bivshi, ili neki koji bi vas zainteresovali, ukoliko bi se pojavili kada ste bili slobodni...i svi oni, sa nekim neverovatnim prichama, izjavama ljubavi, ili nechim shto lichi na to? iskushenje? shta je to?.. nemoguce je, svakako, da u momentima kada ste u problemu, negativni..kako god, privlachite najvishe ljudi:)

'alo greshnice :)
 
Ovo onaj standardni problem... dok lovim nigde jedne na vidiku, kad ulovim eto ih stizu u jatima i sve tako u krug... :besan2:

Moj ortak,nekoliko godina mlađi,sasvim pristojan dečko,inženjer,dopadljivog izgleda,godinama saletao neke pogrešne čavke,folerke kojima je činilo zadovoljstvo da ga odbijaju....
Spletom srćnih okolnosti on je upoznao i zadobio potpunu ljubav jedne divne devojke,što bi se reklo-normalne devojke ,prave" za u kuću"...
Izađemo jednog vikenda zajedno,živa svirka,prijtno društvo,mali lokal...,kad,u neko doba noći,ulaze dve od kojih je jedna od gore pomenutih ...i prilazi ona,javlja se ,priča ,zapitkuje,ma potpuno spušten gard,prija i njemu,malo se zaboravio,vidim njegovoj devojci neprijatno...upozorim ga diskretno na to što sam uočio,i on se brzo vrati na pravi kolosek.One dve odoše za sto,pa otuda dobacuju kratke ,brze poglede-htele bi da znaju da li su pogrešile ,nešto bitno propustile,koliko je ta veza čvrsta,koliko je odmakla...Jednoj sretoh pogled ,pa ona neprirodno brzo okrete glavu,tobože nezainteresovana...Sve u svemu,kada vide muškarca sa ribom odmah je ,bar 50% ,interesantniji....Obrnuta situacije važi samo u retkim slučajevima.
 
Sve u svemu,kada vide muškarca sa ribom odmah je ,bar 50% ,interesantniji....Obrnuta situacije važi samo u retkim slučajevima.

Da. Zhene imaju tu bolesnu potrebu da otimaju drugim zhenkama isprobane i oprobane muzhjake, dok je sa druge strane sasvim suprotno. Muzhjaci zhele $to manje isprobanu i kontaminiranu zhenku, tachnije, pogodnu za prijem genetskog materijala.
To obja$njava dobrim delom za$to matorci vole klinke. Ne samo zbog jedrosti i mladosti, vec zbog pogodnijeg tla za $irenje gena. Ovo pona$anje mu$karaca je prisutno skoro tokom celog njihovog zhivota, a mozhe se suzbiti jedino nekom hard core posveceno$cju
bogu, meditaciji i slichno.
 
da li vam se deshava/deshavalo, kada ste u svadji sa partnerom, sa kojim se trenutno u vezi, da vam se bash tada javljaju i pojavljuju neki bivshi, ili neki koji bi vas zainteresovali, ukoliko bi se pojavili kada ste bili slobodni...i svi oni, sa nekim neverovatnim prichama, izjavama ljubavi, ili nechim shto lichi na to? iskushenje? shta je to?.. nemoguce je, svakako, da u momentima kada ste u problemu, negativni..kako god, privlachite najvishe ljudi:)

Pa ne bas. Mozda mi se par puta desilo ali davno ali mi to nema veze sa tim da li sam u vezi/posvadjana/solo...itd.
Znam kad sam za cimanje a kad ne, retko se iznenadim.

Nisam preterano dostupna i ne dam se cimati. Ne javljam se na telefon i ne nosim mobilni, pravim se da ne dobijam mailove i redovno menjam gradove a u gradovima mesta izlazaka. :D
Toliko sam puta sebi zametnula trag da "bivsi", ako mi nisu stvarno ostali dobri ortaci, uopste nemaju nacina da me cimaju.

Nisam pri ruci, to bi trebalo sve da ti objasni.
 
@1976 & Clik...

Rekoh ja prica mog zivota doklen god se jurim s' cavkama, kao strasilo sam, a se jedna zaebe i sleti, eto i guski u jatima... nego bilo vise tema ovde tipa gde su muskarci u ranim tridesetim, kao izumrela vrsta, svi zauzeti.... sto rece clik bolesna potreba da se otimaju medjusobno, a pred nosom corave...
 

Back
Top